mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:13:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 234477 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #75 : petek, 04.03.2011 : 16:30:39 »

Hvala.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #76 : petek, 04.03.2011 : 18:57:49 »

Bravo Cheesy
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #77 : ponedeljek, 14.03.2011 : 17:12:54 »

Pred kakšnimi tremi tedni je v soboto zazvonil telefon. Klical me je šef, češ da se en projekt ful mudi, da bi ga bilo treba zaključit, pa da bi bilo fino, če bi pa jaz mogoče prišel to zadevo uredit. Angry Jaz pa s povodcem v roki in ves vesel, da greva s Fifi na najin tadolg sprehod/pohod. sram Jah nič, sem si rekel, če more Mohamed it bo šla tudi gora z njim, ali pa Mohamed ne gre! No in sva šla. Cool

Ko sva prišla na šiht, me je res čakalo ogromno dela  sram... Pa me Fifi gleda, pa pravi: "Dej Klemen, če boš ti to delu, bova ceu dan tuki... Bejž, grem jaz naredit. Ti dej pa gmah, pa s cufo se tamle igraj... Če boš pa priden, pa dobiš pozneje bikovko.  Smiley Dokaz: http://www.mojalbum.com/fifi1/fifi-na-sihtu/foto/18574439/povecaj#18574439

No, naredila sva vse, šla potem na en sprehod iz Ljubljane v Kamnik in nasploh je bilo super. Dober občutek je, če si na delu s svojim psom.  Smiley Veliko bolj sproščeno je vse skupaj.

Sva pa ta vikend naredila velik napredek. Kar dve zmagici v enem dnevu.  Cool
1. Dobila sva eno fajn zadevco, s katero Fifi ne vleče več. Že prvi dan je bila razlika očitna in zdaj hodiva kot profesionalca. Katarina HVALA! Kiss

2. Fifi se boji notranjih prostorov. Kar dolgo je trajalo, da se je privadila hiše (sedaj to obvlada). Na koncu se je izogibala le še kleti, vendar je pri vsakem mojem poskusu, da bi šla vanjo, kazala močne simptome travme. Sem se pač sprijaznil, da se s kletjo verjetno ne bo nikoli spoprijateljila. V soboto, ko sem ji šel pripravit brikete,  pa sem imel občutek, da je v kleti nekdo za mano. Pa se ves trd obrnem in zagledam  Shocked Fifi!  veselje Afro bravo veselje Sedaj se Fifi ne boji nobenega dela naše hiše več, mi je kasneje še nekajkrat sledila dol in zraven repkala, kot da je nikoli ni motilo nič. Super pa je to zaradi tega, ker sedaj spomladi dobi svojo banjo in jo bom kopal v kleti, kjer bom zanjo uredil nekakšni pralni kotiček.  Smiley

Ja, pa seveda je tukaj še ena zmaga! Končno se je začel nadeljevalni tečaj!  Cheesy  To soboto je bilo res fino. Itak bo sedaj fino vsako soboto!  veselje

Torej vikend zmag! Čim več takih vikendov s Fifi želiva vsem vam!  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #78 : ponedeljek, 14.03.2011 : 19:20:16 »

Kakšna pozitivca sta, ful te rada berem!
Bravo Fifki za klet, pa za vlečenje, itak Smiley. Pa za vse zmage, ki še sledijo...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #79 : ponedeljek, 14.03.2011 : 19:55:44 »

Torej vikend zmag! Čim več takih vikendov s Fifi želiva vsem vam!  Smiley

Vidva sta res sončka. Še veliko takih zmag vama želim!

K
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 14.03.2011 : 20:19:19 »

Pa se ves trd obrnem in zagledam  Shocked Fifi!  veselje Afro bravo veselje

A dej no, a s' desc al nis' 
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #81 : ponedeljek, 14.03.2011 : 22:44:55 »

Iiiiiiiii, bravo Fifi in Šefe Smiley To je pa super, da jo lahko kdaj v službo vzameš.
Pa seveda čestitke za obe pomembni zmagi Cheesy

PS: A vidva bi prišla na en "zelo na izi" pohod na Kras v nedeljo, ko sta že prava pohodnika? Če vaju zanima, pokukajta v Roccovo temo Wink
Vaša Tršica bo skrbela za "red in disciplino" (da dvonožnice ne bi pobezljale, seveda  Grin), me "babe" za glasno odganjanje divjadi s poti, če bi se pa še kdo od fantov ojunačil priti zraven, pa sploh ne bi bilo slabo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #82 : torek, 15.03.2011 : 11:23:31 »

A dej no, a s' desc al nis' 

Sem dec Smetka, nič bat. Nekoč, ko boš zelo slabe volje, me tukaj pocukaj za rokav, da te nasmejim s pripovedjo (resnična zgodba), kako sva s prijateljem vahtala vlomilca v kletni špajzi  Grin, pa boš razumela zakaj ves trd, in česa sva se s kolegom takrat na smrt ustrašila... 

Iiiiiiiii, bravo Fifi in Šefe Smiley To je pa super, da jo lahko kdaj v službo vzameš.
Pa seveda čestitke za obe pomembni zmagi Cheesy

PS: A vidva bi prišla na en "zelo na izi" pohod na Kras v nedeljo, ko sta že prava pohodnika? Če vaju zanima, pokukajta v Roccovo temo Wink
Vaša Tršica bo skrbela za "red in disciplino" (da dvonožnice ne bi pobezljale, seveda  Grin), me "babe" za glasno odganjanje divjadi s poti, če bi se pa še kdo od fantov ojunačil priti zraven, pa sploh ne bi bilo slabo Smiley

MamaF, z veseljem bi prišla, sem že nekajkrat pri vama prebral vabilo. Žal pa sem za prevoz zaenkrat popolnoma odvisen od drugih, tako da bo tokrat to verjetno misija nemogoče. Mi je pa kar malo hudo, ker so vaši konci res nekaj posebnega, pa še družba bo taprava... sram Držim pesti, da boste imeli lepo vreme. Smiley Mogoče pa kakšen shod Horjulčkov kdaj organiziram tudi jaz, v naših koncih. Smiley

Kakšna pozitivca sta, ful te rada berem!
Bravo Fifki za klet, pa za vlečenje, itak Smiley. Pa za vse zmage, ki še sledijo...

FŽ hvala! Za take ki radi berejo pišemo in zaradi takih, ki radi berejo smo tudi pozitivci.  Wink

Vidva sta res sončka. Še veliko takih zmag vama želim!

K

Ja itak! Roll Eyes Tok šajnava, da rabite sončna očala!  Grin   Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #83 : torek, 15.03.2011 : 12:07:13 »

MamaF, z veseljem bi prišla, sem že nekajkrat pri vama prebral vabilo. Žal pa sem za prevoz zaenkrat popolnoma odvisen od drugih, tako da bo tokrat to verjetno misija nemogoče. Mi je pa kar malo hudo, ker so vaši konci res nekaj posebnega, pa še družba bo taprava... sram Držim pesti, da boste imeli lepo vreme. Smiley Mogoče pa kakšen shod Horjulčkov kdaj organiziram tudi jaz, v naših koncih. Smiley
Če meni uspe dobit frej, se lahko pelješ z mano in z Missy (sva Trzinki in imava ful placa v avtu) Wink
Sporočim pa najkasneje jutri Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #84 : torek, 15.03.2011 : 14:56:56 »

O kocka, to bi bilo pa super!  Cheesy Jaz sem pa iz Šmarce pri Kamniku. Samo upam, da se bosta najini dve lepo zastopili... Saj ne, da bi bila moja kakorkoli problematična, ampak previdnost nikoli ni odveč. Če bi se dalo, bi pa res prosil za prevoz. Najlepša hvala in držim pesti, da dobiš frej.  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #85 : sreda, 16.03.2011 : 20:52:05 »

Fifi1, žal ne bo nič z mojo udeležbo na pohodu pri mamiF sram Sad.
Pa kdaj drugič, če bo prilika Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #86 : četrtek, 17.03.2011 : 07:46:14 »

Kocka, nič hudega.  Smiley Saj takih srečanj bo upam da še veliko. Glede na to, da sta Trzinki, se pa lahko kdaj vseeno srečamo, bi bila s Fifi vesela. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #87 : četrtek, 17.03.2011 : 07:53:11 »

Mi se občasno sprehajamo po mengeškem polju. Če ste za, se res lahko kdaj srečamo  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 17.03.2011 : 08:01:17 »

Seveda smo za! Ena opcija je pa tudi od Šmarce do Domžal in nazaj - je za Kamniško bistrico lepa pot, pa še dobra kava na koncu poti  Wink Jah nič, vse bomo sprobal!  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #89 : četrtek, 17.03.2011 : 09:04:55 »

Seveda smo za! Ena opcija je pa tudi od Šmarce do Domžal in nazaj - je za Kamniško bistrico lepa pot, pa še dobra kava na koncu poti  Wink Jah nič, vse bomo sprobal!  Smiley
Oho, kje pa je ta dobra kava?  Shocked Smiley Na kavi pa se znamo pridružit.... seveda z našo penzionerko ob lepe sončku.
Ker mi smo tudi iz tega konca, ampak tako dolgi sprehodov ne delamo več, ker smo že v penziji...razen če je hudo lep dan...  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines