mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 18:55:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fifi vas pozdravlja  (Prebrano 234773 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #60 : sreda, 16.02.2011 : 21:49:57 »

He he.... saj se jaz tudi že ful veselim, samo da je tale občutek zime minil. Tongue Smiley

K

Mhm, občutek zime, ja. Za drugi teden napovedujejo sneg in mraz  Angry

Fifka, tebi pa čestitke za korajžo pri zobarju in za izjemen nasmešek Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #61 : sreda, 16.02.2011 : 22:43:06 »

Ja Sonce rumeno, že ko sem pisal se mi je zdelo malo čudno... sem res malo zamešal. Je trokoreninski zob in je zadaj. Al kako? Hvala bogu da nisem zobar. Grin V glavnem nekaj takega, sam sem bil takrat tako v šoku, oziroma sem ravno prihajal k sebi in ni nič čudnega, da sem vse pomešal. sram Sem tudi prvič slišal za trokoreninski zob sicer... Roll Eyes Zdaj me je pa začelo zanimati pasje zobovje in bom prav kakšno knjigo kupil.  pevka
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #62 : sreda, 16.02.2011 : 23:31:33 »

Uf uf, pa ima res holivudski nasmešek zdaj Cool Čestitke za pogum. Obema  Grin

Priznam, da vsakič ko zagledam tole temo pomislim, da je Fifi en lep primer za to, da je za vsakega posvojljivega posebneža en posebnež (oba posebneža v najboljšem možnem smislu  Wink) nekje tam zunaj. Le obupati se ne sme nikdar. 
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #63 : četrtek, 17.02.2011 : 02:31:59 »

Hehe, ata od Fifi, moram priznati, da je prav 'kjut', da si zamesal. Bi bila pa kriza, ce bi zamesal veterinar. Tongue (In sem vesela, da mi nisi zameril dlakocepstva. Tongue) Sicer pa... Ja, ce je trikoreninski, potem mora biti bolj zadaj, ne bo druge. Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #64 : četrtek, 17.02.2011 : 09:45:47 »

Uf uf, pa ima res holivudski nasmešek zdaj Cool Čestitke za pogum. Obema  Grin

Priznam, da vsakič ko zagledam tole temo pomislim, da je Fifi en lep primer za to, da je za vsakega posvojljivega posebneža en posebnež (oba posebneža v najboljšem možnem smislu  Wink) nekje tam zunaj. Le obupati se ne sme nikdar. 

Hvala Vixi. Je Fifi bolj suvereno preživela kot jaz. Me je bilo resnično strah, ker sem prebral čuda stvari, kaj bi se lahko zgodilo... Pa vseeno je čiščenje zobnega kamna zelo pomembno zato, da se ne naberejo bakterije, ki lahko zaidejo v kri. Sedaj ma pa res lepe zobe. Sem vesel.

Sem razmišljal o tej posebnosti, pa se mi zdi tako: Pomoje je posebnost posebneža, da pri posebnežu posebnosti ne zazna.  Grin Nekaj takega Smiley. Njen karakter mi je pisan na kožo. Zgleda, da sva se res našla "taprava". Je pa res, da je pa edinstvena in je ne zamenjam za nič na svetu.  Kiss


Hehe, ata od Fifi, moram priznati, da je prav 'kjut', da si zamesal. Bi bila pa kriza, ce bi zamesal veterinar. Tongue (In sem vesela, da mi nisi zameril dlakocepstva. Tongue) Sicer pa... Ja, ce je trikoreninski, potem mora biti bolj zadaj, ne bo druge. Wink

Zakaj bi pa zameril Grin? Saj smo tukaj zato, da si izmenjujemo izkušnje in znanje  Wink. Celo vesel sem, da si me opozorila, da ne širim tukaj po forumu neumnosti... Roll Eyes Hehe kjut ja Grin... bom še kdaj kaj zamešal.  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #65 : četrtek, 17.02.2011 : 10:06:31 »

Sem razmišljal o tej posebnosti, pa se mi zdi tako: Pomoje je posebnost posebneža, da pri posebnežu posebnosti ne zazna.  Grin
Tale je pa prav življenjska modrost, Fifi1 - kolk dobr, pa še res je Grin!
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 17.02.2011 : 10:15:13 »

 Grin  Ja vsake toliko se mi kakšna taka modrost posveti.  Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #67 : četrtek, 17.02.2011 : 10:16:38 »

Zelo filozofsko napisano, Fifi1 Grin Cheesy
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #68 : petek, 04.03.2011 : 17:04:29 »

Pa nama je ratal!  Cheesy Po enem tednu kobacanja, majanja in mučnega treninga je Fifijina kosmata rita končno začela kazati prve znake ravnotežja.  veselje Vsi so mi že govorili, da če ne gre, pač ne gre, midva pa sva vztrajala in pridno vadila. In potem se je po 10 dneh prvič zgodilo v vsem svojem blišču in perfekciji! Sem bil tako vesel, da se je pomoje Fifi že kar malo zbala, h kakemu norcu je živet prišla. butnglavc

No... res je, da je za majhne kužke to skoraj že osnovno znanje, za pse Fifijine velikosti pa že kar redkost.  No, da vas ne bom predolgo dražil, preidimo k bistvu. S Fifi predstavljava nekaj, kar vam bo zagotovo stopilo srca.  Cool

Za pokušino so vam na voljo le štiri fotke, ki pa žal tudi niso najboljše kakovosti, pa vseeno:
http://www.mojalbum.com/fifi1/fifi-prosi/foto/18543841#18543841

Jutri je pa šola, jutri je pa šola, jutri je pa šola...  Cheesy veselje
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #69 : petek, 04.03.2011 : 17:08:08 »

Čestitke za izjemen dosežek.  Cheesy  bravo
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #70 : petek, 04.03.2011 : 17:13:16 »

Bravo Fifi  bravo  Frizura je pa tudi Afro 
Logiran
elina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #71 : petek, 04.03.2011 : 17:15:36 »

uaaaaaaaaa sošolka bravo!! bravo  Cheesy Smiley mi smo tud elo s tem mantrali, ampak ne zgleda pol tolk elegantna - fifi "prosi" kot prava dama, naša pa bl kot en prerijski kuža... Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #72 : petek, 04.03.2011 : 17:17:36 »

Ti Fifi1, a mi češ objasnit, kakšno funkcijo ima tista njena prelepa koča na vrtu  predaja?
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #73 : petek, 04.03.2011 : 17:25:40 »

Ti Fifi1, a mi češ objasnit, kakšno funkcijo ima tista njena prelepa koča na vrtu  predaja?

Em.... praktično samo funkcijo spanja, pa še to samo zaradi tega, ker je bil to en izmed pogojev (ne od tebe, pač pa od staršev), da sem Fifi sploh lahko šel iskat k tebi. Mogoče, čez kakšno leto, jih celo zmehčam. Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #74 : petek, 04.03.2011 : 17:29:37 »

Iiii, Fifi piflarca Tongue Smiley Super slikce Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fifi vas pozdravlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines