mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 05:55:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782047 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 11.11.2010 : 16:11:46 »

Kako ganljiv zapis, da ne vem, ali bi  Smiley ali  Cry
Čestitke za novega družinskega člana!  Cheesy
Koliko pa je star tale "mačkon" in kako velik bo?
Tale mulček je še mlečnozobec, trenutno je star 4 mesece (1. julija bo torta Cheesy) ... glede na Smetkino oceno, naj bi zrasel na okoli 20 kil, v višino pa tam nekje na velikost špringer španjela - ampak glede na njegovo "čistokrvno trzinsko poreklo brez rodovnika in brez znanega očeta" je seveda težko kaj bolj natančno reči.

Sem pa čisto pozabila na osnovni bonton sram - seveda bi bilo prav, da poznate še njegovo "zgodovino" od prihoda v zavetišče naprej.
Takole se je vse začelo:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38091.0.html
Tole pa je Roccova stara tema:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38830.0.html

Pa hvala vsem za lepo dobrodošlico v "srečnem kotičku" Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #16 : četrtek, 11.11.2010 : 21:09:21 »

mamaF, čestitke in dobrodošla med nas ostale pasje (in čisto nič manj mačje Smiley) Cheesy!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 11.11.2010 : 22:50:50 »

Kerje danes kooončno bilo lepo vreme, sva na sprehod vzela tudi fotoaparat Wink

Mali črni pes v velikanskem vinogradu ...


... pa na domačem dvorišču, ki mu še manjka zagrajen vhodni del, zato igrava nogomet kar na slednem povodcu


... in ker je to najbolj priden pes, vam pokaževa, kako trenira "sedi" (s kuhanim piščancem ali pa kar brez, boooogi)


... se sprašujem, če nisem morda domov pripeljala črne ovčke, ki na vsakih deset metrov najde nekaj slastnega zelenega za pod zob Cheesy (ali je tole morda bodoči sledilski talent - kaj praviš ti, Flip?)


Fajn se imamo Cheesy

PS. še vprašanje za Moonbeam: A si mogoče tudi ti podpisala pogodbo, kjer piše vse o posvojitvi črnega psa? Huh ... jah, saj tudi v Rokovem potmen listu piše tako, samo, kaj pa je tole Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 11.11.2010 : 23:37:17 »

A ti namiguješ, mamaF, da je pogodba neveljavna, Angry pa da ti naj dajo še enega, res tapravo črnega?  Shocked
Ja, pritozi se, ne daj se jim, so te okoli prinesli, ker si začetnica!  Wink
Imam občutek, da imaš tako veliko srce,  Kiss da bi bilo v njem prostora tudi za dva črnuhca pevka

Da te potolazim: tole je črna barva dlake, namreč čokoladno črna, zelo iskana in cenjena in večkrat opevana.

Tako čokoladno sladek je, da se ti lahko stopi na soncu, če ne boš pazila.  Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #19 : četrtek, 11.11.2010 : 23:38:44 »

Neee... to je taka svetloba, pa slabe baterije v fotoaparatu.  Wink

Čestitke za zbran pogum! Nova pridobitev je nadsimpatična.  Cheesy Moja napoved: ko bo Roko velik, bo ena taka malo večja mačka z malo tujim naglasom.
(Vem, kaj govorim)  Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #20 : sobota, 13.11.2010 : 13:50:36 »

Še tukaj čestitke za malo kosmato uiber lušno črno kepico  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #21 : nedelja, 14.11.2010 : 20:52:22 »

Naša črna mrcinica je zelo zelo pridna in pametna (po mami, itak Grin). Ko pride čas za obrok in vzamem v roke njegovo skledo, je moj piflarček že pripravljen v položaju "sedi". In kakor sva se učila prve tri dni, tako mali šolarček zdaj pridno obnavlje svoje prvo osvojeno pravilo Wink
Se mi zdi, da kar hitro spoznava tudi že pomen besede "lulanje". Kadar pride namreč čas za vmesno, tahitro lulanje brez sprehoda, pripnemo povodec, tečeva na travo na dvorišču in takoj, ko sliši "Roko bo lulal, priden", poišče pravi prostorček in spusti svojo lužico. Priiiiden fantek Kiss

Včeraj sva začela na sprehode hoditi s flexijem. Do konca naše parcele greva "na kratko", ko pa prideva do prvega večjega travnika in so vse potrebe opravljene (beri luže in klobase, pašnja pasje trave in podobno), ga pustim na petih metrih, "zaklenem" povodec, pa se loviva in noriva. Vmes ga kličem k sebi in zaenkrat je mulček zelo zelo navdušen nad vsemi pohvalami in pridno sodeluje ... razen, če ... noooo, jaaaa, razen če mali črni sledni pes Tongue vmes ne naleti na zajčje bobke, tam pa se je treba začeti pogajati in slastne "bio brikete" menjavati za oh in sploh puste ribje priboljške  Shocked
Ampak mati je sitna in ne odneha in če mulc ne uboga, se povodec čudežno skrajša in je treba naprej hoditi pridno in poslušno brez besed (pa še kakšen sedi ali prostor povaditi vmes za pokoro Tongue ).
Domov greva spet "na kratko", pa pred vrati je treba asesti in počakati, da si mati sezuje blatne gumijaste škornje, potem pa nič prehitevati skozi vrata in še enkrat sesti, da se odpne povodec ... težka je tale pasja Wink
Ampak, je verjetno prav, da mularijo naučimo bontona že zdaj, a ne? (ker časa imamo pa res dovolj za vsa čakanja in vztrajanja pri svojem Tongue)

Takole pa potekajo zelo počasni koraki h kičastim fotkam Cool

Ufff, kako je naporen tale mačji bonton Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : ponedeljek, 15.11.2010 : 14:09:58 »

Dragi lepi Roko in vsi tvoji!

Tudi iz našega brloga pošiljamo iskrene čestitke in vam želimo skrajno krasne skupne trenutke Kiss
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #23 : torek, 16.11.2010 : 12:27:20 »

mamaF ima poleg pasje ljubezni tudi dober smisel za pripovedovanje Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #24 : torek, 16.11.2010 : 13:37:23 »

Jaz pa Ficka gledam, kako upanja polne poglede revež ubogi deli zaprtim vratom.
Pomoje mu ni jasno, zakaj kolega večkrat dnevno obiskuje zunanjost, njega pa držijo zaprtega kot Friclovo hči.
Roko, ti si pa naš minister za okolje, ni čudno, da moraš preverjat zajčje bobke, okus travne ruše in podobne reči!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #25 : torek, 16.11.2010 : 14:34:55 »

Bentiška, FŽ, če se zdaj nisem zadavila, bom živela še tristo let
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #26 : torek, 16.11.2010 : 14:43:30 »

Dolgo se nisem nič oglasila, potem sem se začela počasi spet ogrevati z branjem, ampak tale tema ... to pa ni več hec, ne morem bit tiho Shocked Cheesy
Čestitke, mačjepasja! Kiss  bravoŠe dobro, da nisem vedla, da so ti črni všeč Wink super
Rocco, uživaj, pa tvoji s tabo, seveda!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : torek, 16.11.2010 : 15:10:36 »

Jao, ko začnejo MAČJE o svojih PSIH pisat..... Grin

Dobr se mu je usr.l, fantu fletnmu! Afro

K
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #28 : sreda, 17.11.2010 : 09:20:36 »

Jaz pa Ficka gledam, kako upanja polne poglede revež ubogi deli zaprtim vratom.
Pomoje mu ni jasno, zakaj kolega večkrat dnevno obiskuje zunanjost, njega pa držijo zaprtega kot Friclovo hči.
Roko, ti si pa naš minister za okolje, ni čudno, da moraš preverjat zajčje bobke, okus travne ruše in podobne reči!
Res, komaj sem preživela tale zadnji stavek.... Cats, isti šefe, ane...
FŽ, ti si smrtno nevarna!  predaja predaja stop
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 18.11.2010 : 23:11:38 »

Smetkaaaa, na pomoč! Tale Moja ne upošteva pogodbe prav N-Č Angry
Sam matrajo me ...
Po enih džunglah me vleče vsak dan (in to večkrat Shocked )

                                                                                                       ... za termofor me imajo (za talno gretje pa nimajo, škrtice Evil)

... za vse moram prooosit

milo prosit ... v skledi pa - krompir Sad

... in na splošno sem boooogi, bogi

.... in furam safr  Evil ... čist vsak božji dan

Vaš ubogi mali črni pes Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines