mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 11:51:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782285 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #30 : četrtek, 18.11.2010 : 23:15:03 »

Jao jao, revež črn, kako te matrajo in stradajo tam  Shocked 
Pa na golih tleh moraš spat  Shocked
Pa to je še huje od špartanske vzgoje  Lips Sealed
Obljubim, da ko pridem na obisk, prinesem h-r-a-n-o  Wink

lp, tvoj kolega Flip, ki moli za tvoje preživetje tam na Krasu  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : petek, 19.11.2010 : 08:02:43 »

O, kakšen mili proseči pogled, Takega pa že dolgo nisem videla....  Shocked
Ja, revež shirani... samo krompir ti dajo? Tole je pa res za prijavo. Pa za termofor te uporabljajo?!?!
Smetka, mislim, da je tole zrelo za ...  Tongue Roll Eyes Shocked  Wink
Cuker mali, uživač pravi!  Super ste!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #32 : petek, 19.11.2010 : 18:35:43 »

... ja, res furam safr, noooo Tongue namesto, da bi me zjutraj po vzornem opravljanju vseh potrebnih pasjih opravkov zunaj in po revni pešcici briketov za tolažbo in pohvalo, ker sem tako pridno presondiral teren, preštel vse svoje in tuje bobke, klobase in travne bilke, ki so zrasle čez noč, čohali po trebuhu, me spet samo fotkajo Sad
Ne vem, nooo, a ni kristalno jasno, da tole ni poza za poziranje amoak poza za čohanje Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #33 : petek, 19.11.2010 : 21:18:07 »

Roko fotomodel  Cheesy Lepo je prebrati kako uživate skupaj (Roko, kar priznaj, da se imaš lepo  Wink).
Kako ga je pa Ficko sprejel?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #34 : sobota, 20.11.2010 : 22:16:17 »

Rocco, mačkon črni Kiss, Roxy ti sporoča, da je za vsako krasno stvar treba en majčkeno potrpet Wink Ampak tkolele Angry Angry Angry To je pa višek Angry Angry Angry Mačke nikoli ne rabijo prosito za skledo krompirja  Angry Angry Angry vegi Uč se pri njih. Evil Če pa to ne bo delalo pri tvojih, potem pa počaki še mal, da boš polnoleten, pol boš pa lahko delal kar boš hotel Wink pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #35 : sobota, 20.11.2010 : 22:58:06 »

Roxy, ti profesionalc, a bi mogoče ti enkrat tejle moji črni mački prišel pokazat za kaj natančno se uporablja žoga Shocked
Žoga, majhna, velika, una na špagi ... žoga pač. Ker nekateri črni pri nas ne dojamejo bistva ... oziroma kratka nemačja pamet domneva, da se v vsaki žogi skriva zaklad in jo je treba grickat in polnilo ven vlečt Huh
Kaj je fuzbal, košarka, rokomet, pa današnja mladina sploh ne šteka Tongue Grin

Se priporočamo. Piflarska mati.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #36 : sobota, 20.11.2010 : 23:09:22 »

mamaF, probaj, ali tudi tvoj ČRNI morda raje prinese (mehkejši, platnen/gumijast/z vrvjo/plišast ...) frizbi ali kakršenkoli aport kot žogico ... Na mojo sveto grozo sem našega ČRNEGA z vsemi potrdili PRINAŠALCA začela učit prinašanja z žogico in bumbarja sploh ni zanimala Shocked Angry. Pravzaprav sem živela v prepričanju, da bo itak po defoltu NOR nanjo (vsaj tako kot njegova mama). Še danes ni prav nič navdušen nad žogicami . Vse drugo je boljše (pravzaprav oh in sploh), sam žogice so pa ... če ravno ni drugega. Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #37 : nedelja, 21.11.2010 : 09:25:41 »

SD, namiguješ na odbojko in fuzbal z rakunom (piskajoči pliško)  Grin Jah, mogoče bomo pa kdaj v prihodnosti odnašalca in žvečilca naučili, da je treba plen prinesti gazdi Tongue

Ben, danes greva po malo teoretičnega znanja. Naš hišni dvonožni nogometaš ima namreč zadnjo tekmo v jesenskem kolu (morajo zmagat!), ker pa je nogometno igrišče blizu kinološkega, bova šla midva z malim črnim prej še tja povprašat, če naju vzamejo v šolo Smiley Upam, da pasji šolarji pobirajo svoje klobasice za sabo ... ker  bova v nasprotnem primeru naredila sigurno zelo izjemen lovski vtis Grin pevka
No, potem bova s strani še tekmo pogledala, da mulc končno vidi, čemu služi žoga Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #38 : nedelja, 21.11.2010 : 14:21:34 »

Žoge in žogice imajo različne namene uporabe, prosim lepo! Pri nas, recimo, nikoli (pri nobenem) niso bile ravno predmet za prinašanje. Čisto po pravici, noben ni bil posebno navdušen nad prinašanjem SPLOH. Razen Čočo, ki je sicer mačka, ampak je zmožna prinašati miško v nedogled.

Mehke žogice so za nosit okrog in žvečit. No, Črt se igra z njimi kot mačka. Se pravi, poskočiš in s sprednjima tacama s polno težo treščiš po žogici, da se sproži v nasprotni kot. Potem tečeš za njo, spet skočiš in ... tabum! žogica odleti nekontrolirano nekam. Itd.   butnglavc Da ima kako kilo več kot mačke, sploh ni pomembno. Če pri tem poleti tudi kaki stol, tudi ni pomembno. Kaj pa imajo naloženo neko pohištvo sredi prostora, da se pošten pes še igrat nima kje.  Angry

Veliko žogo pa preluknjaš in nastane iz nje čisto lepa cufa ali pa material za izdelavo snežink.  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 21.11.2010 : 18:53:46 »


Veliko žogo pa preluknjaš in nastane iz nje čisto lepa cufa ali pa material za izdelavo snežink.  Evil
Bog ne dej, da tale moj mulc začne brati. Lepo prosim, danes sva šla na pravo pravcato nogometno tekmo, v šunder, med cel kup blatnih mulcev, ki so preganjali žogo in vreščečih staršev, ki so preganjali sodnika Evil Grin in ... moram pohvalit mojega malega črnuha, da se je več kot odlično odrezal. Najprej sva nogometno igrišče (med tekmo!) počasi obkrožila z zunanje strani ograje. Nobene panike spljoh, razen, ko je sitna mati mulca vsake toliko odvlekla od kupa zajčjih bobkov (jah ... mi smo bolj na kmetih, veste in imamo gozdne živali lepo blizu vasi in ... jah, nekateri psi očitno niso športni, so bolj lovski Grin ).
No, skratka, sva šla okoli in okoli, potem pa k tribunam. Nobenega lajanja in zaganjanja, lepo se je pustil predstavit parim ljudem in to je bilo to. Žoga tega fanta očitno ne zanima Cool
No, če pa vas zanima nogomet - rezultat je bil 0:3 za nasprotnike ... škoda za naše, če bi zmagali, bi ostali na vrhu lestvice ob koncu jesenskega dela.

Še prej pa sva šla na obisk h kinologom, namenoma ob koncu njihove vadbe, ker nisem vedela, kako bo izgledalo srečanje z več psi (do sedaj sva se spoznavala samo s po enim naenkrat in je kul). Eni trije so mirno čakali v svojih prtljažnikih, dva pa sta pripeljala lastnika malo bližje k nama (sva šla počasi od daleč proti ljudem). Z veliko lepo bull-mix punco, ki je tudi bivša zavetiščarka, sta se lepo na nežno povohala, moj tamali je mahal z repkom ona pa bi se verjetno tudi igrala, pa jo je lastnik raje umiril. Je pa prijazna punca, me je čist preljubčkala Smiley Potem se je Roko srečal z eno punco prav zanj Wink, majhno 3,5 mesečno NO s fajn lastnikom. Malo sta se povohala in zapletla s povodci, prav luštno ju je bilo videt Cheesy Potem mi je ta prijazni gospod še pokazal, kako je treba igro končat pravočasno in potem sva se prijavila za naslednji krog "predavanj", ki se začne v začetku januarja. No, pa bova tudi midva prava piflarčka Cheesy

V glavnem, fajn se imamo in vsak dan prinese kaj novega. Včeraj recimo, se je dogajalo tole:

 Tole miceno bitjece je ene tri, štiri dni nazaj šlišal moj tast, ko je zvečer šel pobirat jajca h kokošim. Hči je pritekla k meni po nekaj mačjih briketov, češ da nono lovi eno mičkeno mucko, ki joče na njihovem dvorišču. Hmmm, mičkena mucka - od kod - saj imamo vsi naokoli S/K mačke? In smo šli gledat, a mucke ni bilo nikjer več. Naslednja dva večera sem slišala mijavkanje še jaz, ob naši strani hiše, vendar ponoči z baterijo nisem izsledila, odkod prihaja. No, v petek se je misterij vendarle razkril čez dan - ena majhna kepica je švignila od nastavljene skledice z briketi v najtemnejši kotiček naše garaže. Zvečer je bila sledica prazna, mačica pa se mi je spet za trenutek pokazala in švignila v bivšo Fickovo ljubljeno škatlo, ki je v bistvu čakala na razrez in na odpad. Pa sem v škatlo dala nekaj toplih cunjic in nekaj hrane in mače je utihnilo v toplem kotičku. Včeraj dopoldan je sijalo sonce in Roko se je pretegoval po predpražniku pred našimi vrati, ko je mimo čisto flegma pritacalo tole mini bitjece Shocked in šlo naravnost proti njemu  Cool In potem sta se povohala in Roko se je prav na nežno plazil proti mačici (čisto drugače kot npr. proti Ficku, okoli katerega poskakuje kot mlada koza Tongue ) mačica se je še nekaj časa smukala okoli njega, potem pa šla nazaj v "svojo" škatlo.
Ekola - in tako imam jaz "mačje-pasja" spet novega dojenčka. Sinoči mi je mačkico uspelo nekako za dve minuti prijeti, ravno toliko, da sem videla, da ima fajn zapacana ušeska, da (verjetno) nima bolh in da ima (verjetno) jajčka - pa enega svinjskega klopa je imela revica napopanega pod brado. Jutri planiram skočit do veterinarja, da nekako rešimo tale garjasta ušeska, pastico proti glistam sem imela še doma od Micke, pa sem ji dala dozo za pol kile in zdaj mače zadovoljno spi v svojem garažnem gnezdecu. Mislim, da bo ostala kar pri nas - Rokova muca Cheesy, morda pa se ji že nasmiha nov domek, se je že nekdo zanimal takoj po objavi tele fotke na FB.
Ben, kakorkoli, če ostane doma, jo bom itak jaz poštimala, sicer pa ta interesentka (ji zaupam, kar se tiče S/K).

No, takle mamo Wink

PS. Pa še dodatek za Moonbeam: a veš, ko sem ti zadnjič pisala o naključjih, ki nas spremljajo, pa o tem, kako je tvoj Roki mene raznežil in še bolj navdušil nad pasjeljubstvom. No, in zdaj imam Rokota, ki je črn kot tvoj Flip in ta Roko ... je našel svojo muco Kiss Če je punca in če bo ostala pri nas je najbolje, da ji rečeno kar Miška, kaj misliš? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #40 : nedelja, 21.11.2010 : 20:06:00 »

Joj, mama F.
Tale tvoja Miška, je pa tako podobna moji pokojni Miši.  Kiss

Bele tačke, bel slinček...

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #41 : nedelja, 21.11.2010 : 20:25:20 »

A dej, no  Kiss Smiley Kiss Roko ima svojega Miška Kiss Kiss Kiss (iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii)


Roxy, ti profesionalc, a bi mogoče ti enkrat tejle moji črni mački prišel pokazat za kaj natančno se uporablja žoga Shocked
Žoga, majhna, velika, una na špagi ... žoga pač. Ker nekateri črni pri nas ne dojamejo bistva ... oziroma kratka nemačja pamet domneva, da se v vsaki žogi skriva zaklad in jo je treba grickat in polnilo ven vlečt Huh
Kaj je fuzbal, košarka, rokomet, pa današnja mladina sploh ne šteka Tongue Grin

Se priporočamo. Piflarska mati.

Kralj žoge, žogarstva, žogobrstva, žongliranja, žogolovstva mora nujno v vaše kraje na en baby žogobrc Cheesy Samo povejte kdaj pa kam naj pridrvi žogoterapevt Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 21.11.2010 : 21:37:32 »

Soul, naj nam višje sile kooooončno naklonijo eno spodobno zimsko vreme brez dežja, pa vas z največjim veseljem povabimo na osebne žogoštrukcije. Sicer pa - kadarkoli, dobrodošli v Komnu na Krasu. Kaki je tudi;)

Zdaj pa eno za lahko noč Wink

Muce bele, muce črne,
muce zlate in srebrne
več ne smejo klepetati,
morajo takoj zaspati ...  Kiss Kiss

http://www.youtube.com/watch?v=MCcTDgbH6mc


... prej sem pozabila še tale dokaz, kako si ena majhna miška utira pot do enega mačjega srca


na fotki je tudi dokaz, da je včeraj en kratek čas sijalo sramežljivo sonce. Danes pa spet v gumijastih škornjih čofotamo Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #43 : nedelja, 21.11.2010 : 23:39:30 »

O mucica mala luštna Kiss Kiss

Trpečemu psu sporočamo, da je nepravičnost tako grozna, da mi tole temo, čeprav sem not pofočkana, vztrajno ne pokaže v seznamu "mojih" tem  Angry Angry Angry Nekdo - pa ga bomo razkrinkali!! - noče, da bi jaz kle iiiiiiiije popala  Angry Angry
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #44 : ponedeljek, 22.11.2010 : 00:32:28 »

Jejžešna, kako luštno pišče!  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines