mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 08:48:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782278 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 22.11.2010 : 23:24:22 »

No, takole gre pa mali črni pes na sprehod v gozd Wink


... prav lepo se obnaša, dokler ...


... jah, dokler ne najdeva konjske "tortice" Grin bruham

... pa vseeno odpujsava naprej in se veseliva gnilega listja in razpadlega kostanja in vsake prastare piksne na tleh in trenirava sedi in pusti in fuuuuuuj  Evil in svet je lep in mati zadovoljna Tongue



Dokler ... jah, dokler se ne začne spraševati, kaj za vraga so ji uni tam gor podtaknili namesti malega črnega priiidnega psička Grin terierja, jazbečarja, krta? pevka








Eh, uboga pasja mati ... še dobro, da imam mojega Plemenitega in NadvseVeličastnega borca in pa tole pikico miceno Kiss Kiss
Miško - dokončno ulovljen, poštiman pri vetu, kilo svinjarije iz ušes spucane, iz trebuščka tudi, kakšen dan, dva ga pustimo počivat v "karanteni", potem pa veselo na žur (ga tudi Ficko čisto lepo tolerira Cheesy)
Evo ga, Miškota za lahko noč Kiss Kiss

Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #46 : torek, 23.11.2010 : 16:25:36 »

Oooo, a vam ga je ratalo ujeti  Kiss  SUper  Smiley   

Drgač pa  Shocked  Naj me nekdo razsvetli, kakšne barve so že tole  Roll Eyes Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #47 : torek, 23.11.2010 : 17:05:24 »

Drgač pa  Shocked  Naj me nekdo razsvetli, kakšne barve so že tole  Roll Eyes Evil

Glede na to, da imam uradni naziv univ.dipl.akad.slikarka, si verjetno lahko dovolim krstiti tole barvo Grin , če sem že v šoli pod budnimi očmi spoštovanih profesorjev uporabljala npr. kobalt modro, pa ultramarin modro, pa pariško modro, pa bordojsko rdečo, pa cinober rdečp, pa ... ni da ni Tongue

Torej: dame in gospodje, na sliki je mali črni pes, avtentične "horjulsko črne" barve

Kolega Flip, ta plemenita barva kaže seveda tudi na bogato domišljijo "nosilca", pa na občasne napade norosti tudi pevka
Vsak si je ne zasluži Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #48 : torek, 23.11.2010 : 21:47:09 »

O mucica mala luštna Kiss Kiss

Trpečemu psu sporočamo, da je nepravičnost tako grozna, da mi tole temo, čeprav sem not pofočkana, vztrajno ne pokaže v seznamu "mojih" tem Angry Angry Angry Nekdo - pa ga bomo razkrinkali!! - noče, da bi jaz kle iiiiiiiije popala Angry Angry
Tudi jaz jo kot neprebrano vidim PRVIČ danes Angry Angry Angry Fujtofuj Cry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #49 : torek, 23.11.2010 : 21:47:45 »

...aja, dobro mladino so ti domov navlekli Fici Kiss Kiss
Logiran
Laeja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #50 : sreda, 24.11.2010 : 08:16:31 »

se pridružujem protestu ... napredovanje tele črne lepote Kiss Kiss Kiss sem opazila šele včeraj
to je zelo nepravično Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #51 : sreda, 24.11.2010 : 21:09:15 »

Posebej za vse oboževalke "horjulske črne barve"


... pa še ena ob najinem malem "jezercu" (lovski napajalnik za divjad), kjer rasejo daleč najlepše palice naokoli, postrežba srnjih smrdljivih bombolic je pa sploh neverjetna Grin vegi


Kaj pa dela pa naš novi mačji bratec Mali Miško? Miško se počasi sprošča, spoznava nov dom, predvsem pa je pozoren na vsak Rokov gib (no, Ficko je nad vsem dogajanjem še vedno rahlo vzvišen Tongue ). zaenkrat gasilskih slik še nimamo predaja



Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #52 : sreda, 24.11.2010 : 21:10:56 »

Lepota ''črna''  Kiss Kiss ... pa mali muc je jako simpatičen  Kiss ... no pa še Fickotu enega  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #53 : sreda, 24.11.2010 : 21:54:46 »

Uuu, tole bo še ena stiskaška ekipa, takoj ko se malo bolj spoznajo  Wink
Roco, da nisi ti tele srnje bombolice zamenjal za slavne Miline, a-aa  Roll Eyes

Kolega Flip, ta plemenita barva kaže seveda tudi na bogato domišljijo "nosilca", pa na občasne napade norosti tudi pevka
Vsak si je ne zasluži Wink

Am, napade norosti   Roll Eyes  Roco, boš ti še videl kaj je to norost, se boš nekoč imel priložnost učiti od najboljših  Azn
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 24.11.2010 : 21:57:21 »

kdaj se dobimo na srečanju ta rjavih Cheesy Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #55 : sreda, 24.11.2010 : 22:17:45 »

kdaj se dobimo na srečanju ta rjavih Cheesy Tongue

  skogkatt ima veze pri ograjenih, tko da  Azn
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #56 : sreda, 24.11.2010 : 22:30:51 »

Mi imamo naše vaške kinološke poligone bolj na nizko ograjene, je pa par korakov proč fuuul visoko ograjeno nogometno igrišče (sam potem moramo obvezno tudi Roxy-ja povabit Cheesy) - ampak saj mi smo vpisani med nogometaše in če bi se mati zmenla za eno zimsko divjanje, ko itak noben ne igra tekem, bi pa lahko tudi kraški miting nardili Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #57 : sreda, 24.11.2010 : 22:32:05 »

komot  Cool
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #58 : sreda, 24.11.2010 : 22:34:23 »

Pa je to ptičarskotesna ograja?  Roll Eyes   Mi pripreljemo dvornega norca, žur zagarantiran, pe tisti, ki niso imeli namena divjati, bodo divjali  Evil
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #59 : sreda, 24.11.2010 : 22:37:11 »

bo že Neli ocenila, če je Neli-proof  Evil pa še domača je baje tam dol  Roll Eyes
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines