mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 13:44:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782208 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #150 : četrtek, 16.12.2010 : 22:05:29 »

A še tega vraga naj nase navesim Evil Shocked ... se mi zdi, da bom ceneje skoz prišla, če tebe in klapo povabim sem v en penzion, pa te najamem za en fotosešn Evil Grin
Glede na to, da si videla moj obseg telesa, verjameš, da je zadosto dolg že navadno 2 m povodec, ki se ga včasih zapnem okoli pasu in se igram izmenično "vlečno službo" in "priden, poleg" Grin Pa še za klikanje in priboljškanje, ko vadiva hojo po pločniku je to super, je ostanek povodca glih zadosti dolg, da lahko udobno hodi, hkrati pa ne doseže roba pločnika in oboževanih smeti, ki ležijo ob cesti Tongue
... in še nekaj, si prav predstavljam, kako zelo "raznolike" bi bile fotke s tem pasom in tadolgim povodcem Evil - po mojem bi jih ratalo tisoč enakih - ena majhna črna r*t in nos na tleh nekje daleč pred mano , pred njim pa kup konjskih fig

Daj, daj, daj sami izgovori... če meni ob treh občasno 4 ali 5 uspe, metat žogico, talat pribolške, fotkat in še telefonirat, pol bi to tudi ti lahko z enim  Tongue Grin
Glede fotoshootinga pa ni problema, lahko se kdaj zmenimo, lahko takoj v začetku novega leta, do novega leta smo namreč že razprodani  Grin

Koooončno fotke Rokota na travniku. Uživač črni  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #151 : četrtek, 16.12.2010 : 22:14:06 »

Ooo, ja Cheesy  Resnično uživamo z njim, sploh jaz sem presrečna, ker je ta moja zverinica tako zaljubljena vame  Kiss Kiss Kiss
Dabnes smo z otrokoma popoldam zlagali drva pred hišo, medtem je bil pripet na štriku oz. novi plastificirani zajli in je bil strašno otožen vsakič, ko sem s samokolnico odšla z dvorišča in čez cesto po nova drva - brez njega. Pa sicer nikoli ne cvili in cmiha, ko ostane sam v hiši in grem jaz v trgovino ali kaj takega, tokrat mu pa verjetno ni bilo jasno, zakaj se oddaljujem v "pasji" bundi in "pasjih" gojzarjih, pa kar brez njega Tongue
Vreme smo imeli zadnjih nekaj dni res fantastično, sonce, pomrznjena tla, nič blata - super. Ker na začetku je ves mesec, odkar smo ga dobili iz Horjula, padal dež in dež in vmes malček snega, pa spet dež ,... da sem se že bala, da mu bo plavalna kožica zrasla med prsti Grin
Ampak - za jutri tudi pri nas napovedujejo spet dosti snega, tako da se bo moral pošteno potruditi za svoj dnevni "eko" ulov, ker bodo vse obcestne smeti in dišeči drekci skriti pod belo odejo, hehe  Evil
PS: Na zadnji fotki ves blažen gricka moj papirnati robček, ki mi je med vsem kolobarjenjem z rokavicami in fotoaparatom padel na tla Roll Eyes
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #152 : četrtek, 16.12.2010 : 22:16:18 »

@Ana Grin - ampak jaz nisem supermen, pa še to je šele moj prvi pes ... pa še ... mačk sem navajena Evil Tongue

A še telefonirat ti rata vmes Shocked ... OMG, potem boš pa res morala priti ne samo fotkat ampak še ene inštrukcije za pasje mame - telebane naredit Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #153 : četrtek, 16.12.2010 : 22:18:45 »

vse obcestne smeti in dišeči drekci skriti pod belo odejo
Čutim, da sta tvoj Roko in moj Meli dve polovici ene in iste občutljive duše Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 16.12.2010 : 22:19:37 »

Saj jaz tudi nisem superman  Grin ... vse se, da če se hoče... ja v telefoniranju med pasjimi dejavnostmi in fotografiranjem pa sva s frendico že eksperta, no sam da ona ne fotka in se ukvarja samo z dvema  Grin Grin

Hmmm za fotoshooting in še inštrukcije bi si morala pol vzeti najmanj en mesec oddiha  Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #155 : četrtek, 16.12.2010 : 22:21:32 »

Joooj, Cats, a si predstavljaš, da pride Roko k tebi na obisk ... in naleti glih na Melija "med delom" bruham Aja, moj Ficko je pa vedno bolj "primadona" - seveda, Milina duša dvojčica, pač Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #156 : četrtek, 16.12.2010 : 22:23:19 »

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #157 : nedelja, 19.12.2010 : 15:41:55 »

Kakšno srečo ima Roko da je ravno na primorskem našel svoj kotiček pod soncem! Cheesy
... in na Primorskem imamo letos res srečo tudi z obilico snega Cheesy Še jaz, ki ga do selitve sem dol nisem marala niti malo, sem čisto nora, gospodinjke radosti in ostali brezvezni opravki v hiši mi dol visijo, odkar je zunaj vse belo in tako ure in ure z malim črnuhom noriva naokrog Cheesy


... danes bo moj dan ... danes ga bom dobil!

Zaaajec, zaaajec, kje si?


hmmmm, tule je njegova nova sled ...

... aha, še malo ...




... skoraj te že imam Wink



... zaaaajec, ma kaj si gluh?

... ma dobro, nooo, še gnezda so prazna

... zajec, daj nehaj me hecat s temi jagodami, jaz iščem tebe!




... ufff, še bo treba gaziti, tle ga ni


... mah, sama belina, zajca pa ni in ni Sad


... ehhh, naj se gre solit še zajec Angry ... ljubo doma, kdor ga ima in blagor tistemu, ki ima doma kompost Cheesy - to je sreča za vse nas, velike črne lovce na zaklad  Evil Grin




 Kiss Ljubček moj črni, popoldan greva spet "na zajca" Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #158 : nedelja, 19.12.2010 : 16:22:03 »

Jaz pa sem mislila na to, da na Primorskem pa verjetno ni snega in se mi je ravno to zdelo fajn. Tongue Pa očitno pri vas letos ni prav dosti drugače. Wink Neli ima sicer rada sneg (razen zdaj ko je tak mraz in jo v šapice zebe), jaz pa nisem ravno navdušena nad njim. Ok saj nekaj časa je že fino, ampak po dveh tednih že sanjam o travi. Grin

Hehe, kompost je ziher nepogrešljiv del doma za Roka. Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #159 : nedelja, 19.12.2010 : 16:32:25 »

Ja, poznamo mi take lovce.
Potem pa zajca zagledajo pa doživijo tak pretres, da si še en teden ne upajo iz bajte.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #160 : nedelja, 19.12.2010 : 16:33:00 »

Ja, poznamo mi take lovce.
Potem pa zajca zagledajo pa doživijo tak pretres, da si še en teden ne upajo iz bajte.
Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #161 : nedelja, 19.12.2010 : 19:32:43 »

Ja, poznamo mi take lovce.
Potem pa zajca zagledajo pa doživijo tak pretres, da si še en teden ne upajo iz bajte.

Pri nas je glih obratno. Pretres dobim jaz in si en teden ne upam iz bajte  Grin
Roco, sneg je en sam žur. Flipi še niimel srečanja z zajcem, zato pa imamo labodov za izvoz. Je treba včasih kuhinjo zamenjati  Evil  Pa punc tudi  Wink 
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #162 : nedelja, 19.12.2010 : 20:01:49 »

Neli je pa v petek kunca od blizu spoznala in ga ni pojedla
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #163 : nedelja, 19.12.2010 : 20:14:39 »

Neli je pa v petek kunca od blizu spoznala in ga ni pojedla

Seveda da ne, če ste ji ga pa pozabili skuhati  Evil   Jaz imam občutek, da bi bil pri nas cel pokol, če bi mu ratalo kaj ujet  sram   Danes se je s tako silo zaletel v grmovje, ker so noter čepeli vrabci, da sem mislila, da bomo morali po škarje, da ga ven izvlečemo  Lips Sealed  Kaj češ, je treba pazit  Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #164 : nedelja, 19.12.2010 : 20:16:40 »

Neli je pa v petek kunca od blizu spoznala in ga ni pojedla

Eh pojedla ga ni zato,ker ni črne barve  Evil Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines