mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:13:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Samo sedem let in pol ...
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo sedem let in pol ...  (Prebrano 30571 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #30 : sreda, 08.12.2010 : 13:47:14 »

Maj oprosti, solzica bi morala biti Cry
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #31 : sreda, 08.12.2010 : 14:53:36 »

Moje sozalje Sad
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #32 : sreda, 08.12.2010 : 15:10:27 »

Iskreno sožalje. Cry
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Agnesana
Irena
odvisnež
*****
Sporočil: 583


« Odgovor #33 : sreda, 08.12.2010 : 15:57:34 »

Iskreno sozalje maj  Cry ...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #34 : sreda, 08.12.2010 : 17:30:13 »

HVALA!

Rem, saj itak vidim same solzice. Pa čeprav jih Gala res ni marala. Tako dolgo je afne guncala, da sem se morala nasmejat. Danes sem poravnala še vse račune od veterinarjev in še bolj hudo je. Raje bi plačala milijon računov kot samo enega, kjer piše evtanizija
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #35 : sreda, 08.12.2010 : 17:34:25 »

 Cry
moje sožalje Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #36 : četrtek, 09.12.2010 : 19:07:53 »

Gala, obisk si imela. Tvoja Vesna in Boris sta te prišla pogledat  Cry Cry Tudi onadva sta jokala. Pribolški v njunih žepih so ostali nedotaknjeni, avto osamljen ... Vsako sredo si ju nestrpno pričakovala ... Bila si kot ura. Tudi Nedeljski ne bo več isti brez tebe. Vse je tako prazno. Čakam, kdaj se boš oglasila, vrata ostajajo priprta. Še sosedova Doda in Bali sta žalostna. Nisem ti uspela dati miklavževega darila. Novo odejico ti je prinesel. Pogrešam te, pikica moja   Kiss Cry Cry
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #37 : četrtek, 09.12.2010 : 22:49:16 »

Moje iskreno sožalje!
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #38 : ponedeljek, 13.12.2010 : 19:54:32 »

Gala moja! Pred enim tednom, ob tem času, sem te še lahko božala.  Cry Cry Minuto kasneje si mirno odšla. Mene pa pustila  Cry Cry  Vem, da ti je zdaj lepše ... Imaš velika polja, brez bolečin, s prijatelji se lahko podiš ... Pomisliš kaj name? Samo majhen znak mi daj, da si mi oprostila! Na polici te čakajo priboljški. Ne morem jih pospravt. Ne še! Povodec visi na svojem mestu! Samo tebe ni ...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #39 : ponedeljek, 13.12.2010 : 20:28:27 »

maj, seveda misli nate, in seveda ti je oprostila, ve, da jo imaš neskončno rada, in ona ima rada tebe.   Kiss Gali in tebi tudi  Kiss Za vedno bosta skupaj v tvojem srcu. In spomini bodo vse lepši in lepši, in vse manj boleči.

Iskreno sožalje  Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #40 : torek, 21.12.2010 : 17:05:47 »

Že 14 dolgih dni  Cry Cry
Ampak Gala, tudi še zdaj si tak  Evil. Sigurno si ti poslala to kopico snega in mraz. Veš, da sem vzljubila sneg in sprehode v nemogočih razmerah šele, ko sem dobila tebe. Tako da, ziher je to tvoje maslo. Ampak, če bi lahko izbirala, bi izbrala sprehod pri -15, samo da bi bila še ob meni. Je rekla soseda, da te cela ulica pogreša ...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #41 : četrtek, 06.01.2011 : 16:50:19 »

Že celih 30 dni  Cry Cry Tako zelo te pogrešam. Pogrešam tvoje objeme, tvoje norčije. In nič se ni spremenilo. Še vedno tako peklensko boli  Cry Cry
Logiran
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 06.01.2011 : 17:38:15 »

Jooojjj spet en švicar, ki je odšel mnogo, mnogo prezgodaj... Cry Cry Cry Tudi naše iskreno sožalje. Bolj malokrat zaidem sem na ta forum, ampak danes ste tudi meni priklicali solze v oči sram. Ne predstavljam si kako hudo vam je. In imela je samo dobrih 7 let Cry Cry Cry Cry. Premalo Cry. Lahko vprašam, kaj je bilo narobe z Galo... sram
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 06.01.2011 : 17:38:45 »

Maj, ne more se še spremeniti. Še bo bolelo, vendar sčasoma, pikico za pikico - čedalje manj.
Sčasoma se boš lahko Gale spominjala z nasmehom, s toplino. Ampak ne še zdaj, zdaj
jokaj,naj gre čim več bolečine ven.
Vem, kako je to,ni še dolgo kar sem tudi sama to skozi dajala. Meni je veliko pomagalo,
da sem na forum napisala pismo naši Lavandici, pri tem pa jokala kot dež. Naslednji dan
se je začelo počasi obračati na bolje in danes me samo še malo špikne pri srcu, ko
govorim o njej. Zdaj se je že lahko spominjam s toplino, veseljem in hvaležnostjo, da
je bila z mano.

Tudi tebi bo počasi lažje.

Drži se, veliko nas je, ki čutimo s tabo  Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #44 : nedelja, 06.02.2011 : 17:20:56 »

2 meseca spominov, solz, vprašanj zakaj, obtoževanj ...
Vse bi dala, da bi te lahko samo še 1 x objela, da bi se še enkrat samkrat stisnila k meni, da bi me potegnila na travo, da bi me čakala ob prihodu domov, da bi me nadrla, če bi zamujala; A tebi vse to ni več mar. Miklavževo darilo čaka nedotaknjeno .. Ti pa se veselo podiš nad mavrico. Gala moja, saj ti privoščim. Privoščim ti divjanje po prostanih poljih, privoščim ti brezskrbno igro. Vedi, da si za vedno ostala moja pikica, moja najboljša, moja zlata. IN najbrž je že čas, da izpolnim obljubo. Vem, ograditi moram del vrta. Obljubila sem ti. In naredila bom. Potem pa grem na izlet.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Samo sedem let in pol ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines