mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:30:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Samo sedem let in pol ...
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo sedem let in pol ...  (Prebrano 30498 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #45 : nedelja, 06.02.2011 : 17:25:08 »

 Kiss Kiss
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #46 : nedelja, 06.02.2011 : 17:53:58 »

Zelo žalostna zate in za Galo. Sčasoma bo lažje. Boš videla. Tudi mene še po šestih mesecih boli, a ne več tako močno. Še vedno se zjočem, a ne več vsak dan kot v začetku. Naših muckov se spominjamo z ljubeznijo in hvaležnostjo, da smo lahko bili del njunih prekratkih življenj.  Cry Cry Cry
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #47 : sreda, 16.02.2011 : 22:56:24 »

Maj, prehitro so odsli  Cry Cry Cry Cry Cry

Solze za mojo Linci se se niso posusile, pa bo vsak cas leto in pol odkar je ni med nami.  Cry Cry Cry

Sozalje!!!  Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #48 : petek, 25.02.2011 : 18:45:17 »


Gala moja,  Cry Cry Cry Danes sem po 2 mesecih prvič stopila v najino trgovino. Preplavili so me spomini in mislila sem, da mi bo počilo srce. Nikoli nismo mogle mimo, da se ne bi ustavile  Lips Sealed V rokah sem držala vrečko s posušenim uhlji in videla tebe, kako se mi dobrikaš. Čutila sem tvoje objeme, videla vse tvoje umetniške figure, ... Te dni, Gala moja, sem oprala tvoje igrače. Bila sem ponosna nate, ker nisi bila ljubosumna nanje ... Največkrat smo si bile dovolj midve ... Vem, da si z mano! S tabo sem dala skozi najboljšo šolo, mogoče pa je čas, da nadaljujem ...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #49 : petek, 25.02.2011 : 18:50:08 »

Maj, mogoče pa ti Gala želi sporočiti, da bi ti rada pomagala izbrati novega prijatelja Kiss V tvojih spominih pa bosta itak vidve skupaj za vedno Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #50 : četrtek, 06.12.2012 : 07:52:14 »

Ali ni veljalo, da Miklavž nosi darila ... ampak zakaj potem jaz danes spet jočem? Gala, 2 leti te že ni  Cry Cry Cry 2 leti spraševanja, oziranja naokoli, mogoče pa le prideš. Dve leti lahko zjutraj spim, dve leti mi ni treba pri -15 se igrati nogomet, dve leti ne zapravljam € za hrano in priboljške in igrače. Ampak jaz nisem niti preveč naspana, niti moja denarnica debelejša. Samo boli, tako peklensko boli ... Gala, se spomniš, kako se je dr. v Ljubljani za glavo držal, ko so te pripeljali na obisk? Da mi boš same viruse prinesla ... Zaupala si mi. Neizmerno. Tako zelo zaupala, da tudi ganila nisi, ko si dobila zadnjo pikico. Tako zelo zaupala, jaz pa sem te pustila  Cry Cry  Gala moja, veliko igre tam med zvezdicami ti želim  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #51 : četrtek, 06.12.2012 : 08:17:48 »

Zato, ker je obletnica ... ker je datum zaznamovan sram.
Kiss
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #52 : četrtek, 06.12.2012 : 14:35:57 »

maj, nadaljuj... ona te bo vseeno vedno spremljala! Wink
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #53 : četrtek, 13.12.2012 : 18:32:22 »

http://www.mojalbum.com/maj1/maj/daj-cohaj-cohaj/44572#44575

 Cry Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #54 : ponedeljek, 01.07.2013 : 19:41:34 »

Pred 10. leti sem bila najsrečnejši človek na tem svetu. Tam nekje, 12 km od mene, je bila nova, mala, črna kepica. Imela sem čast izbrati ime. Za "kazen" sem lahko predlagala imena za celo leglo.
Ja, včeraj bi Gala praznovala 10. rojstni dan. Pa saj ona najbrž je praznovala, tam nekje, brez mene  Cry Cry
MamaF ji je letos poslala darilo  Smiley Če dvignem pogled ... vidim Galo. In njen pogled  Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #55 : ponedeljek, 01.07.2013 : 21:57:19 »

NI praznovala brez tebe. Saj je bila s tabo, tudi danes. V tvojem srcu. Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #56 : ponedeljek, 01.07.2013 : 22:53:24 »

Gala Kiss
Maj, s tabo je vsak trenutek, za vedno ... saj veš objem

Gali v spomin ... da jo še Fredi spozna, magari samo s tele slikce:

Logiran

Unikatne tablice in portretki
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #57 : petek, 06.12.2013 : 19:37:03 »

Danes je spet tisti dan, ko bi ga najraje zbrisala s koledarja  Cry Cry Če bi imela časovni stroj, bi se vrnila nazaj. Tako daleč nazaj, ko še ni bolelo  Cry Gala moja, vem da tam na mavrici nisi sama  objem Tudi meni dela družbo en mali skodran klovn, ki me ravno sedaj prepričuje, da je najbolj sestradan pes na svetu  Roll Eyes V tem sta si podobna. Imaš dobro konkurenco. Ne vem, kdo se raje nastavlja rokam - ti ali on. Ampak kljub temu Gala moja, pogrešam te! Uživaj na mavričnih planjavah, nadirjaj se ...  In kdaj pa kdaj se spomni name  Cry Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #58 : nedelja, 08.12.2013 : 18:04:00 »

Gala te zagotovo gleda dol z mavrice in noče da si žalostna.. Nekoč pa se vsi srečamo z tistimi ki smo jih izgubili.. Smiley. Posiljam poljubčke Gali gor na mavrico.. Kiss Kiss
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #59 : sobota, 06.12.2014 : 13:20:54 »

Spet je tisti zoprni 6.12.  Cry Cry Letos brez snega ... Z rahlo spremembo  Lips Sealed Moji dve opici mi dopovedujeta da me imata rada in da sem malo manj sama  Cry Nisem pa prepričana, da kaj manj boli. Oh, Gala moja, solze trenutno lijejo  Cry Cry Vse bi dala, za samo en tvoj pogled, za eno tvojo norčijo ... Kjerkoli si, naj ti bo lepo pikica moja  objem objem objem
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Samo sedem let in pol ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines