mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 05:21:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kako narocamo preko amazon.com
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kako narocamo preko amazon.com  (Prebrano 44837 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #75 : torek, 16.12.2008 : 21:07:22 »

Miss Teja, kakor vem tale super saver shipping velja samo za ZDA (morda tudi Kanado?).

Ja, kakor jaz razumem napisano tam, placas davek, ne pa tudi carine (ce gre za knjige).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #76 : torek, 16.12.2008 : 21:16:27 »

Mogoče veš kje piše koliko pride poštnina?  Undecided

Ja, kakor jaz razumem napisano tam, placas davek, ne pa tudi carine (ce gre za knjige).

Ja naročila bi knjigo.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #77 : torek, 16.12.2008 : 21:20:12 »

7,98$ (3,99 na knjigo in $3,99 na posiljko).

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=596194
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #78 : torek, 16.12.2008 : 21:27:09 »

O hvala, zlata si Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #79 : torek, 16.12.2008 : 21:47:05 »

Si vnesla svoje podatke in ti je potem to napisalo ali si samo probala zmetat v košarico brez vnašanja podatkov? Teja, žal tista zastonj poštnina velja samo znotraj USA. Vsaj po mojih izkušnjah je tako.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #80 : torek, 16.12.2008 : 22:00:06 »

miskica, pise na njihovi strani koliko znasa postnina za Evropo.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
taddea
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #81 : petek, 13.02.2009 : 22:14:24 »

Hmm... Založba Litera več ne posreduje za nakup iz tujine.  Undecided
Naročiti nameravam dve knjigi, pa se mi amazon co.uk zdi najcenejši.
Logiran
ŽaTaMu
otrok do 14 let
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #82 : sreda, 27.05.2009 : 16:38:42 »

Živjo,

tudi sama sem se odločila, da preko amazona naročim knjigo. Sledila sem korakon, opisanim na prvi strani te teme, ampak potem je prišlo do napake. Po tem, ko sem vnesla svoje podatke so mi naročilo zavrnili, citiram:
We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination. You may either change the shipping address or delete the item from your order by changing its quantity to 0 and clicking the update button below.
Mi lahko prosim poveste, kaj sem storila narobe? Huh sram

Hvala, Eva
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #83 : sreda, 27.05.2009 : 16:41:38 »

Knjige ne posiljajo v Slovenijo. Katero si pa narocila? Verjetno prodajalec ni amazon? Si narocala preko.com?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ŽaTaMu
otrok do 14 let
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #84 : sreda, 27.05.2009 : 17:03:55 »

Hmmm... sram

Hvala za odgovor. Naročila bi knjigo Rhodesian ridgeback: Comprehensive Owners Guide. Naročiti pa sem poskušala preko amazon.co.uk...
Najbrž neumno vprašanje, ampak, če ne pošljejo v Slo, kam pa??? Huh

Lp, Eva
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #85 : sreda, 27.05.2009 : 17:12:09 »

Odvisno od posameznega prodajalca. Ti lahko kupis tiste knjige, ki jih prodaja direktno amazon.
tole npr. http://www.amazon.co.uk/Rhodesian-Ridgeback-Pet-love-Chamberlain/dp/1902389271/ref=ed_oe_h

(dispatched from and sold by amazon.co.uk)

Aha, se to. Slovenije ni na seznamu "amazon payment", tako da od drugih sploh ne mores nic kupiti, zal.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #86 : sreda, 27.05.2009 : 17:13:36 »

Ničesar nisi naredila narobe. Nekaterih knjig enostavno ne pošljejo v Slovenijo, ker računalnik še ni dojel, da to ni nekje sredi Afrike, kjer pošto raznašajo opice enkrat na 14 dni.  Roll Eyes
Imaš dve možnosti: če knjigo v okviru Amazona ponuja več dobaviteljev, enostavno klikaš enega za drugim in ni vrag, da ti pri enem ne bo uspelo. Povsod imaš zraven naslov knjigarne, kjer se željena knjiga nahaja. Po mojih izkušnjah so najhitrejši tisti iz Nemčije, ki so nekako tudi že slišali za Slovenijo. (Žal ne vsi.) - Če ti ne rata na amazon.uk, poskusi še na amazon.de - nč bat, če ti gre nemščina na živce, kar v angleščini odtipkaj naslov, pa bo.
Druga možnost pa je, da knjigo pošljejo h kakšnemu znancu, ki živi v "bolj kulturni" državi in ti jo potem on/ona dostavi. jaz sem tako že nekajkrat  uporabila sestrično, ki dela v Bruslju, pa tudi naše službeno predstavništvo v tujini. Ziher boš koga našla!
LP Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #87 : sreda, 27.05.2009 : 17:15:31 »

Pepsi, pa ti je sprejelo kreditno kartico? Nama namrec ne sprejme, ker Slovenija ni na seznamu "placnikov" za te druge prodajalce.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #88 : sreda, 27.05.2009 : 17:18:33 »

Meni jo vedno sprejme. Tudi stran je dobro varovana in nisem imela še nikoli problemov, pa naročim sigurno vsaka dva meseca nekaj. Res pa je, da vedno na nemškem amazonu (ampak angleške in ameriške knjige). Prej sem naročala iz ZDA, pa sem morala plačat še DDV in carino, plus za polovico knjig mi je ponavadi napisalo, da jih ne morejo "ship to my country".
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
ŽaTaMu
otrok do 14 let
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #89 : sreda, 27.05.2009 : 17:29:40 »

 
Nekaterih knjig enostavno ne pošljejo v Slovenijo, ker računalnik še ni dojel, da to ni nekje sredi Afrike, kjer pošto raznašajo opice enkrat na 14 dni.  Roll Eyes

 Grin Grin Grin bo kar držalo, ja...

Bom pač preizkusila srečo na amazon.de (mogoče mi delo pride prav, jutri pišemo eloleten test iz nemščine Roll Eyes), sicer pa uporabila veze iz tujine Wink

Hvala za pojasnila,
Eva
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Kako narocamo preko amazon.com
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines