mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 08:33:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Ena gospodinjska: copati & pasja dlaka
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ena gospodinjska: copati & pasja dlaka  (Prebrano 6523 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« : četrtek, 06.01.2011 : 12:59:27 »

Ima kdo kakšno dobro izkušnjo s copati iz naravnih materialov, ki ne potegnejo nase ravno vseh pasjih dlak, ki se znajdejo na tleh?

Hvala!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1 : četrtek, 06.01.2011 : 13:03:43 »

Edino če bi bili čisto usnjeni (npr. tisti, ki jih kupiš na sejmih).
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 06.01.2011 : 13:21:17 »

Ja, usnje in umetno usnje-gladko. Ali pa takšni z gumijastim podplatom. Drugega se jaz ne spomnim.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3 : četrtek, 06.01.2011 : 13:42:22 »

Pri nas domujejo kar crocksi za copate Smiley. Gosti dobijo navadne, ampak jih pol tko mal posesam, ce se ze prime gor kaksna dlaka.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : četrtek, 06.01.2011 : 14:10:14 »

Edino če bi bili čisto usnjeni (npr. tisti, ki jih kupiš na sejmih).
Ti se preverjeno obnesejo. Pa morajo biti v nevtralnih barvah... za vsak slučaj, če se že katera ujame. Mi imamo zgornji del iz semiša v naravni barvi in uspešno ne vidimo niti belih niti črnih dlak...
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 17.02.2011 : 14:03:14 »

midva sva v Ikei čisto mimogrede kupila ene, spodaj je guma (najina ni naravna, ampak prav gotovo so kje kaki, ki imajo podplat iz naravne gume) zgoraj pa takstilen material na katerega se pa začuda prime manj kot recimo na moje hlače od trenirke.

najbolj grozi so tisti tekstilni z mehko tekstilno obrobo, ki pobere čisto vse in imaš potem "plišast" podlat ....
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #6 : petek, 12.08.2011 : 00:52:23 »

Dolga leta nazaj smo imeli psa z zelo gosto in dolgo dlako.Copati so pa pri nas vedno usnjeni in sevedaa,vlada nam sesalec,ker so kužki,domač in tisti na obisku vedno v stanovanju in na postelji,sedežni itd.Nekateri nas imajo za nore,ker pes v postelji na vasi,sredi gozdov predstavlja le delovno sredstvo a vseeno jim poizkušam dopovedati,da je to naš prijatelj.
Logiran
Megavega
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #7 : petek, 12.08.2011 : 10:26:17 »

Pri nas so ljudje bosi ali v štumfih. Mamo srečo da imamo oziroma zbiramo take prijatelje, ki niso "aklih", če ne dobijo copat. Me pa skrbi, da se bo pralni stroj kdaj kje zamašil z dlakami. Ima kdo izkušnje s tem? Pa na živce mi gre, ko si obrišeš obraz v brisačo (svežo), potem si pa kosmat, tudi po jeziku. Ampak to je pri nas bolj  zaradi morskih prašičkov kot psa, ker njihove flis dekice perem v stroju.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #8 : petek, 12.08.2011 : 10:50:40 »

Jst pralni stroj vedno znotraj obrišem po pranju pasjih in mačjih zadevščin. Pa se na naših stvareh nikoli potem nič ne pozna...  Wink
Logiran
Megavega
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #9 : petek, 12.08.2011 : 15:48:47 »

Je za poskusit  sram Jaz sem doslej le koralde iz dlak sproti ven pobirala
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #10 : petek, 12.08.2011 : 15:59:41 »

Preizkušeno deluje tudi, če po pranju pasjih dek daš stroj (prazen) še 1x na izpiranje in potem za ziher še obrišeš boben in tesnilo na vratih. Drugače je naslednja runda res angora  Grin.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Ena gospodinjska: copati & pasja dlaka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines