mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 10:48:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: kako umiriti mladiča
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: kako umiriti mladiča  (Prebrano 21334 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #30 : nedelja, 26.02.2012 : 11:21:11 »

Drsenje tal je škodljivo za sklepe, predvsem kolke - kolčna displazija je precej pogosta predvsem pri psih večjih pasem. Lahko pa na tla namesto preproge pritrdite (zalepite) plenične podloge (dobijo se tudi v velikosti postelje, običajne so 60x60 oz. 60x90). Ne drsi in vpije urin, pa nepremočljive so Wink.
Logiran
my besty
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #31 : nedelja, 26.02.2012 : 13:17:37 »

ok, hvala za odgovor.....sem pogrnila en star tepih, ki ga ni škoda.....v tem smo začetniki in čeprav prebereš malo morje vseh knjig in člankov, še vedno ne moreš vedeti vsega Smiley
Logiran
SplashofLove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #32 : torek, 28.02.2012 : 11:27:09 »

Malo offtopic, my besty - po moje imava s fantom sestrico vaše kepice Smiley

Midva sva ta problem uspešno rešila tako, da sva ji pristrigla dlako med blazinicami - prej jo je kar metalo iz ovinka, zdaj pa ji tu in tam med napadi energije še zdrsne, sicer pa je problem v 90 % rešen Cool

Veliko veselja z malim razigrancem! Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #33 : torek, 28.02.2012 : 13:13:27 »

My besty, v trgovinah se dobi nogavičke za pse, ki imajo gumjaste podplate in tako preprečujejo zdrsevanje. Pobrskaj malo po Googlu, gotovo boš našla.
Logiran
my besty
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 01.03.2012 : 20:11:54 »

Malo offtopic, my besty - po moje imava s fantom sestrico vaše kepice Smiley

Midva sva ta problem uspešno rešila tako, da sva ji pristrigla dlako med blazinicami - prej jo je kar metalo iz ovinka, zdaj pa ji tu in tam med napadi energije še zdrsne, sicer pa je problem v 90 % rešen Cool

Veliko veselja z malim razigrancem! Kiss



zakaj tko mislš....a zarad imena? Smiley))
Logiran
SplashofLove
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 01.03.2012 : 21:23:32 »

Zaradi starosti in imena, ja Wink
Logiran
my besty
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #36 : sobota, 03.03.2012 : 09:23:47 »

evo, danes sem se tudi jst lotila striženja dlakic med blazinicami in morem reč, da je res bolš...ne drsi mu več tko močno kot pa prej:)

ga pa zadnja dva dni čist meče.....spravi se nad vse kar mu pride pod zobe....mormo se kar fajn potrudit da ga motiviramo za kako igračo....ker v tem navalu energije tudi če ga vzamem v naročje, kar je imel prej zelo rad.....mi začne samo lase grist in ušesa in sem pa primorana spravit na tla Cheesy

jutri imamo sestanek za malo šolo...komi čakam, da vidim kako bo Wink

SplashofLove.....kje pa si kupla kužiko vašo? če se sploh lahko tle na forumu to pove? Smiley
Logiran
beauceron-dog
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 03.03.2012 : 21:17:28 »

Tudi naša beauceronka je trenutno zelo divja, saj ima komaj dva meseca. Le da pri njej je težko umiriti to divjanje in je res problem, ker nori konkretno cel dan. In je malo težje jih umirit, ker pri dveh mesecih je kar težka. Smiley
Ampak je pa res zelo veliko zunaj, saj imamo dvorišče, ampak res ne neha z divjanjem.
Logiran
D.Roze
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 95


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 12.08.2012 : 19:55:55 »

imam eno vprašanje in ga bom kr postavil tukaj, ker mislim da sodi sem..
zanima me ali vi vašega mladička oziroma ste ga, ko vas ni doma zaprli samo v eno sobo ali mogoče v ograjico in mu dali igračke noter in te stvari da se zaposli ali ste mu dovolili sprehajanje po celem stanovanju tudi v vaši odsotnosti?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #39 : nedelja, 12.08.2012 : 20:03:13 »

Vsi naši pasji mladiči do cca 5 meseca so bili v naši odsotnosti omejeni, za ograjico. Če bi ga imela danes, bi se odločila za boks, ker prosto sprehajanje po stanovanju zna biti nadležno in nevarno (pomisli na pogrizene kable in podobne zadeve).
Logiran
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 15.02.2014 : 15:14:52 »

Živjo, eno hitro vprašanje, danes sem bila na sprehodu z dvema mladičkoma večje pasme (starima cca 3 mesece) in sta se mi precej motala med nogami. Ko sem se izogibala enemu, sem pohodila drugega. Malo je zacvilil, potem pa se ulegel pred mano na hrbet. Malo sem ga potolažila, pobožala in mu dala par briketkov. Res sem bila kar jezna nase, ker sem tako štorasta. Hodil je potem ok in ni videti, da bi ga kaj bolelo. Tudi bal se me ni. Sem prav naredila? Ga bodo opazovali še naprej, samo res ne bi hotela, da bi se kaj bal zaradi vsega tega.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: kako umiriti mladiča
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines