mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 03:04:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Mladiček ljubi les
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mladiček ljubi les  (Prebrano 4451 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aquarius
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« : ponedeljek, 17.01.2011 : 22:14:50 »

Že drugi teden je z nami srčkan tibetanski španjel - dopolnil je 3 mesece - zabaven, carkljiv...vse se vrti okoli njega, še posebej, ker je naš prvi pasji član. Poleg vsega drugega, manj nevarnega, zelo rad grize lesene predmete, celo pohištvo, ki ga je zmožen obdelati do trsk. Bojimo se, da kakšne ne bi pogoltnil, zato ga moramo imeti ves čas na očeh. Seveda ga druge, posebej njemu namenjene igračke ne zanimajo posebej. Ima kdo med vami izkušnje s tem in mi lahko svetuje, kako ga odvrniti od te ljubezni?
Vesela bom vsakega nasveta. Lep pozdrav,
Aquarius
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : ponedeljek, 17.01.2011 : 22:23:31 »

Imejte ga pod nadzorom in naj ima za grizenje dovolj drugih zadev - v pasjih trgovinah je res velika izbira. Kadar ni mogoče, da ga imate na očeh oziroma če je sam doma, naj bo v kletki. Dovolj veliki seveda, da se bo v njej udobno počutil tudi, ko bo odrasel; pa tudi navaditi se mora nanjo postopoma. Malo še pobrskajte po forumu, saj boste našli še cel kup uporabnih nasvetov.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aquarius
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 17.01.2011 : 22:30:09 »

Hvala za hiter odgovor in lep pozdrav
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Mladiček ljubi les
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines