mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:54:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Sluz pri lulanju pri mladiču
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sluz pri lulanju pri mladiču  (Prebrano 4719 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LARAIZGAJK
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« : sobota, 22.01.2011 : 06:48:54 »

Pozdravljeni!

Imam dva in pol meseca staro labradorko. Veliko lula, a to je verjetno pri mladičku dokaj normalno. Skrbi pa me, ker ji velikokrat po lulanju iz odprtine, skozi katero lula, visi sluzast izcedek, včasih tudi 15 cm dolg. Bolj izrazit je zjutraj, ker pred tem daljši čas ni lulala.
Bila sem pri veterinarki in je posumila na uroefekt. Dobila je antibiotike Synulox za 1 teden, pa ni nič boljše.
Vročine nima. Sicer je živahna in igriva in ne zgleda nič bolna. Ima kdo kakšno podobno izkušnjo? Kaj naj naredim?

Lep pozdrav!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1 : sobota, 22.01.2011 : 09:40:30 »

Nazaj k veterinarju, drugega nasveta ni.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : sobota, 22.01.2011 : 09:51:05 »

Nazaj k veterinarju, drugega nasveta ni.

Pa če ti ne bodo znali nič novega povedati, pojdi še po drugo mnenje k drugemu veterinarju. Boš vsaj vedela točno, za kaj gre in boste psičko lahko pozdravili. Mogoče je bil samo antibiotik napačen in bo drugi pomagal. Mogoče so te pa na hitro odpravili brez preiskav. Skratka, karkoli boš prebrala na forumu, je samo naše ugibanje.
Pojdi k veterinarju in se ne pusti odgnati - konec koncev za njihovo mnenje in zdravljenje tudi drago plačaš, zato vprašaj vse, kar ti pade na pamet in ne odnehaj, dokler ne bo psička zdrava.
Pa srečno!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
LARAIZGAJK
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 22.01.2011 : 14:53:42 »

Hvala za nasvet. Ga bom upoštevala.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Sluz pri lulanju pri mladiču
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines