mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:06:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?  (Prebrano 34841 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #15 : sreda, 01.12.2004 : 10:46:55 »

drugič bo cepljen v decembru.Pa če sem čisto odkrita sem že razmišljala če bi ga sploh cepila Huh ,ker se mi zdi cepivo zelo drago  Angry,koliko stane drugo cepljenje?

Oprosti, ampak zakaj za vraga si si omislila psa, če ti je že samo osnovno cepljenje predrago? Odločitev za nakup/ posvojitev psa mora biti premišljena, kar pomeni, da se zavedamo, da je pes med drugim tudi dodatna finančna obremenitev. Kaj bo šele, če bo (upam, da ne) pes zbolel ali se poškodoval?

Yo
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #16 : sreda, 01.12.2004 : 13:41:36 »

Kaj pomeni , če pes je drek?
Pomeni ,da občasno gabno smrdi Angry in da moraš prekleto pazit , če hočeš to preprečit Grin.
Sicer pa drugih škodljivih učinkov še nisem opazila Smiley. Mogoče so kake skrite koristi, a ker ni signifikatnega števila testnih psov za primerjavo, to ne bo nikoli dokazano.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #17 : sreda, 01.12.2004 : 13:44:53 »

Mogoče so kake skrite koristi, a ker ni signifikatnega števila testnih psov za primerjavo, to ne bo nikoli dokazano.

Si ti hecna  Grin Že forumaši imamo toliko drekožerov, da bi lahko teste tudi ponavljali  Grin Grin Grin Grin
Logiran
ariela
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #18 : sreda, 01.12.2004 : 17:22:18 »

No dobro ,sem pač napisala kar sem imela zjutraj ob pol sedmih v mislih. ::)Seveda želim svojemu kužku najboljše ,če ne si ga ne bi omislila. :DKar je res je pa tudi res ,da je cepivo drago in mislim ,da je veliko lastnikov psiov ,ki svojega psa še enkrat ne cepijo. Cry
Seveda bom svojega kužka cepila še drugič ,da si ne bom potem kdaj očitala. sram
Se pa zahvaljujem tisti gospej ,ki mi je pisala na mejl ,in mi je malo razjasnila nekatere pojme glede cepljenja. Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #19 : četrtek, 02.12.2004 : 08:35:47 »

arčibald, če psa cepiš ali cepijo nevestni lastniki samo 1x, je to še večje stran metanje denarja, saj cepivo brez revakcinacije (2. ali celo 3. cepljenja) sploh "ne prime".

Lp, Yo
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #20 : četrtek, 02.12.2004 : 13:07:11 »

Citat: Yo link=board=8;threadid=1915;start=15#msg72097 date=1101 Grin ;D905093
Si ti hecna  Grin Že forumaši imamo toliko drekožerov, da bi lahko teste tudi ponavljali  Grin Grin Grin Grin

mišljeno je bilo , da manjka psov , ki tega ne počnejo Grin Grin Grin
Logiran
Manca1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 47


« Odgovor #21 : petek, 03.12.2004 : 11:33:23 »

Živijo!

Moj 4 mesečni Dim tudi poje vsak drek, ki ga opazi prej kot jaz. Razen z zelooo glasnim FUUJ ni variante, da ga ustavim. In seveda mu po takšnem "obroku" neznansko smrdi iz gobca. Sem pa ugotovila, da pomaga MED. Dam mu polizat eno ali dve žlici medu in le-ta nevtralizira vonj.

Kako odvadit... pojma nimam.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #22 : petek, 03.12.2004 : 18:56:56 »

Hehe, moj pa drekcev ne papca. Grin

Glede cepljenj-http://www.kerryblues.org/index.html?http%3A//www.kerryblues.org/HEALTH/DODDS2004.HTML by teta Dodds.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #23 : sreda, 15.12.2004 : 11:56:48 »

Sem se kar malo potolažila, ko sem prebrala, da je vaše pse s časom to minilo. Moja 9 mesečna psička je včasih po tleh pobirala čisto vse kar ji je prišlo pod gobec. Sedaj sem jo to odvadila, nikakor pa mi je ne uspe odvaditi jesti človeške kakce. Za pasje sva se že nekako zmenili, ampak da bi pustila človeškega-ni šans. Sploh ne vem več kaj naj poskusim. Lahko vpijem kolikor hočem, se mečem po tleh ali pa jo kaznujem, ko bo naslednjič videla drek bo spet ista pesem. Močno upam, da jo bo minilo, kot pravite da je vaše. Ampak vseeno mogoče kakšen nasvet, kako odvaditi? Huh
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #24 : sreda, 15.12.2004 : 15:48:12 »

LP!
Sem včasih naivno upala, da vsi forumaši uporabljajo tisti zgornji gumbek v katerem piše "išči". Huh Huh Huh No, sem se pač zmotila. Na našem forumu v temi :http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=7;action=display;threadid=2404;start=msg66227#msg66227
 si lahko preberete kaj več o vaših drekožderih! Grin
LP, Miša
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #25 : sreda, 05.01.2005 : 21:13:40 »

Ja tile drekci so huda nadloga za nas, pa veliko veselje za pesote. Mene moti to, ker bi nas pojedel vsako svinjarijo, ki jo vidi. Se huje pa je, ker ima soseda eno anoreksicno crno macko, kateri da zajest cisto vse kar pade od mize. Potem pa ta muca hodi kakat k nam in bruhat k nam. Bertel bi pa to rad vse pojedel in moramo ves cas gledat kaj dela.Predvem me je strah, da ni s tisto macko kaj narobe in bi on se zbolel.

Drugace paga mi na sprehodu premamimo z vrecko piskotov, za katero se pa obcasno tudi drekici odpove.

LP, Barbara
Logiran
Ovca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 8


« Odgovor #26 : nedelja, 09.01.2005 : 13:42:51 »

Moja Aba tud use kakce je..no glede njenih nekak jo hit stran pelem pol je vredu. Sam mam pa problem ker majo tukaj zravn susedi konje Undecided in pol ma ves veselje jest in se valjat po konskem dreku!! Konja pa sploh ne opaz in me je kr mal strah d jo nov kdaj brcnila!
Drugač pa kakšn drug kakec še (na srečo) nisva srečale. Kje pa najdete človeške kakce??
Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #27 : nedelja, 09.01.2005 : 14:32:39 »

Tuki na tem hribu najdes svako jake stvari. Ja sem pa na clov... kakice naletela tud v Kranjski Gori.
Sam se mi zdi, da je zdaj v zimi malo bolje. Ocitno zmrznejo in nimajo vec takega vonja.

Ali mu pa ne sedejo vec. Cheesy

LP Barbara
Logiran
Slunko
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #28 : sobota, 09.04.2005 : 22:33:58 »

Amn,... no moj dragi Narf, ima zoprno navado... če ima le priložnost poje svoje blato... vem kako ogabno se sliši, ampak je na žalost res sram

Če ima kdo kakšenkoli predlog, kako ga česa takega hitro odvadim, je toooplo dobrodošel...
(nar je star komaj 8 tednov)
Logiran
Slunko
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #29 : sobota, 09.04.2005 : 23:05:14 »

amn,... tale odgovor je malo s teme, ker je bil sem prestavljen Tongue no, kakorkoli, kot kaže nimamo pri nas ednini takih problemov...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Kaj pomeni, če hoče psička pojesti vsak kakec, ki ga zvoha?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines