mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:41:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447547 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #150 : sobota, 28.05.2011 : 16:41:32 »

Kiiiiič Kiss Krasna elegantna princeska je tale Punčka Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #151 : sobota, 28.05.2011 : 18:27:08 »

Princeska ljubezen ! A sedaj že spita skupaj?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #152 : sobota, 28.05.2011 : 19:56:03 »

ne  Undecided

Gusar se itak ne mara kaj dosti dotikat, prijemat ...
druga stvar pa je, da čim pride mačja bejba mimo, jo je že treba gristi za vrat  Roll Eyes

mislim, da se imata kljub temu da ne pančata skupaj, ful rada  ljubezen ljubezen - umivata drug drugega, igrata se ...

ko sta ločena, je grozno.
Gusarček revež tako joka in jo išče, da bi se ga še kamen usmilil, Tari pa je tudi vsa nemirna, mijavka in ne spi ob običajnih urah počitka.
meni se herc trga ob teh ločitvah (ko dobita frontline, sta ločena eno noč in del dneva) in si mislim, da je to malce kruto, ko enga pobašem, ga odpeljem. revčka nimata nobenih šans, pa tudi ne razumeta, zakaj to delamo z njima.
se moram prav prisiliti in si strogo reči, da so Smetkine sirote revčki preden/takrat ko v kakem obupnem stanju pridejo k njej, ne pa dva scrkljanca, ki se jima občasno zgodi, da ni vse po njuno.

mogoče pa ne bomo nikoli objeti pančali ali pa morda potem, ko bosta polnoletna, če se bosta kaj umirila.
v končni fazi pa tudi če ne bosta, sta perfect match in pravzaprav si boljše kombinacije glede na njegov značaj sploh ne predstavljam.
lubike moje  ljubezen  ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #153 : sobota, 28.05.2011 : 20:51:15 »

Krasna sta in res se lepo dopolnjujeta. ljubezen Tarica je tudi meni padla v oči, ko sem se še odločala za družbo za Urlo. Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #154 : sobota, 28.05.2011 : 21:56:26 »

jaz sem takrat nekako tako razmišljala, da ne bi bilo dobro, če bi k hiši prišel še en alfa maček in sem v bistvu želela punčko. po tem sem ogromno prebrala o socializaciji, združevanju mačk itd. in če bi bila ista situacija danes, bi mi bilo verjetno vseeno za spol.

ful sem gledala Đuso, Mandi, Moto in Taro. potem pa sva se že malo zatreskala v Mandico - kaj češ plehke duše padajo na videz in tisti pisan nosek je adorable. potem pa se je žal izkazalo, da je mucica bolna.
Smetki se je takrat glede na opisan Gusarčkov značaj zdela Tarči najboljša izbira.
 
s Tari je tako. deluje skromno in nevpadljivo. noben ni glih dol padu, ko jo je videl prvič. ne rine v ospredje in zna biti zadržana. 
ampak saj vemo, kako je s tihimi vodami  Wink
tamala se tako touchy crklja, da bi se kamen stopil - kadar madam to hoče seveda (praviloma ponoči, podnevi pa redko). stiska se, prede, nastavlja trebušček. ko "ati" spi, dostikrat pride k njemu in ga z rokcami objema okoli vratu ljubezen.
pa kako hodi, se giblje, se luštkano obnaša in igra tako lepo po žensko, ah ...
obvlada seduction v nulo  Smiley 
za mackota je praktično idealna družabnica. briga njo, če je dec kao glavni - ona se mu sicer umakne, če ji preveč teži, ampak bolj zato, da v miru lahko vleče svojo špuro.
če pa mulc pretirava, ga pa premikasti in vidi se, da se ji pusti premikastiti z največjim veseljem Smiley
on bi sicer par ur več divjal kot ona, ampak tudi to je čisto ok Smiley
lubica ima kljub temu, da je zelo samostojna in samosvoja, ful lep in ljubek značaj  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #155 : nedelja, 29.05.2011 : 10:12:40 »

 ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #156 : nedelja, 29.05.2011 : 17:08:49 »

Ja mami rava, počakaj malo no. Pri nas se tudi nista takoj stiskala. Zdaj pa vse pogosteje, čeprav ne tako zelo redno  Smiley
Drugače pa tako zelo poznamo te blažene učke, ko se boža in uživa sto na uro  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #157 : nedelja, 29.05.2011 : 17:54:33 »

Jaz svojih ne bom videla stiskat se, razen:
- ko se mlatita,
- ko izrivata drug drugega ven iz točno tiste košare,
- ko izrivata drug drugega iz mojega naročja,
 - no, pa pri jedi, ko pozabita drug na drugega.
Pa sta že dve leti skupaj in sicer čisto ok shajata.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #158 : nedelja, 29.05.2011 : 19:33:23 »

Pa saj stiskanje in cartanje ni edin dokaz, da se imata neki živali radi. Več kot očitno sta onadva popoln par, sploh Gusar je en kavalir in ji pusti lasten prostor Smiley ! Pa rava pritožuješ... Tongue Grin . Sploh veš, kakšnega kavalirja imaš doma? Morda dva Tongue Grin ?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #159 : sobota, 04.06.2011 : 22:03:07 »

Gusar pa kavalir  Grin taprav ja  Grin tašpičaste (grizoče in praskajoče) sorte.
je pa moj sladkec itak  ljubezen ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #160 : sobota, 04.06.2011 : 22:07:41 »

eno leno popoldne mojih dveh cukrov na rastlinjaku  Kiss ljubezen ljubezen
(samo čakam, kdaj bo tista plastika počila, ampak zaenkrat še nimam ideje, kako zadevo ojačat).

















Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #161 : ponedeljek, 06.06.2011 : 09:17:27 »

Ma se masta fajn, uživača Smiley !
Gledam pa na tehle fotkah Gusarčkov rep. Eno fejst konkretno omelce za prah nosi naokrog!

Rastlinjak je pa res že kar malo uveznjen Huh (da ne bodo mački v solati za večerjo) Wink.
A lahko ob tejle priliki vprašam, kako kaj tvoj zunanji zelenjavni projekt? Si mi en tak vzor, tko da me ful firbec matra glede na to, da si se kot čisti nestručko kar na veliko lotila... (a bitko s polži zdaj ko je konkretno mokro še uspešno biješ le z odnašanjem?)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #162 : ponedeljek, 06.06.2011 : 09:25:47 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiijoj, kakšen kič ljubezen

Kako sta lepa skupaj Kiss Kiss

Rava, jaz bi na tvojem mestu na pokrov rastlinjaka položila oz. na robove pritrdila preprosto še en kos neupogljive mreže (da ostane pokrov vseeno tak, da prepušča svetlobo), ki bi bila toliko trdna, da se ne zvija kot sam pokrov.
Ali pa bi bilo potrebno okvir pokrova  čez sredino ojačati še z eno ali dvema aluminijastima letvama - ampak spajanje aluminija je verjetno v domači režiji bolj težko, če nimaš potrebnega orodja, zakovic in takih reči.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #163 : ponedeljek, 06.06.2011 : 10:51:25 »

Rava, jaz bi na tvojem mestu na pokrov rastlinjaka položila oz. na robove pritrdila preprosto še en kos neupogljive mreže (da ostane pokrov vseeno tak, da prepušča svetlobo), ki bi bila toliko trdna, da se ne zvija kot sam pokrov.
Ali pa bi bilo potrebno okvir pokrova  čez sredino ojačati še z eno ali dvema aluminijastima letvama - ampak spajanje aluminija je verjetno v domači režiji bolj težko, če nimaš potrebnega orodja, zakovic in takih reči.

tnx alot  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #164 : ponedeljek, 06.06.2011 : 11:44:59 »

Ma se masta fajn, uživača Smiley !
Gledam pa na tehle fotkah Gusarčkov rep. Eno fejst konkretno omelce za prah nosi naokrog!

pa še fajn vidiš kje je mačkon, tudi če leze v kako luknjo Smiley



Citat
(da ne bodo mački v solati za večerjo) Wink
Citat


Citat
A lahko ob tejle priliki vprašam, kako kaj tvoj zunanji zelenjavni projekt? Si mi en tak vzor, tko da me ful firbec matra glede na to, da si se kot čisti nestručko kar na veliko lotila... (a bitko s polži zdaj ko je konkretno mokro še uspešno biješ le z odnašanjem?)

emigracija polžev je bila uspešna. zdaj je sem in tja kakšen, pojedli so ene dve solati, ampak srečo je itak treba deliti ane Smiley

zdaj sva v tej fazi, ko tuhtava, kaj hudiča je prilezlo ven  Grin - a sva to midva nasejala/nasadila, ali je plevel, ali je užitno, ker zelenci več ali manj obvladamo končni produkt, nimamo pa pojma, kako izgleda rastlina Smiley

pokazali so se neki stranski učinki - prvi kmet pri hiši je ves napaljen na vrt. ga ne morem spravit na dopust, ker skoz čepi na  Grin

trenutno poteka bitka z ušmi, ki jih mravlje pasejo na fižolu. zaenkrat kaže, da recept, po katerem se uši špricajo z vodo, v kateri so bile namočene koprive, deluje.

vse kar sva posejala/posadila je več ali manj prilezlo ven - razen boba, pa nisva pogruntala zakaj bob štrajka.
v rastlinjaku so se rastline malo potegnile - zgleda, da je preveč toplo.
solata lih ni poseben dosežek, ampak ni boljše pod soncem, ker je najina Smiley
prvi kmet pri hiši je naredil gomilasto gredo s konjskim gnojem, kamor so šle buče in kumare.
krompir tako lepo raste, da ti srce zavriska in absolutno potrjuje tisto o neumnem kmetu  Grin
zdaj so šli not še soja, čili, kapucinke, ognjič ...

prvi kmet na veliko študira literaturo, zdaj je aktualna permakultura in Holzer.
pogovarjava se z ljudmi, spoznavava in probavava različne pristope, ker imava pač to smolo, da misliva, da ne veva vsega in da noben od naju ni pameten na svet prišel  Wink
so tudi stalne pripombe znalcev, ki so se pametni rodili, da sva zelenca, da nimava pojma, da xy pristop pri nas že ne more funkcionirati, da to brezveze delava itd. ... tisto gre več ali manj čez eno uho not, čez drugo ven, tam vmes pa bolj malo ostane Smiley

skratka dogaja  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines