mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:32:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447461 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #165 : ponedeljek, 06.06.2011 : 12:27:39 »

Mogoče en namig: jaz sem svoje balkonske rože rešila tako, da sem v vsako dala ležat po dve mali plastenki napolnjeni z vodo. Pred tem je naš pokojni muc vse sfrezal, potem pa nikoli več, pa imam petnajst korit.

ta sistem dela !!
hvala Tamcek  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #166 : ponedeljek, 06.06.2011 : 16:57:55 »

pa še fajn vidiš kje je mačkon, tudi če leze v kako luknjo Smiley




Ja, Gusarček, kaj si pa naredil, da te je kar živega hotela zakopat?  Huh  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #167 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:00:23 »

rava, ti kar pridno vrtnari, se bodo rezultati že pokazali - v kakšni solati ali omaki Grin Wink .
Gusarčkov rep pa ga taaaaaak smotano izda Roll Eyes  Evil !
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #168 : torek, 28.06.2011 : 15:55:10 »

bandita sta mi z balkona v posteljo prinesla kebra !!!  Angry jezen jezen
jaz se žužkov uibr bojim  sram zato je bil časti pospravljanja posmrtnih ostankov deležen pogrebni zavod "ati".

------

naša nadlepa punčka se pridno pripravlja na tekmovanje v eksotičnem plesu, kjer jo čaka ostra konkurenca.








lubica moja me ponoči budi tako, da tanca in mesi po meni, ker se hoče crkljati, za spanje je ati najboljši povštr  Kiss ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #169 : torek, 28.06.2011 : 16:04:58 »

Kokica lepa, sej za eno tekmovanje ti pa res ni treba tvegat življenja pa s terase na glavo skakat Shocked
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #170 : torek, 28.06.2011 : 16:33:52 »

Kokica lepa, sej za eno tekmovanje ti pa res ni treba tvegat življenja pa s terase na glavo skakat Shocked

me je že skoraj čisto navadila na to, da so skoki z višine +2m na trda tla zanjo šala mala, čeprav me še vedno mičkeno stisne ob tem. na začetku sem pa seveda takoj letela za njo, jo lovila in jo otipavala, če je vse v redu  Undecided

naša sladka punčka se v nagajivem modu prisrčno valja in mahlja z rokcami, kot prikazujejo zgornje fotke, če jo kdo ogovarja in ji govori, da je luštkana ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #171 : torek, 28.06.2011 : 19:06:30 »

rava, kdaj si ti meni mojo Lauš sunila in jo siliš v eksotične plese za denar, ha!  jezen

Lepa punčka  Cheesy
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #172 : torek, 28.06.2011 : 19:14:06 »

O končno si nam spet malo slikic privoščila! ljubezen Kako sta kaj pikeca, a ste še kaj pohajali okrog?
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #173 : torek, 28.06.2011 : 19:15:32 »

rava, kdaj si ti meni mojo Lauš sunila in jo siliš v eksotične plese za denar, ha!  jezen

Malo OT... meni so ful všeč imena, ki vsebujejo "š", Lauš se mi pa sploh zdi nekaj posebnega. super
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #174 : torek, 28.06.2011 : 22:40:05 »

rava, kdaj si ti meni mojo Lauš sunila in jo siliš v eksotične plese za denar, ha!  jezen

kaj češ .... recesija pa to Wink

pretirano nas s fotkami od Laušike nisi razvajala. več ali manj poznamo Mici in Bruta z veseljem pa bi se še malo bolj z Laušico seznanili  Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #175 : torek, 28.06.2011 : 22:45:13 »

Hehe, to je zato, ker sem Mici in Bruta oddajala, Lauš pa ne, bi mi jo še kdo sunil,
če bi preveč fotke kazala Tongue

Bom popravila nepravičnosti  Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #176 : torek, 28.06.2011 : 22:55:57 »

O končno si nam spet malo slikic privoščila! ljubezen Kako sta kaj pikeca, a ste še kaj pohajali okrog?

ja, še hodimo ven. zdaj smo že veliki in modri mucki, zato smo pogruntali, da je v tistih luknjah po travnikih nekaj zelo zanimivega.



odkar sta fasala vsak enega klopa smo nekoliko zreducirali sprehode v tistem obdobju, ko frontline proti klopom ne deluje več, ker deluje samo 14 dni od doziranja.
zdaj bomo poleg ampule in scudota poskušali še s home made repelentom ... namakali bomo sivko.
kakega mačjega "autana", ki bi deloval samo nekaj ur in da bi bil šestmiljavžentprocentov brez toksičnih snovi, pa še nismo našli.

zdravje kar ok - razen tega, da ima Gusarček očitno kronično vnetje dlesni  butnglavc
drug teden se bomo spet malo ravsali - v gobček bomo špricali Metacam.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #177 : torek, 28.06.2011 : 22:59:46 »

rava, dajte zobe ven čimprej, pa ne bo treba več zdravil, mačkona ne bo nič bolelo in motilo, jedel bo pa vse naprej tako kot do zdaj.
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #178 : torek, 28.06.2011 : 23:14:47 »

Hehe, to je zato, ker sem Mici in Bruta oddajala, Lauš pa ne, bi mi jo še kdo sunil,
če bi preveč fotke kazala Tongue
Bom popravila nepravičnosti  Cheesy

popolnoma razumljivo, ker teh tačrnih nam nikakor ne smejo sunit Smiley

ko sva s Smetko iskali match, me je vprašala, če imam kaj proti črnim mucam. takrat nisem imela ...
zdaj pa mi včasih pritisk nabije do neba, ko jo kličem in malo črno zver iščem po vseh luknjah, zraven se mi pa rolajo katastrofični scenariji. hudiček mali se sploh ne oglasi. pol pa čez en cajt prileze iz kake nove luknje, zraven pa zeha in se preteguje Smiley
Logiran
lama
novinec
*
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #179 : torek, 28.06.2011 : 23:35:48 »

Mi smo tudi oklevali da bi Lami zobe ven dal ampak se je muc čist spremenu odkar ga ne boli več. In mi je žal da sem "čakala" tako dolgo.Zdej zadaha nima več, celo več poje, bolj igriv pa mazast je. Mislim da je čist presrečen zdej  Smiley  Tako da nč oklevat pa zobke ven dat. Pri Lami so vzel vse sprednje spodaj in zgoraj. Lama je ostal v kliniki čez noč in naslednji dan je že jedel Petrčkove tamale briketke - od naših noben mokre hrane ne mara in je toliko časa mijavkal dokler mu nisem briketkov naštimala. pol se je pa napokal pa ajal skoraj cel dan  Smiley  Zdej pa normalno briketke je pa še kakšnega Erni sune ko ta ne gleda  Smiley 
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines