mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:05:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447520 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #240 : sreda, 03.08.2011 : 12:20:17 »

Gusarček je lump in zvezdnik ljubezen, pa da ne omenjam še mojega malega angelčka Tarči ljubezen
ne vem kako sem imela ravno jaz tako srečo, da sem nabasala na dva top mačka v galaksiji  ljubezen

(drobni tisk: ocena je popolnoma realna objektivna, vseeno pa dopuščam sicer izredno majhno verjetnost, da sta mačka čisto običajno luštna predstavnika svoje vrste in da sem jaz malo preveč zaljubljena. ampak da se razume - govorimo o tako majhni verjetnosti, kot so npr. taki dogodki, da te recimo sredi ljubljane pofura konjska vprega ali pa da zadaneš 100mio na lotu)
 pevka pevka pevka
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #241 : sreda, 03.08.2011 : 12:29:22 »

Halooooo, takorajžni mačji ketnarji, oglasite se

... Brutus, Švejk, Picolina, Tači, Samči in seveda vsi ostali, ki od groze ne hiperventilirate, ko se znajdete na kakem travniku ali ob pogledu na kakega ptiča ali bog ne daj celo kobilico Wink ...

a ste za en mačji sešn?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #242 : sreda, 03.08.2011 : 12:39:01 »

kakšne imate kaj izkušnje z mačjimi ležišči - duplinicami?
ali jih imajo vaše muce rade?

gruntam, da bi moji punčki, ki ima čez dan pri počitku rada zasebnost, kupila takole posteljico:
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #243 : sreda, 03.08.2011 : 12:55:44 »

rava, meni se zdi, da tvoja angelčka in zvezdnika tudi tako glupa nista, da ne bi vedela, da ti pa že ne boš nič storila proti njuni volji Tongue in da si kar sama bolj temeljito umivaj zobe, zanju je dovolj ščetka na jeziku Tongue
Pasje matere imamo pa drugačne metode, če hočemo preživet.
Tiste duplinice pa - meni je, odkar imam dlake po stanovanju bruham, najpomembnejše vprašanje, kako se zadeva čisti. Mora biti čim bolj preprosto in enostavno in na dosegu.
Bi pa kupila eno tako zaprto ribniško pleteno košaro za Šnapi, ki se, ko grem jaz spat, kot najbolj vzorna piflarka vedno spravi v tisto ploščato košaro na moji mizi, samo je  pod oknom in ji včasih celo noč piha na glavo.  A ima kdo izkušnje s temi košarami pri mačkah? Zaprtega igluja npr. moja nista marala. 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #244 : sreda, 03.08.2011 : 13:19:25 »

tale, ki jo bi jo kupila za mojo punči, se da prat pri 30 stopinjah.
duplince imata oba rada
(najbolj nobel je una pod mojimi koleni pod kovtrom - tam not jima je super, ker imata fajn material za kremplje not zapikovat - eno mehko rit namreč  jezen).

naša dva pri mami spita v odprtih košarcah oz. peharjih ... al kako se temu reče za mačke Smiley
košaro stuširaš, povšter v pralni stroj pa čau - ni problema s pucanjem.
ampak če Šnapica ne mara igluja, pol ji mogoče tudi zaprta košara ne bo všeč. mogoče kaj polodprtega v temle smislu http://media.zooplus.com/bilder/banana/leaf/katzenkorb/1/300/2630_3_1.jpg
(ne glih tole, ker je čisto predraga, ampak ziher bi se kaj našlo za normalen dnar).
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #245 : sreda, 03.08.2011 : 13:24:54 »

No, saj to se meni zdi najbolj simpl - povšter skrtačit, vsake toliko oprat in čau ... zato so mi navadne ribniške pletenine najbolj všeč.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #246 : sreda, 03.08.2011 : 13:35:39 »

Znanka ima tako duplinico za svojo mačkico in ta jo obožuje... Zvije se kot kepa (kot se pač mucke znajo) in potem hrgoli. Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #247 : sreda, 03.08.2011 : 13:35:48 »

Halooooo, takorajžni mačji ketnarji, oglasite se

... Brutus, Švejk, Picolina, Tači, Samči in seveda vsi ostali, ki od groze ne hiperventilirate, ko se znajdete na kakem travniku ali ob pogledu na kakega ptiča ali bog ne daj celo kobilico Wink ...

a ste za en mačji sešn?


Uh, ne vem če bi si upala...mačke so pa le mačke Winkže tako se je po čudnem naključju (nekdo ni zaprl vrat Angry) - oz. imam celo na sumu, da zna Švejk vrata mal odpret -  srečal s tetinim mačkom (ki sicer ni dojel, da je še nekdo v sobi) in ko sem ga zagledala (mogoče je bil minutko tam, vohljajoč po prostoru), celega naježenega...no, verjemem, da bi si po par ovohavanjih smrekica polegla, vendar je najbrž brezveze mačje živčke kravžlat na takem srečanju Wink. Zaenkrat se bo moral sprijaznit z dolenjsko obhišno idilo Smiley.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #248 : sreda, 03.08.2011 : 13:36:19 »

Tači se pokorno javlja in poroča, da izhoda na balkon še vedno nima, ker je šefla preveč v strahu zanj...bo pa poskusila zmanjšat strah in ga peljat malo na svež zrak... Smiley Lips Sealed Wink
Tači se za muhami meče s celim telesom, da jo ja ujame. Kako pa bi naš "junak", ki ob prvem neznanem zvoku zdirja pod posteljo in boj prepusti mačjim bojevnicam - no, le Xenči- reagiral na zunanji izhod, pa ne vem. Bi pa enkrat to rada probala. Samo, da zberem pogum... Cool
Pletene košare so sicer super, ampak mene bi skrbelo, da se ne bi kakšen krempelj zataknil med vrbovje... Mislim, da si je enega tako naša Xena poškodovala na pasji košari. Obvezno je dat eno podlogo na tako stvar. Igluja tudi naše niso marale, so ga kar pohodile in si naredile lepo kvazi košaro.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #249 : sreda, 03.08.2011 : 13:49:09 »

madona, mi je gugl najdu mačje košare, dražje od moje postelje Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #250 : sreda, 03.08.2011 : 13:53:21 »

Uh, ne vem če bi si upala...mačke so pa le mačke Wink

ajoj mame  Roll Eyes 
hehe, pa lih Švejko je bil še pred kratkim v Horjulu z miljon mačkami
(se mi je zdelo, da je na tvojih fotkah krka - verjetno grem zgornji tok preveslat še ta teden - brez mačkov, ker ne vem kako bi onadva skakala čez jezove  Wink)

po moje se na nevtralnem terenu mačkonarji ne bi šli teritorialnih igric.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #251 : sreda, 03.08.2011 : 14:11:47 »

Kako pa bi naš "junak", ki ob prvem neznanem zvoku zdirja pod posteljo in boj prepusti mačjim bojevnicam

dobivam občutek, da moji lubici delam veliko krivico s tem, ko mislim, da je bolj plašna

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #252 : sreda, 03.08.2011 : 14:24:27 »

No, saj sem prepričana, da bi se kmalu tudi moja dva v naravi sprostila, če bi to trenirali.
Samo meni je tako luftanje mačk malo odveč, ker bi morala upoštevati in paziti kup enih stvari, ki jih pri psu ni treba.
In česar ne poznata, moja jasno ne pogrešata. Bi pa silno rada imela en ograjen atrij zanju ala moonka.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #253 : sreda, 03.08.2011 : 14:33:22 »

No, saj sem prepričana, da bi se kmalu tudi moja dva v naravi sprostila, če bi to trenirali.
Samo meni je tako luftanje mačk malo odveč, ker bi morala upoštevati in paziti kup enih stvari, ki jih pri psu ni treba.
In česar ne poznata, moja jasno ne pogrešata. Bi pa silno rada imela en ograjen atrij zanju ala moonka.
jp, kaj bi dala za takšen atrij....
Hm, mi imamo "izhode" le na hodnik, kamor si Tači celo upa in prav zvedavo raziskuje in njuška (do izhoda iz bloka je še nadaljnih 5 štukov navzdol) - vse dokler se ne odprejo vrata in ne stopi iz stanovanja sosedov kakšen človek ali celo pes, potem se spremeni v raketo, ki bi prebila tudi naša vhodna vrata.... da pride do postelje-no, pod njo.  Shocked Tongue Evil

sanco1a, sej maš prav, če ne vedo, potem jih ne zanima. Zato pa razmišljam, da je edini izhod ven v transporterju. Xenča je rekla, da v njega ne stopi nikoli več...
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #254 : sreda, 03.08.2011 : 14:46:55 »

ja, Moon ma mali mačji raj - pa tudi neizmerno pridne mačkone.
če bi imela moje bi morala na vrh ograje naštimat še električnega pastirja al neki tacga - oba gresta v višino in ful plezata, Tarči še posebej.
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines