mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:20:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447656 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #255 : sreda, 03.08.2011 : 14:50:19 »

No, pri nas je tudi občasno izhod iz stanovanja na hodnik in potem vedno en štuk navzgor (dol ne gresta nikoli) do (zaprte) podstrehe. Ampak ko prideta do vrha, začneta pa tulit ko dve pošasti: Maaauuuuumaaaaamaaaa, priiiid iiiskat ... A dol pa ne znata hodit? Angry
Sem se pa ful režala, ko je šel Jakob prvič ven v transporterju, jasno, nazaj grede pa je pred vhodom v stanovanje stegnil obe sprednji šapi iz transporterja in začel kar skozi rešetko dobesedno kopat po zaprtih vratih od stanovanja, predno sem utegnila odpret, tako se mu je mudilo nazaj notri. Revež presrani  Grin...
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #256 : sreda, 03.08.2011 : 14:52:38 »

ajoj mame  Roll Eyes  
hehe, pa lih Švejko je bil še pred kratkim v Horjulu z miljon mačkami
(se mi je zdelo, da je na tvojih fotkah krka - verjetno grem zgornji tok preveslat še ta teden - brez mačkov, ker ne vem kako bi onadva skakala čez jezove  Wink)

po moje se na nevtralnem terenu mačkonarji ne bi šli teritorialnih igric.

Hehe, itak da je vajen mačk, samo se mi zdi, da bi vseeno rabil kake pol urce, da se na novo navadi - tako si mislim po videni reakciji nehotenega srečanja (bolj zaradi tetinih mačk, kot Švejka). Zato se mi ne bi zdelo smotrno ga na tujem ozemlju še neznanim mačkam izpostavljat...za psa že vem kako bi se obnašal Roll Eyes, za mačko pa ne bi upala nič rečt sram.

Jp, drugače je pa Krka na slikicah, tam malo pred Dol. toplicami Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #257 : sreda, 03.08.2011 : 15:08:45 »

pri nas je mama naredila to napako, da je šla z Gusarčkom na podstrešje v bloku, zdaj pa skoz teži, praska po vratih, hoče ven in je že parkrat laufala za njim. pa sem ji rekla da naj tega ne dela, ker je to frustrirajoče za mačka, pa še ven lahko zbriše, ampak dandanašnjim staršem se ne da nič pametnega dopovedat.


Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #258 : sreda, 03.08.2011 : 15:10:54 »

 Shocked matr, tele košare za mačke imaš pa od 6 evrov naprej, do takih cifer, ki se v spodobni družbi ne omenjajo več
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #259 : sreda, 03.08.2011 : 17:39:37 »

Hehe me prav zanima kako bi tak mačji sešn zgledal. Cheesy Jaz žal nimam nobene ketnarke. Tongue Urla se boji svoje lastne sence in je ne bi nikoli ven vozila, Azurka pa je taka đekica, da bi bila sigurno navdušena in je prav zaradi tega ne bi peljala ven. Roll Eyes Si predstavljam, da bi potem stalno piskala (mjavkat itak ne zna Tongue) za ven.

Upam pa, da se bo kdaj zgodil kak čudež (recimo sedmica na lotu Cool) in bomo tudi mi imeli atrij, ali pa kakšen zunanji mačjak.

Rava, kako pa tvoja dva reagirata, če koga srečate? Vem, da si že napisala, da hodite na bolj neobljudene kraje, ne spomnim pa se, če si že to kdaj omenila?

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #260 : četrtek, 04.08.2011 : 00:46:08 »

Si predstavljam, da bi potem stalno piskala (mjavkat itak ne zna Tongue) za ven.

kljub temu, da je moj sladkec tak, da skoz nekaj teži in zahteva, meni za ven nič ne tečnari - kvečjemu zahteva, da bi mu kdo prinesel psa ali ptiča, ki jih gleda dol z balkona.
bohve kako pa bi bilo z Ažurkico, glede na to, da ima punči kar dolgo stritfajtersko kariero.
a dej nehi, punči pa piska  Grin Grin

Rava, kako pa tvoja dva reagirata, če koga srečate? Vem, da si že napisala, da hodite na bolj neobljudene kraje, ne spomnim pa se, če si že to kdaj omenila?

v primeru bližnjih srečanj Tarči ljudi ne šmirgla petposto. Gusarček jo v primeru bližnjega srečanja hitro zbriše kam na varno, nekaj časa opazuje. ko pa pošteka, da nevarnosti ni, prikoraka iz skrivališča in spet je taglaven pri tem ko raziskuje okolico. več ali manj pa smo ljudi videvali bolj na daleč, vendar se mačkom niso zdeli zanimivi.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #261 : petek, 05.08.2011 : 18:25:21 »

Piska ja. Grin Veš kakšne nočne koncerte smo imeli, ko je še ločeno spala. Jaz pri mački še nisem slišala takih zvokov. Grin Mama pravi, da je kot en ptiček.

Tvoja mačkončka sta pa res pogumna! Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #262 : petek, 05.08.2011 : 19:44:49 »

Če kdo rabi notranji atrij v skorajda centru prestolnice, jaz skozi okno gledam ene par stanovanj v drugem štuku novogradnje, ki bodo tole imeli. Še loto moram začet igrat Wink

Glede povštrov, zadnjič mi je povedala prodajalka v naši pet štacuni, da se povšter lahko da v veliko vrečo, not še par žlic sode bikarbone, vse doooooobro pretrese in je zadeva osvežena zelo hitro in brez sušenja.

Matr, kakšni modri nasveti, a?  Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #263 : petek, 05.08.2011 : 19:48:36 »

A to brez vode???
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #264 : petek, 05.08.2011 : 19:49:30 »

Ja, to je recimo za take reči, ki jih ravno ne moreš pogosto prat. Ona pravi, da zadeva krasno deluje. Ima doma dva mačka in ji kar verjamem.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #265 : sreda, 10.08.2011 : 11:39:43 »

malo se kunštvam z vsebino mačje kahle.

kahlo smo končno našli pravo (20+ cm visoki robovi). parkrat sem našla lužico na predpražniku pred kahlo in pogruntala, da je sladkec počepnil v stranišče, vendar je rep molel ven. ko je lulal, je zadevo neslo nazaj ven iz kahle.

do sedaj smo imeli peske - ever clean in golden grey. oba sta ok, edino to je problem, da je vsepovsod polno peska. zdajle smo čisto eksperimentalno na kristalčkih (tigerino, k so bli glih v akciji), pa da vidimo, kako zadeva dela.

pol sem pa malo brskala, videla TOLE in me je kar minila dobra volja.

a je kdo tuki že naštudiral te peske/kristalčke z vidika morebitnih škodljivih vplivov na zdravje? v kaj lula/kaka vaša zverjad?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #266 : sreda, 10.08.2011 : 12:09:20 »

Pri nas najbolj navaden pesek, pa dovolj visoka škatla. Običajno ni peska okoli.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #267 : sreda, 10.08.2011 : 12:35:05 »

Aja, sekret je odprt, da lahko sproti čistim, običajno 3-4x na dan. Zaprti mi ravno zato niso všeč, ker je cela procedura pri čiščenju.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #268 : sreda, 10.08.2011 : 12:39:54 »

mi smo na začetku poskušali z zaprtim, pa z Gusarčkom nikakor nisva poštekala kaj bi počela s tistimi vratci.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #269 : sreda, 10.08.2011 : 12:43:38 »

Ja, moji tudi niso bila všeč. Ampak stanovanjska vrata, če le niso trdno zaprta, pa odpirata oba kot vlomilska mojstra. Moraš prav trdno zapahnit za sabo.
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines