mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:06:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447804 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #315 : četrtek, 18.08.2011 : 13:40:32 »

Bi se mogla prej oglasit, lih včeraj je dobil študenta in zapolnil kapacitete  Wink

sem kaj spregledala? kakšnega študenta?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #316 : četrtek, 18.08.2011 : 14:04:58 »

Ampak je pa čudno, vsi jamrate o pesku po kopalnici, jaz imam vedno grobo zrnatega iz Müllerja ali Biosand  (cenejši), najpogosteje najcenejšega iz Hoff***, pa ni nikoli peska. Pri odprtem wc-ju.

Sanco1a kakšen wc pa imate?
mi imamo velik kotni wc. Gusar brska kot kura in ful visoko frči, Punči se pa zadnje čase nekaj sprehaja po robu in zna wc tudi malce prevrniti (glih tok da se vsebina mal ven strese)
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #317 : četrtek, 18.08.2011 : 14:08:53 »

Mi uporabljamo kar lesene brikete, ki se grudijo, tiste za dolgodlake mačke, da se čimmanj
raznašajo.

iščem to k butl pa nič ne najdem na netu. a lahk firmo namigneš?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #318 : četrtek, 18.08.2011 : 14:23:09 »

Po mojem misli te Oko..neki. Imajo jih pri pri Dogetu.  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #319 : četrtek, 18.08.2011 : 14:26:22 »

En je tisti, ki se po dolžini postopno dviguje na enem koncu in tam, kjer je najvišji, doseže pribl. 18-19 cm, drugi je precej navadni, z okvirjem vred pribl. 15. Ampak nikoli ne natresem toliko peska, kot je v navodilih s peskom, skoraj polovico posode bi morala. Roll Eyes Toliko, da je dno dobro pokrito, kakšna dobra 2 cm, pospravim sproti in zapolnim manjkajočo luknjo. Če bi res imela 5 cm peska v posodi, bi letel povsod, ja. Tako pa ga največ raztresem jaz z lopatko pri čiščenju. Sicer pa lahko za leseni posip pogledaš tudi v spletni trgovini Dogeta na forumu.
Aja, je že luna rekla isto.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #320 : četrtek, 18.08.2011 : 15:07:12 »

oko plus po sestavi ful dobro izgleda, ekobioohinsploh, "pobirke" kao lahko mečeš v človeški wc, prejel je tudi cel kup nagrad.

razlika v ceni, če ga kupuješ pri nas ali v tujini je ogromna, ker imamo mi srhljive davke + na majhnem trgu ni tako velikih rabatov kot recimo na nemškem (za primerjavo: pri nas je 40 litrska pakunga cca 40 evrov - plusminus par evrov odvisno od trgovine, v nemških spletnih štacunah pa 21).

prebrala sem malo morje reviewjev - večinoma je folk zadovoljen, vendar pa je kar nekaj tistih, ki so bili ekstremno nezadovoljni zaradi prahu, prijemanja na tačke in raznašanja vsepovsod. baje tudi slučajno ni primeren za dolgolase mačke (googlov-prevajalnik-press Grin)

Skuiki je po moje govorila o lesnih peletih, kar pa je spet nekaj drugega.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #321 : petek, 19.08.2011 : 06:29:36 »

rava, dej sporoči, kje si ti nabavila preko neta v nemčiji tele lesene zadeve bolj ugodno... sej se mi ne da vedno naročat po netu, da tudi naši zaslužijo, ampak vseeno...  Wink
za lesene pelete pa še nisem sčišača. skuiki?  Huh Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #322 : petek, 19.08.2011 : 06:30:02 »

sčišača=slišala  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #323 : petek, 19.08.2011 : 07:39:03 »


za lesene pelete pa še nisem sčišača. skuiki?  Huh Smiley
Luna, tole so peleti (jaz jih uporabljam za podgano, z mačkom sva pa kar z Golden peskom zadovoljna):
http://trgovina.mrpet.si/article.asp?ArticleID=20367
Vsaj pri glodavcih izgleda tako, da se peletki z urinom napojijo in razpadejo v drobno žagovino, kakci pač ostanejo vmes in jih je treba sproti odstranjevati. Ne vem sicer, kako to deluje pri mačkah, ker, če že drugega ne, so klobasice večje in bolj smrdijo Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #324 : petek, 19.08.2011 : 08:00:07 »

iščem to k butl pa nič ne najdem na netu. a lahk firmo namigneš?

Cat's Best - Nature Gold (za dolgodlake mačke). So težji od Oko-Plus in se manj raznašajo, seveda pa se še vedno.

Grudijo se v kompaktne grude.

Prahu pa je po mojih izkušnjah manj kot pri peskih.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #325 : petek, 19.08.2011 : 08:05:27 »

Kera ekspertiza iz peska  Tongue

Pri nas sem se jaz skoz jezila, da nam pes poserje travo 8no tudi jo, ampak ni za vse kriv izključno pes, kot sem sprva mislila). Pa mi moj večkrat zatrdi, da vidi enega mačka, ki hodi srat k nam. In mi ni bilo jasno, da lahko:
- maček naredi tako velik drek kot naša Missy
- da gre srat na travo in ne zakoplje

...dokler ga zadnjič nisem ujela ˝in flagranti˝ Evil Je letu ko sneta strela, ko sem ga napodila.

Evo, pa so sosedje elegantno rešili problem peska v stanovanju. So ga poslali sr*t k nam jezen jezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #326 : petek, 19.08.2011 : 08:26:00 »

Kocka, ti sploh ne razumeš, da je wc pri sosedih boljši in lepši od domačega... Pa tako lepe sosedove mačke preganjaš-sem jih videla včeraj!  Evil
Hja, drekec bodo zakopali pa na vrtu  Tongue Na travi pa to bolj težko.
Missy bo morala bolj nadzorovat teritorij... Pri starših so na vrtu samo naši mački, sosedovi so že tekli pred pasjimi gobci.  Tongue Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #327 : petek, 19.08.2011 : 08:35:57 »

Ej, nisi videla tapravih mačkov - so tisti z zgornje strani hiše, kjer Mica ne more nadzorovati Sad.
Sori mačor gusar in princeska Tarica - ne bomo več smetili Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #328 : petek, 19.08.2011 : 09:32:03 »

rava, dej sporoči, kje si ti nabavila preko neta v nemčiji tele lesene zadeve bolj ugodno... sej se mi ne da vedno naročat po netu, da tudi naši zaslužijo, ampak vseeno...  Wink

še nisem "investirala" v midi paket in nimam možnosti zasebnih sporoči.
dej mi en mail pošlji na gornja(pika)aba(afna)gmail(pika)com.
pa ti odgovorim, da z reklamami ne bova Jane spravljale v slabo voljo.

evo še cena za tele pelete, ki jih uporablja Skuiki:
pri nas cca 13,5 evrov 10 litrska pakunga
nemčija 7,5 evrov taista pakunga.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #329 : petek, 19.08.2011 : 11:50:45 »

Kera ekspertiza iz peska  Tongue

to ni še nič - v primerjavi s hrano Tongue

Evo, pa so sosedje elegantno rešili problem peska v stanovanju. So ga poslali sr*t k nam jezen jezen

sem mal pogledala po forumih - zgleda, da so raznorazni odganjalci bolj en blažev žegen. ne moreš verjet kaj folk vse trosi po vrtovih - od kemikalij, limon, čebule, nasaja mačkam smrdljivo šavje, poliva s kojotovim scanjem in tako dalje. 
eni pa jim celo sekret naštimajo, tako da bi bila mogoče tale debata o peskih uporabna tudi zate  Tongue

Missika Kiss Kiss
kaj so meni taki srčkani cucki všeč  ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines