mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:16:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447813 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #345 : petek, 19.08.2011 : 13:09:54 »

Nda, tkole bom povedala - eni delamo, eni pa...  pevka
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #346 : petek, 19.08.2011 : 13:11:18 »

Ja, upam, da rava ne pelje ravno kakšnega podjetja v stečaj.
Če bi jaz koga naučila napačno sklanjat, še ne bi bilo katastrofe državnih razsežnosti.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #347 : četrtek, 25.08.2011 : 08:26:06 »

Ja, upam, da rava ne pelje ravno kakšnega podjetja v stečaj.
Če bi jaz koga naučila napačno sklanjat, še ne bi bilo katastrofe državnih razsežnosti.

 Wink tudi pri posamičnih stečajih ni katastrofe državnih razsežnosti
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #348 : četrtek, 25.08.2011 : 08:36:03 »

mi smo imeli včeraj šolo.
par noči me je sladkec ponoči napadal in me na ful grizel in praskal po nogah.
ko sem ga nakurila, ni nič zaleglo.
potem sem posegla po forumskem know-howu - strašnem orožju, ki mu nekateri pravijo tudi pršilka za rože.
danes je bil mir - ok, ajd, samo skakal je po meni, ampak tega sem že vajena.
grizel in praskal pa je samo mojo boljšo polovico, vendar ne toliko kot ponavadi.
mi je pa precej zameril - po tem groznem dogodku se včeraj ni toliko pogovarjal z mano kot običajno.
se mi je kar zasmilil, revež  sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #349 : četrtek, 25.08.2011 : 08:45:44 »

Meni se pa vidva smilita, ker ne moreta v miru spat Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #350 : četrtek, 25.08.2011 : 08:47:56 »

hehe, kocka, sej se potem navadiš...  Tongue  Evil pol pa enkrat nehajo-vsaj pri nas so...  Evil tudi s pomočjo pršilke in nekaj časa so bili zaprti v drugem prostoru.  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #351 : četrtek, 25.08.2011 : 09:21:27 »

Meni se pa vidva smilita, ker ne moreta v miru spat Angry Angry

ni to nič hudega Smiley
se zbudiš, vidiš tist srčkan mačji ksiht in ti je lepo  Cheesy
samo preveč špičasti ne smejo biti naši lupčki  ljubezen ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #352 : četrtek, 25.08.2011 : 09:31:16 »

sicer pa, kaj pa lahko človek pričakuje pri takšnem imenu...gusarskem  Tongue Huh Evil
je pa res, da so si na VF že natikali dolge gumijaste predpasnike z rokavicami do ramen, ko so slišali, da prihaja ... khm... mačka xena. Potem so bili pa s takimi  Shocked Shocked očmi, ker je naša xenča vse prej kot divja. Nežika mala naša...  Kiss So rekli, da so vse mačke s takim imenom hudo divje - vsaj pri njih...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #353 : četrtek, 25.08.2011 : 11:33:58 »

Jst bom šla danes po pršilko, ker gusar Jaco ne "skače " >:(po meni, ampak po tamali vsakič, ko se ponoči/zjutraj pride k meni pocrkljat, pa bohnedaj, da jo vidi "mesit" po meni.
Mislim, poln ku*** (kufer, jasno) ga imam ža jaz jezen jezen, toliko da me zbudi, ker ga vztrajno mečem dol, tamala se izpod njega sploh izkopat ne more.
Ampak zadnjič je bil pa hec, on na tamali (se ve, kako), jaz ga zgrabim in vlečem dol, pa nekako sploh ne gre, kot bi bil zataknjen, potem pa le ugotovim, da ga tamala z vso silo za uho drži in sva ga vlekli vsaka k sebi. Če je pa tak ... Pa če bi vsaj kaj zaleglo.
Sori, ker malo smetim tule, ampak ste že pri pršilkah ...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #354 : četrtek, 25.08.2011 : 11:39:14 »

GP je zakon. Za-kon.  Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #355 : četrtek, 25.08.2011 : 15:48:54 »

Sanco1a, pa si ti prepričana, da se tamala ne more izkopat izpod njega? kaj pa če ji paše?  Roll Eyes
moj sladkec punčko tudi včasih grabi za vrat in se spravlja nanjo, ampak nima nobenih šans, da bi jo obdržal v takem položaju. tamala je ful spretna in se mu mimogrede izmuzne - Šnapicia mi pa tudi ene take sorte zgleda.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #356 : četrtek, 25.08.2011 : 15:57:23 »

mi je pa precej zameril - po tem groznem dogodku se včeraj ni toliko pogovarjal z mano kot običajno.
se mi je kar zasmilil, revež  sram

Pošpricat moraš tako, da ne ve od kje prihaja. Wink Čeprav ponoči to verjetno bolj težko izvedeš. Huh
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #357 : četrtek, 25.08.2011 : 15:58:30 »

mi je pa precej zameril - po tem groznem dogodku se včeraj ni toliko pogovarjal z mano kot običajno.
se mi je kar zasmilil, revež  sram

Pošpricat moraš tako, da ne ve od kje prihaja. Wink Čeprav ponoči to verjetno bolj težko izvedeš. Huh
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #358 : četrtek, 25.08.2011 : 16:01:28 »

Veš kaj, jaz misli, da ji eno figo paše, če se še enkrat večji in  prav toliko težji maček spravi nanjo, ko sploh ni telesno, mislim fiziološko pripravljena. In meni je to navadno posiljevanje, sploh ker vsakič po "napadu" leti k meni. Ja, saj mu v končni fazi uide, še prej je pa ciljenje tako, da se jaz prej zbudim.
Me pa samo firbec, če gre pri mačku le za nagon ali so vmes kakšne vedenjske fore - ljubosumje, morda, kaj vem. Vedno bolj se nagibam v to smer razmišljanja. Zgrabi jo takrat, ko se pride zjutraj k meni crkljat, pa to je pri taki zadržani muci itak božič zame.
Ima kakšna mačkarca ali Smetka kakšno idejo v zvezi s tem? Poskus dominiranja (kot pri psih) se mi ne zdi, ker ji sicer v vsem pušča prevlado. In ne bom pustila, da se bo izživljal nad njo, klinc ga gleda, buci gor ali dol. Premalo je agresivna.
Pa prav briga me, če ve, od kod prihaja voda.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #359 : četrtek, 25.08.2011 : 16:01:42 »

Se opravičujem za dvojni post, ampak je nekaj zaštekalo in sem preveč osveževala al ne vem kaj. Smiley

Aja, to sem še hotela povedat... bolje kot pršilke se obnesejo vodne pištolice, ker lahko na daleč ciljaš. Cool
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines