mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 05:26:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447745 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #360 : četrtek, 25.08.2011 : 16:03:39 »

Sicer nisem strokovnjak, ampak tudi jaz sem pomislila na ljubosumje.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #361 : četrtek, 25.08.2011 : 16:06:37 »

Vsaj toliko vem, da se psi kar tako ne "dajejo dol", ker jim glih malo paše. Psi mogoče, ampak psice, ki bi bil sterilizirana ali se ne bi  ravno gonila (pa še to v treh tednih loviš prave dneve, samo dva ali tri dni je pripravljena), pa ne najdeš, res ne. Razen če je izjemno pasivna in podredljiva.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #362 : četrtek, 25.08.2011 : 16:46:23 »

Pošpricat moraš tako, da ne ve od kje prihaja. Wink Čeprav ponoči to verjetno bolj težko izvedeš Huh

arkaduš ... pol sem pa glih narobe mislila. jaz sem si predstavljala, da mulc mora vedeti, kdo je bog i batina.
parkrat sem rekla NE, pa ni zaleglo, pol sem ga pa pošpricala.
v toliko da ve, kaj bo sledilo, če NE ne bo dovolj.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #363 : četrtek, 25.08.2011 : 17:01:17 »

moj ex muc je bil prepozno kastriran in je hotel imeti mlade z mano glih takrat, ko mu je zapasalo. to je bilo pa nekajkrat dnevno Smiley
(Rugelj bi bil navdušen nad njim)

sladkec tamalo skoz nekaj žoka, jo vabi in jo poskuša spraviti pod sebe.
punči je flegma, ga ignorira, kensla kot podrepno muho in se mu izmuzne. če ji je teženja dovolj, ga pa namlati.
Jacko je ziher vsaj tak relativno počasen štor kot moj sladkec in nima šans proti hitri in spretni punci.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #364 : četrtek, 25.08.2011 : 22:33:41 »

 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #365 : četrtek, 25.08.2011 : 22:37:51 »

Tvoj Gusarček nima 7 kg in kakšnih slabih 30 plečne. Tamala izgine pod njim, ko jo uklešči. Sicer je pa danes že dobil en lep curek hladne vode, kar z 10ml brizgo, ko jo je naskočil kar tako mimogrede, ko je prišla spat k njemu na kavč. Direkt od zadaj v glavo, po navodilih. je bil kuj mir in samo Shocked Shocked
Čudno, da se ga izogiba. Ma, sem hotla mucko, ne mačka, instinkt pač. Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #366 : četrtek, 25.08.2011 : 23:08:39 »

Sanco, tudi jaz za mojega črnega čuvaja uporabljam vodni curek (no ja do sedaj sva trikrat sprobala, očitno kar zaleže, moram potrkat Tongue). Ampak ker vodne pištolce nimam, curek mi mora nest pa vsaj dva metra, uporabljam kar majhno plastenko za vodo - tako, ki ima na vrhu namesto navadnega zamaška tisti "cucelj".
Res je, da si jaz lahko privoščim malo večjo vodno "bombo" pred hišo na travi kot verjetno ti v stanovanju, ma glede na veličastne dimenzije in okosmatenost tvojega možatega Džeksona, se bi verjetno curek iz takele plastenke kar "stopil"  njegovi dlaki Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #367 : četrtek, 25.08.2011 : 23:17:31 »

Ej, hvala, mamaF, bom poskusila tudi vodni top, da ohladim pohotneža. Evil
Nnj si on poišče kakšno drugo zabavo za preganjat dolgčas, zaradi mene lahko tudi une filme gleda pa si ga na tačko meče. Angry
Šnapi pa naj obdela samo, če ga bo res lepo prosila.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #368 : petek, 26.08.2011 : 00:01:46 »

Tvoj Gusarček nima 7 kg in kakšnih slabih 30 plečne. Tamala izgine pod njim, ko jo uklešči.

sem jih šla zdajle lovit in malce merit (kokr se je pač dalo). Gusarček ma ziher 30, raje kak cm več, Tarči pa mogoče kak cm, dva manj.

Sicer je pa danes že dobil en lep curek hladne vode, kar z 10ml brizgo, ko jo je naskočil kar tako mimogrede, ko je prišla spat k njemu na kavč. Direkt od zadaj v glavo, po navodilih. je bil kuj mir in samo Shocked Shocked
Čudno, da se ga izogiba. Ma, sem hotla mucko, ne mačka, instinkt pač. Angry

bošček  Shocked Shocked
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #369 : petek, 26.08.2011 : 06:36:52 »

Pri nas je Tači počel nekaj časa isto s Xenči, ki se sploh ni znala ubranit... GP je bila kar nekaj časa v uporabi in pa seveda povišan glas. To je trajalo okoli 1 leta, zdaj pa so se očitno zmenili, da xenča ni cufika in, da vedno obstaja neka višja sila za tako početje (GP in jaz). Tako, da je še vedno čas za Gusarčka in Tarči  Cheesy. Sančo1a je pa že odkrila rešitev...  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #370 : petek, 26.08.2011 : 15:42:24 »

mene pa zanima, če je že kdo sprobal superdupertopšop iznajdbo tisočletja, s katero mačka naučiš, da hodi na človeški wc?
http://www.youtube.com/watch?v=nYJIzoe90Rs
(tale, ki je izbiral musko za video, je imel velik smisel za humor.
kitare z nažgano distorzijo, zafaziran bas, kao oštri rifi pa to - človek bi pričakoval gibsona, russla ali norrisa v trenutku, ko po dirki z avti in vožnjo po enem kolesu, do amena na roke razbijejo bad guya. ampak ne - v akciji so namreč kakajoče in lulajoče muce )

Grin Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #371 : sreda, 31.08.2011 : 11:01:59 »

Jst bi, da Samo to zna!  Grin Kako se ga to nauči? Saj ne bi smelo biti pretežko, ne? Samo itak ne šteka, da je treba potem stvari s peskom zkopat in praska po opravljeni potrebi po vseh možnih stvareh, samo po pesku ne.  Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #372 : sreda, 31.08.2011 : 11:23:24 »

Tole reč sem si že ogledovala in po mojem se mačka, ki je že vajena peska, na ta način dost hitro nauči...sem pa začetno navdušenje omilila z dvomom, kako bi tole zgledalo, ko bi bila mačka že krepko v letih in ne bi več mogla tako elegantno skakat na školjko - bi se takrat lahko ponovno navadila na klasičen mačji wc? Zaenkrat ostajamo na "peskovniku" Smiley.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #373 : sreda, 31.08.2011 : 12:14:35 »

mi smo imeli včeraj šolo.
par noči me je sladkec ponoči napadal in me na ful grizel in praskal po nogah.
ko sem ga nakurila, ni nič zaleglo.
potem sem posegla po forumskem know-howu - strašnem orožju, ki mu nekateri pravijo tudi pršilka za rože.
danes je bil mir - ok, ajd, samo skakal je po meni, ampak tega sem že vajena.
grizel in praskal pa je samo mojo boljšo polovico, vendar ne toliko kot ponavadi.
mi je pa precej zameril - po tem groznem dogodku se včeraj ni toliko pogovarjal z mano kot običajno.
se mi je kar zasmilil, revež

nadaljevanje zgodbe:

pri nas doma je zdarj ponoči mir, mulc me ne napada in ne grize več. atija še vedno, ampak precej manj kot prej.
v drugem domu pa je stanje nespremenjeno. prebivalce začne napadat in gristi v noge tam nekje od 3-5 ure zjutraj.

pršilka je očitno res grozno orožje.

punči vedno zelo počasi papa.
njen talar pa je (kljub temu, da ima enako vsebino kot njegov) neskončni predmet poželenja in ji hodi krast hrano in ji toliko časa teži, da gre tamala stran in ne popapa do konca.
zato pazim, da ji mulc ne teži.

včeraj je na vsak način rinil k njej in ji hotel težiti na vsak način.
z dlanjo sem mu zaprla pot in ker mu to ni bilo všeč, me je ugriznil in malce opraskal (ampak še kar s filingom).
zavpila sem AU in NE in je bil mir 2 sekundi.
potem je spet začel riniti k njenemu krožniku, jaz sem mu spet z roko zaprla pot.
postal je totalno togoten in agresiven, ker razvoj dogodkov ni bil v skladu z njegovo voljo, se zapodil v mojo roko in tokrat ni čisto nič šparal zob in krempljev.
sem si misla - čak se mulc razvajen, takole se pa ne bomo šli in skrajni čas je, da se postavijo meje.
pri roki sem imela samo tamalo zalivalko z rilčkom in sem mu jo samo pokazala (zgleda da ni čisto ziher in ne loči dobro med šprico in zalivalko).
takoj je bil mir, lepo se je ulegel, nič težil in pridno čakal da punči poje. ker je bil priden, sva se seveda pobožala in pri tem me ni nič ugriznil oz. opraskal.

grožnja z vodo očitno dela k šus  Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #374 : četrtek, 01.09.2011 : 00:31:48 »

Jap, voda je zakon, vprašajte mojga črnega reveža Tongue Sinoči so po temi prišle mojo hčer pozdravit njene frendice in so seveda skupaj cvilile in grulile na dvorišču  in Roko je bil v trenutku pri vratih in začel nagravžno nekaj renčati proti "neznanim vreščečim objektom na drugi strani šipe". Na srečo sem ravno takrat pomivala posodo in ga samo na kratko pošpricala z roko "izza leđa". Pa je v trenutku utihnil in se skesano zleknil pod mizo Grin Seveda je tudi od tam pozorno opazoval dogajanje zunaj, ampak niti od daleč mu ni več prišlo na pamet, da bi zalajal ali kako drugače zanjuril Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines