mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:21:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447453 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #825 : sobota, 31.03.2012 : 19:17:31 »

Ribe so tudi pri nas 'bljak'. Taši mi niti v bližino ne bi šel, tako ogabne so mu. Tongue

Z laserjem je pa v našem primeru bilo tako: bistri Micek se igra z njim, a v vsakem trenutku ve, kje je izvor, torej ne pričakuje pikice v nedogled...
Moj Taši je pa...khmmm...na čase deficitaren tam zgoraj+malo obseden z lovom. Posledica je prežanje za piko. Prvič je bilo tako, da mi je ne vem kako dolgo mijavkal in me hodil klicat, ob tem pa ves čas gledal določeno steno. Ker se je intelektualno vrgel po mami, je seveda logično, da je malo dlje trajalo, da sem se spomnila možnega vzroka za njegovo vznemirjenost. Dejansko je na tej steni nazadnje videl pikico, ko se je nekdo igral z njim. Tako da sedaj vedno pazimo, da pikica pobegne skozi špranjo vrat recimo ali kaj podobnega. In se ga tudi motivira s kakšno drugo igračo, da se mu preusmeri pozornost. Je pa postajalo vsakič bolje. Zdaj ni več obsesiven. Malo še počaka, a se pomiri. Še vedno pa obožuje laser. In težko s čim drugim dosežeš tako intenzivno igro v 3D, kot pa prav z laserjem.
Prvih parkrat je pa res bila močna izkušnja, se strinjam. A jo je bilo vredno prebrodit. Navsezadnje jim tudi v naravi kdaj pobegne plen, nič skrbet...  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #826 : sobota, 31.03.2012 : 19:26:45 »

mi smo čisto ubrisani na ribe - Schesirjeve konzervice so njami.
do sedaj so jedli vse razen lososa.
zato sem mislila, da bodo mogoče .... eh  slaba prebava
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #827 : sobota, 31.03.2012 : 19:37:39 »

ej, jst sem nad mačjo kuhinjo že zdavnaj naredila križ, še tisto malo volje, kolikor je imam za vrtenje okoli štedilnika, me je zapustilo.

zgleda, da bom jaz tudi kmalu Undecided
v bistvu se mi gre za Ma Čkota, ker se mi zdi, da je to en izmed redkih načinov, da bi na minimum zmanjšala zanj prevelike količine OH, ki so v briketih.
eh, mulc  Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #828 : sobota, 31.03.2012 : 20:31:13 »

To je pa tako, ko mačkam narediš nekaj štrudlu ribji juhi podobnega.  Tongue  predaja
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #829 : sobota, 31.03.2012 : 20:33:07 »

zgleda, da bom jaz tudi kmalu Undecided
v bistvu se mi gre za Ma Čkota, ker se mi zdi, da je to en izmed redkih načinov, da bi na minimum zmanjšala zanj prevelike količine OH, ki so v briketih.
eh, mulc  Angry

Govoriš pa tako naivno, kot bi prvega mačka včeraj dobila.  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #830 : sobota, 31.03.2012 : 21:25:34 »

mi smo čisto ubrisani na ribe - Schesirjeve konzervice so njami.
do sedaj so jedli vse razen lososa.
zato sem mislila, da bodo mogoče .... eh  slaba prebava
Ja, po mojem v te konzervice dodajajo še kake ojačevalce okusa ali pač kaj takega, da mačke namami. Pri nas so visoko cenjene Sheba konzervice - tiste taboljše, kjer je noter tuna ali piščanec nartgan na koščke (buh ne dej, da je mleto v pašteto - to potem dobi Roko, ker maček ne mara).
No, pri sestavi je poleg npr. piščanca omenjena tapioka. In meni ni jasno, naj naj bi naši slovenski mačkoni počeli s tapioko (tapiokin škrob je kao za zgostitev ali nevem kaj notri), saj ne reče, da bi bilo korenje, ma taka eksotika mi je malo mimo. Tunino konzervico sem probala tudi jaz in moram reči, da je meni totalno brez okusa, nič slano pač, samo tuna je namesto v olju v neki sluzasti omakici. Totalno brezveze, če mene vprašaš. Samo maček je ves napaljen, ko jo dobi - meni pa N-Č jasno Huh
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #831 : sobota, 31.03.2012 : 21:59:22 »

mamaF, preizkuševalka mačjih konzerv 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #832 : nedelja, 01.04.2012 : 00:32:30 »

Ja ... ampak samo ribjih

V glavnem, moje degustacije so pokazale tak rezultat:
nikakor ne razumem, kako lahko tako inteligentna žival, kot je mačka, pade na foro neke ribe stare par mesecev in napeštane v konzervico ... ko pa je vsakemu degustatorju jasno, da sveže kuhan losos, oslič ali postrv diši in se okusi 100% bolj kot vse zasoljeno drage konzerve skupaj Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #833 : nedelja, 01.04.2012 : 11:03:30 »

Gusarček in Ma Čko, nekaj se govori, da danes praznujeta in to brez daril Shocked Shocked

V upanju na boljše čase vama vse najboljše vošči naša banda! Kiss Kiss
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #834 : nedelja, 01.04.2012 : 11:12:44 »

Gospoda, vem da tudi z vama ni šale. Vse najboljše! Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #835 : nedelja, 01.04.2012 : 11:13:06 »

Uboga, uboga mačkona zanemarjena, vse naj naj naj za vajin dan, čeprav je slišat, da bo beden Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #836 : nedelja, 01.04.2012 : 11:19:16 »

Draga Gusarček in Ma Čko, ne glede na to, v kakem zanemarjanju živita, vama želim, da bi rojstni dan vseeno lepo praznovala Kiss
Da bi vajini končno začela obratovati tista preživela možganska celica in bi se spomnila, da se vsaj voščit spodobi Cool Pa da bi vama dala kaj Konkretnega za jest Cheesy

Recimo, če bi mela Psa, bi lahko on ulovil Divjačino za kosilo. Ker Vajina vama še Crknjene Žabe ne upa prinest Undecided Upam, da vsaj danes ne bosta lačna Wink

U glavnem, dršta se, kolega pa fajn žur naredita! Grin

Mali Miško in Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #837 : nedelja, 01.04.2012 : 11:32:39 »

ok ok .... bo danes ekstra puding, ampak samo danes
aja, pa ponoči je iz skled izginil oslič, v katerega sem pol vmešala eno tadobro vrečko  Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #838 : nedelja, 01.04.2012 : 11:34:24 »

U glavnem, dršta se, kolega pa fajn žur naredita! Grin

ponoči je bil tak žur, da nas bodo vsak cajt iz bloka izselili  Sad. celo brez crkjene žabe Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #839 : nedelja, 01.04.2012 : 11:47:19 »

U, še dva praznujeta - vse naj naj obema Kiss. Če vas pa izselijo, pa Ma Čko itak pozna hudo lokacijo pri junkfood štantu Evil Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines