mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:08:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447607 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1305 : petek, 21.09.2012 : 15:18:22 »

 Shocked  Si prepričana, da sta pripadnika iste vrste? Tongue  Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1306 : petek, 21.09.2012 : 15:25:52 »

Veliki in Mali Cheesy sam MaČko je res orng dec! Shocked
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1307 : petek, 21.09.2012 : 17:38:07 »

Shocked  Si prepričana, da sta pripadnika iste vrste? Tongue  Cheesy

sta. pripadnika iste lačne vrste Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1308 : petek, 21.09.2012 : 17:52:27 »

sam MaČko je res orng dec! Shocked

zaradi Ma Čkota ukinjamo razpoložljivost hrane 24/7, tako da so zdaj pri nas izredne razmere in obsedno stanje.
še celo Ta Rči, lubica moja, ki se do zdaj nikoli ni, se je začela glasno pritoževat.
zdaj, ko se je ohladilo, z Ma Čkotom zvečer tudi telovadiva, in sicer tako, da laufava za štrikcom.
samo še ne smeva preveč, da ga ne bo fršlok.

kako ste drugi prešli z 24/7 na hranjenje 2x, 3x dnevno.
naenkrat ali postopoma?

mi smo zdaj nekje vmes. ko je katera od ubogih živali tik pred smrtjo od lakote, ji dam za jest.
imam pa tak filing kot da pol dneva ne počnem drugega kot futram umirajoče in do konca sestradane mačke.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1309 : petek, 21.09.2012 : 19:03:12 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, rava, jaz bi Ma Čkota tako premečkala in prelupčkala Kiss Kiss Jao, to je dec mojih sanj! ljubezen

Ma Čko, men so tolk všeč tvoje mišice na hrbtu Kiss

A Pikec je potem tak minimini pikec res? Al imaš ti kak fotošop naštiman? Ker tole je skoraj tako, kot da bi mojga Miškota velikega in Bertolinčka, ki je še otroček skupaj gledala Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1310 : petek, 21.09.2012 : 19:18:21 »

Iiiiii Kiss
Kakšna lepa puhasta blazinica je tole. Upam, da sta te spustila malo zraven, da si še ti prišla na svoj račun  Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1311 : petek, 21.09.2012 : 19:35:18 »

Pikec ima zdajle okoli 4,5 kg. je še suhcen in mora še mal nabildat, ampak ne preveč, ker je mal kriplček, da ne bo kaj narobe.
Ma Čko ima pa 8+ ... eh ...
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1312 : petek, 21.09.2012 : 20:21:29 »

Pikec se udomačuje in iz divje zverine postaja najslajši maček pod soncem.
še celo moja lubica nima tako luštnega značaja.
crkljiv, navihan, prijazen, prijeten, nekonflikten, heckan, ...

z mami se objema, carta, prede, lupčka, stiska, ... valda se je tastari čist odpulilo Wink

Ta Rči piha na njega, vendar ga to sploh ne gane, je ful prijazen do nje in jo ogovarja, vabi k igri ...
Ma Čko ga ošamari, ampak ne preveč, Pikec pa nič ne protestira, ne pizdi in tudi Ma Čkota ful prijazno ogovarja, pol se pa še tkole uleže k njemu.
z Gusarjem sta pa itak popolnoma usklajena razbojniška tolpa.

sami superlativi v glavnem, če bi si ga izmislila, ne bi bil boljši, sama seb sem fovš za tega mačka.

-----

jah punce, jebatga, Ma Čko Veliki je prepovedan sad in zato še toliko slajši.
njemu gre stiskanje in mečkanje ful na jetra.

če bi ga kaj dosti stiskala, bi bil verjetno masaker.
gospod imajo namreč blage simptome mačje preobčutljivosti.
ko ga božam po hrbtu proti repu, mu koža ful trza, vidi se, da ga zadeva izredno nervira, najprej se pritoži, renči, pol zna pa tudi konkretno užgat - in to na polno, kar s tisto mišičasto rokco ni lih mačji kašelj.
ker kakih hujših simptomov ni, se zaenkrat ne sekiramo, zadeva pa baje sodi med neko sorto božjasti.

češem ga lahko samo takrat, ko papa.
kar se stiskanja tiče, si ne morem pomagat.
2-3x dnevno ga objamem, polubčkam, božam, ... on pa popolnoma nedvoumno reče "bejž baba"
ob kaki redki ugodni konstelaciji planetov, mi pa dovoli, da ga kake pol ure božam in lupčkam po veliki bučki in takrat sem čist hepi.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1313 : petek, 21.09.2012 : 21:00:13 »


kako ste drugi prešli z 24/7 na hranjenje 2x, 3x dnevno.
naenkrat ali postopoma?


Našemu Velikemu sem (še ko je bil edinček) kar čez noč ukinila brikete 24/7 in smo prešli na, v gram odmerjeno, 2x na dan Evil. Se je kar navadil (itak popoldneve prespi, če je bil pa kdaj hudo lačen se je kar pred prazno posodico ulegel češ "lej me, tu sem" Grin). Sedaj moram bolj pazit, da ne gre Tamali krast, ampak mislim, da ga je gospa Pršilka dobro izučila Evil, sicer pa dam njej raje večkrat po malo (ona lahko zaenkrat še cel dan je Cool), da se ne bi frajer spomnil it pogledat vsebino njene skledice in bi bila le-ta prepolna.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1314 : petek, 21.09.2012 : 23:13:00 »

Rava, a to pomeni, da je zdaj celo Gusarček 'cartek' v primerjavi z Ma Čkotom?  Huh Ali imaš celo dve taki cvetki?
Piki je pa itak ah in oh. Ima Tarči hudo konkurenco. Ko se ga bo nehala bat, bosta super par. Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1315 : sobota, 22.09.2012 : 00:01:09 »

dve prepovedani japki imam Sad
Ma Čko lepkan, mečkabilen, ah in oh se ne pusti.
Gusarček ima pa od vseh najmehkejšo dlakco - kot eno svilnato vatko -- pa se baraba hudobna tudi ne pusti crkljat, če pa se dotakneš trebuščka, pa kolje na polno.
v bistvu sta si dokaj podobna - zahtevna, razvajena, sitna mulca Smiley

k sreči so Ta Rči, Piki in Franci (ki je na poti k nam), tapravi trebuščkarji.

ampak jaz bom svoj nekajminutni crkljaški davek dnevno pobirala tudi od Gusarja in Ma Čkota - kar naj trpita, če jih že futram in skrbim za njiju po svojih najboljših močeh.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1316 : sobota, 22.09.2012 : 01:37:21 »

če bi si ga izmislila, ne bi bil boljši, sama seb sem fovš za tega mačka.

-----

jah punce, jebatga, Ma Čko Veliki je prepovedan sad in zato še toliko slajši.
njemu gre stiskanje in mečkanje ful na jetra.

 on pa popolnoma nedvoumno reče "bejž baba"
ob kaki redki ugodni konstelaciji planetov, mi pa dovoli, da ga kake pol ure božam in lupčkam po veliki bučki in takrat sem čist hepi.
Jooj, rava, ti živiš v eni prrrrrekrasni telenoveli  Cheesy V bistvu sem ti favš, v resnici ti pa fuuul privoščim dva taka primerka. Pikec cartasti pa Ma Čko možati, pa kaj češ še več Kiss

Za posladek pa Punčica atijeva in Sladki Gusarček ljubezen ljubezen Pa še Franci, ki bo prišel Kiss

Ma kaki telenovela, ti živiš v raju Cheesy Aaaaahhh, mačji raj veselje
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1317 : sobota, 22.09.2012 : 13:18:17 »

Potem ti pa želim, da bodo vsi trije še naprej najboljši trebuščkrji pod Soncem. ljubezen  In da obdavčitev ostalih dveh ne bo preveč boleča. Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1318 : sobota, 22.09.2012 : 15:05:48 »

hvala  Kiss

kaj pa tvoja banda? vse pod kontrolo?
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1319 : sobota, 22.09.2012 : 17:22:50 »

Nikoli. Tongue Ampak to je povsem normalno. Wink
Zdravstveno smo OK. (Pobožno hitro trkam na les....)
Cartat se pa moram pri 'ta divjem', je bolj varno in ljubček dejansko uživa v dotikih.
Moj pa ima svojo mami včasih tako rad, da ji za šalo opraska očesno zrklo- in tako sem se nedolgo nazaj v nedeljo, ob 6h zjutraj, kazala pri dežurnem...   vegi Komentar okulista: "O..o...ooo..o-jaaa....res je bil priden. Zelo se je potrudil...."   Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines