mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:28:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447539 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1770 : ponedeljek, 03.06.2013 : 14:43:48 »

mamina Pikasta Miška se prijaznim tetam zahvaljuje za čestitke.  Kiss
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1771 : ponedeljek, 03.06.2013 : 21:48:27 »

 ljubezen Piki, krasno družino si si našel. Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #1772 : sobota, 08.06.2013 : 09:01:56 »

Čestitke za obletnico! Kiss Pa končnoooo fotke vseh lepotcev (in lepotičke sveda) na kupu! ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1773 : sobota, 08.06.2013 : 09:54:28 »

Kako pa kaj med sabo funkcionirajo? A so kaj poparčkani pri igri in spanju? Ali so vsi bolj nate orientirani? Moja dva sta bolj name kot drug na drugega. Včasih spita skupaj, sicer pa nista kompatibilna za igro.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1774 : sobota, 08.06.2013 : 16:48:54 »

Hja .... ni idealno.  Undecided Sad

po vrstnem redu, kot so prišli k hiši:

Gusar
ima zelo rad Tarico in Pikija, vendar hoče spat sam ali pa pri človekih.
s Franclnom se že včasih malce poigrata, ampak še ni pravega zaupanja.
aufbiks Francl se dokaj grobo mlati in občutljivi cmeri kot je Sladkec to ni všeč.
Ma Čkota se boji.

Tarči - atijeva punčka  Smiley
drži se bolj zase, igrajčka se najraje sama, če že s kom se igra z Gusarjem.
raje ima ljudi kot mačke.
od ostalih še nekako prenaša Pikija, Francla in Ma Čkota pa izrazito ne mara, jima grozi.
toliko časa jima je srala, da je zdaj ne marata tudi onadva.

Ma Čko
ta revež jih je zunaj toliko pokasiral, da mu bodo posledice očitno ostale celo življenje.
boji se sprememb, hoče mir. že kako ropotanje ga vznemiri.
Tarči in Gusar sta ga na začetku, ko je bil revček prestrašen zaradi spremembe, ful zaj*bavala, ga ustrahovala itd.
zdaj se jima pa maščuje in jih zna tudi preganjat, čeprav ve, da ne sme.
s Franclom živita drug mimo drugega. če se srečata ko je kdo slabe volje pade kak šamar, ampak očitno noben od njiju tega ne jemlje resno.
Pikiju je kot en tak mal tečen vendar dobrohoten stric  Smiley . Piki se ob njem izredno dobro počuti in če se le da, leži ob njem oz v neposredni bližini. Ma Čko dotikanja ne mara, spusti siten mrrr, se malce odmakne.

Piki
zlatkan mucek itak, vse ima rad, še celo punčka manj piha nanj, zadnjič pa sta celo ajčkala z ritami skupaj  Cool Cheesy mislim, da se ga bo navadila.  Pikec bi se skoz igrajčkal. hodi od enega do drugega mr mr mr - pejt se igrat z mano. pri igri sta se najbolj pobrala s Sladkecom, panča pa najraje pri stricu Ma Čkotu.

aufbiks Francl
je zdrav kmečki fant ama čist brez filinga za nežne in občutljive duše. kar rukne se kamorkoli in če mu kaj ne paše, užge na gobec na polno. 
Gusar in Tarči ga ne marata preveč, z ostalima dvema pa živi v miroljubnem sožitju.

----

fajn je, ker sta Gusar in Tarči 3 dni v tednu pri mami, da se malce spočijejo drug od drugega.

preveč jih je na kupu itak  Roll Eyes in zaradi tega so malce bolj spsihirani kot bi bili sicer.
alternative pa so .... vemo kakšne.  Undecided

saj sem že gruntala, če bi kakega oddala, ampak ko sem začela premišljevat koga, komu, ali bo nov suženj skrbel kot je treba ... sem te misli opustila in bodo morali pač potrpet drug z drugim.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1775 : sobota, 08.06.2013 : 20:11:22 »

O, hvala za podroben opis situacije. Saj verjetno je tudi v kolonijah tako. Ne verjamem, da je notri zaradi razlik večji stres kot zunaj in itak se sčasoma navadijo skupaj živet v harmoniji. Mislim, da si odlično poskrbela zanje  Kiss ljubezen objem
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1776 : sobota, 08.06.2013 : 21:02:43 »

zunaj je manjša koncentracija mačkov in s tega vidika ziher manj stresa.

samo ...

Ma Čkotu je sestrica umrla zaradi levkoze  Cry , pa ga nisem mogla prepustit enakemu koncu.

Pikec je sploh moj mali čudež - hrom divjak, ki bi moral biti nevemkolikokratže mrtev laufa okoli in se igrajčka in trebuščka in lupčka z mami in se veseli življenja  ljubezen Kiss

ko pa ti recimo od cele kolonije po enem letu ostane živ en sam maček, si pa rečeš "mah kl*nc, en gor al pa dol, vsaj živ bo" in tako je Francl prišel. pa še na lokacijo se mi ni treba stalno vozit, pa še pri ampulah prišparam Smiley

Mislim, da si odlično poskrbela zanje  Kiss ljubezen objem

Gusar in Ma Čko ne delita tvojega mnenja, ob njunem trpljenju, jamru in pritožbah se ti srce para Evil .

ostali trije pa ne jamrajo  Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1777 : sobota, 08.06.2013 : 21:03:56 »

Meni delujejo zadovoljni, tile tvoji cukri  Kiss Kiss Kiss!

Jamrajo pa samo za foro, da se ti bolj trudiš okrog njih  Evil.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1778 : sobota, 08.06.2013 : 22:50:25 »

Pri vas je pa kot v Dinastiji  Grin … dva sta skregana, eden se boji tretjega, tretji ignorira drugega, dva se imata na skrivaj kar rada, potem pride vmes eden, ki napenja mišice, pa drugi, ki se rad mlati … pa vsi živijo lepo skupaj in streže jim prvovrstna služinčad  Lips Sealed
 ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1779 : sobota, 08.06.2013 : 23:03:36 »

Pravzaprav čisto lepo sobivate!  ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1780 : sobota, 08.06.2013 : 23:07:43 »

Pri vas je pa kot v Dinastiji  Grin … dva sta skregana, eden se boji tretjega, tretji ignorira drugega, dva se imata na skrivaj kar rada, potem pride vmes eden, ki napenja mišice, pa drugi, ki se rad mlati … pa vsi živijo lepo skupaj in streže jim prvovrstna služinčad  Lips Sealed  ljubezen

pa Ma Čko in Francl sta polbrata od iste mame  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1781 : sobota, 08.06.2013 : 23:09:27 »

 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1782 : sobota, 08.06.2013 : 23:13:09 »

Pravzaprav čisto lepo sobivate!  ljubezen

jst hepi  ljubezen
zdaj je ati malo bolj odsoten, tako da na moji strani postelje in na meni ponoči spijo tudi po 4 mački, jst pa zjutraj vsa trda in mravljinčasta.
so mi lepi in vse potrpim.
tako gre to, če si tako plehek, da padaš na imič.  Wink  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1783 : nedelja, 09.06.2013 : 01:51:03 »

Pri vas je pa kot v Dinastiji  Grin … dva sta skregana, eden se boji tretjega, tretji ignorira drugega, dva se imata na skrivaj kar rada, potem pride vmes eden, ki napenja mišice, pa drugi, ki se rad mlati … pa vsi živijo lepo skupaj in streže jim prvovrstna služinčad  Lips Sealed
 ljubezen
Točno tako Cheesy Telenovela taprava, pa vsi srečni na koncu ljubezen  Naj bo tako še dolga leta Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1784 : nedelja, 09.06.2013 : 07:27:02 »

Pri vas je pa kot v Dinastiji  Grin … dva sta skregana, eden se boji tretjega, tretji ignorira drugega, dva se imata na skrivaj kar rada, potem pride vmes eden, ki napenja mišice, pa drugi, ki se rad mlati … pa vsi živijo lepo skupaj in streže jim prvovrstna služinčad  Lips Sealed
 ljubezen
Čist tko Grin Grin...
Bo kar šlo, težje bi bilo, če bi se skrivaj še malo onegavili, pa bi še kakšni otročki prišli, ki bi jih bilo treba skrivati  Tongue Tongue...
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines