mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:06:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447361 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2475 : nedelja, 22.06.2014 : 16:00:58 »

Namažeš po dlesnih. Tako bi si jaz to predstavljala.  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2476 : nedelja, 22.06.2014 : 16:02:14 »

Joj, js sem šele danes prebrala...
Mislim na vas, da boste še čimveč časa skupaj Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2477 : nedelja, 22.06.2014 : 20:27:01 »

Ja, naneseš na dlesni   Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2478 : nedelja, 22.06.2014 : 20:30:20 »

Pitanje sploh ni glupo, je pa res, da gre za ilegalo in ni enostavno prit do tega. In ne, žal ne poznam nikogar, kjer bi se to lahko nabavilo  Sad
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2479 : nedelja, 22.06.2014 : 21:41:12 »

Sva se z atom spomnila, da imava znanca, ki se bori z enim groznim kostnim rakom in je zadeve ziher v nulo naštudiral pa bo tudi vedel, če se kaki derivati dobijo na recept.
Da bomo pripravljeni, če bo Franclnu treba kakšne mačje spacetorte al pa kej tacga delat.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #2480 : nedelja, 22.06.2014 : 22:20:35 »

Rava, kaj pa če ti dajo kortikosteroide za domov (injekcije), da mu jih daš sama? Če misliš, da bo to pustil.

Drugače pa, ja, to olje sem imela zadnjič v mislih. Vendar baje deluje tudi psihoaktivno. Znanec, ki se bori z rakom, ga je hotel nabaviti, ampak mu je ena bolnica povedala, da jo je zadelo in je opustil idejo.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2481 : ponedeljek, 23.06.2014 : 00:00:58 »

Pitanje sploh ni glupo, je pa res, da gre za ilegalo in ni enostavno prit do tega. In ne, žal ne poznam nikogar, kjer bi se to lahko nabavilo  Sad
Čaki malo, pa niso o TV v dnevih pred parlamentarno razpravo nekateri, ki olje uporabljajo, povedali, da hodijo to v avstrijske lekarne kupovat? Na Tedniku se mi zdi? Ali sem jaz kaj zabluzila ... spomnim se enega fanta, ki je razlagal, da se gre pač domačo ilegalo, ker kupljenim preparatom ne zaupa najbolj, pa tako surovine kot destilat oz. olje doma pridela, ampak drugi pa so o nakupih v tujini govorili (OK, tudi pri nas na črno).

Pa kaj niso pravkar na vladni seji  obelodanili, da se spreminja zakon o drogah in da bodo kanabinoidi (izolirani v obliki tablet)  v medicinske namene dovoljeni, sicer na recept zdravnika, kar verjetno pomeni za humano uporabo, veterine ni omenjene, olje pa tudi še ne bo legalno ... TULE
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2482 : ponedeljek, 23.06.2014 : 00:11:16 »

Rava, ali pa če se obrneš direkt na Jako Bitenca (ta je bil med prvimi pobudniki za sprejem Zakona o konoplji) ali pa slovenski Cannabis social club, po moje boš še največ reči iz prve roke pri njih izvedela.

Franclnu in vsem vam en kup dobrih misli in velik objem Kiss objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2483 : ponedeljek, 23.06.2014 : 00:22:07 »

Rava, kaj pa če ti dajo kortikosteroide za domov (injekcije), da mu jih daš sama? Če misliš, da bo to pustil.

Joj, tega pa jaz ne bi nikoli več poskusila pri mačku, so mi nekoč dali (samo podkožne) injekcije ranitala za domov, pa je bila živa groza. Tablete so hec v primerjavi s tem.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2484 : ponedeljek, 23.06.2014 : 05:25:24 »

Ja, sprejeli so akt, po katerem na bel recept dobiš 1g hašiševega olja za, PAZI ZDAJ - 700 EUR  Undecided Lips Sealed
Dobijo ga lahko le bolniki z rakom ali multiplo sklerozo.

http://www.delo.si/novice/politika/vlada-omogocila-uporabo-zdravil-iz-izoliranega-thc.html
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2485 : ponedeljek, 23.06.2014 : 07:22:48 »

Ja, saj to sem mislila, sem tudi jaz ta članek iz Dela brala in linkala gor.

Ampak v tem, februarskem članku omenjajo pa tudi: "... Takšnega mnenja, namreč da so zdravila iz kanabinoidov, ki so v Italiji in Avstriji v prodaji že več let, potrebna Slovencem, sta bila tako predstavnika vlade (Vesna-Kerstin Petrič in Jože Hren, z ministrstva za zdravje) kot zdravniki, večinoma iz protibolečinskih ambulant in paliativne oskrbe (Maja Ebert Moltara, Mateja Lopuh, Josipina A. Červek, Gorazd Červek)."
Samo ne razberem ali gre za olje ali tabletke z izoliranim THC, kot jih omenjajo tudi v članku iz tvojega linka?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2486 : ponedeljek, 23.06.2014 : 07:28:23 »

Rava, kaj pa če ti dajo kortikosteroide za domov (injekcije), da mu jih daš sama? Če misliš, da bo to pustil.

Sem imela isto idejo
Samo špikat moraš znat, jst pa še v življenju nisem nobenga pičla.
Različni ljudje so mi povedali, da že tko al tko obstaja možnost, da pride na mestu pika do sranja z nekrozo, če pa zajebeš, je možnost še večja.  Undecided
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2487 : ponedeljek, 23.06.2014 : 07:57:33 »

Pri človekih podkožna v maščobno tkivo ni nič težkega, če nimaš odpora, se takoj navadiš. Samo pri človekih je lažje, ker sodelujejo, pa tudi špehca imajo ... mačke pa ... saj pri vetu zgleda "pis of kejk", dvigne tisto kožo in piči, samo doma pa bi se tudi jaz spraševala kako in kaj, ker pojma nimaš, če ne špikneš kaj narobe Undecided
Plus, da praviš, da se Francl ne pusti držat in je revež že itak preveč previden, ko blizu prideš s kakšnimi zdravstvenimi nameni Undecided
Bi bilo pa definitivno najbolj nobel za vse, stres zaradi premikov do ambulanto prišparan pa to.

Držte se  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2488 : ponedeljek, 23.06.2014 : 08:05:49 »

Saj niti ni problem, da špikneš kaj narobe, problem je v tem, da je meni ob špiku vrglo mačko meter in pol od tal, pa srečo sem imela, da je ni vrglo meni v obraz. Raje tablete 5x na dan, tista pikica medrola 1x na dan bi po moje šla tudi s kozervo.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2489 : ponedeljek, 23.06.2014 : 08:17:32 »

Sem sele danes videla kaj se vam dogaja ... Zal mi je in drzim pesti, da boste cim dlje skupaj.

so mi nekoč dali (samo podkožne) injekcije ranitala za domov, pa je bila živa groza

Ranital pece kot pr****a.

Medrol ne pece in dajat injekcije ni taka huda znanost. Ce imas macka, ki ga voznja tako zelo napsihira, bi vseeno veljalo razmislit ali o tem, da mu sama dajes injekcije, ce ga lahko pri tem pocetju vsaj drzis in ne panicari ze vnaprej, ko vidi, da z necim "prihajas nadenj".
Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167 168 169 170 171 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines