mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:08:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 220   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tarica in Gusar  (Prebrano 447442 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2520 : nedelja, 29.06.2014 : 07:44:27 »

Rava, če ti uspe vso to bio- in alter- medicino spraviti vanj, bi ti uspelo tudi eno tbl medrola s premerom 5 mm, sem prepričana. Smiley
Sploh ker po medrolu dobijo tak apetit, da moraš paziti nase.  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2521 : nedelja, 29.06.2014 : 10:56:14 »

Rava je mal blont, pa nč ne šteka, kaj je tle tolk pogumnega. Huh
Seveda ne upa oporekat, ker je splošno znano, da nemško izobraženim puncam z mojpesneta ni za oporekat sploh in tud jst ne upam  Tongue Evil

Statistika je najin sovražnik in verjetnost, da dobiva to bitko je miniminiminimalna.
Ker bova po vsej verjetnosti popušila, sva rekla, da kad se puši, nek se puši otmeno.

Otmeno pušenje v tem primeru pomeni podaljševanje življenja na najmanj stresen način.
Upam, da sem izbrala pravi način. Take stvari moram dobro naredit, ker mi odpuščanje sami sebi ne gre preveč dobro od rok, zato moram vnaprej preprečit očitke sami sebi, da nisem naredila dovolj.

Nekako se probava boriti po svojih najboljših skromnih močeh.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2522 : nedelja, 29.06.2014 : 11:06:46 »

rava se dela blont.  Roll Eyes
Pušit ne zna vsak otmjeno, a veš.  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2523 : nedelja, 29.06.2014 : 11:25:17 »

A veš, rava, koliko sem se jaz v teh 14 dneh dajanja zdravil 4x dnevno Lips Sealed naučila o Šnapki.
Da dol padeš. Shocked Shocked
Šnapka je ena navadna presranka in histerik. In ugotovila sem, da ji je jemanje tablet tak hud stres zato, ker sem tudi jaz čisto živčna in zategnjena in po možnosti še malo Roll Eyes znorim, ko opleta in praska in se brani na vse možne načine. Pa sva poštudirali sistem: jaz skulirana, kolikor je šlo, ne glede na to, koliko je bila odvratna in nasilna (kaj naj drugega rečem Sad) med dajanjem, je po njem vedno sledilo obiiilo pohvale in cartanje in lupčkanje in česanje (to ima rada Cheesy Cheesy), in ne morem verjeti: po nekaj dnevih sva strah pred tabletami zmanjšali na minimum. Ne rečem, da ji je v užitek, ampak ni se več skrivala panično cel dan po vseh luknjah in po seansi je bila sposobna povsem normalne komunikacije z mano.
Ne vem, morda odkrivam pri tebi toplo vodo in vem, da ni primerljivo z vašo izkušnjo. Ampak pri Šnapki sem ugotovila, da je njen strah pred zdravili krepko pogojen z mojim strahom pred njenim upiranjem.
Kakorkoli že, držimo pesti za vaju.  ljubezen objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2524 : nedelja, 29.06.2014 : 11:28:19 »

Ampak pri Šnapki sem ugotovila, da je njen strah pred zdravili krepko pogojen z mojim strahom pred njenim upiranjem.
To je vedno tako - bolj, ko mi kompliciramo, se oni slabše počutijo. Wink
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2525 : nedelja, 29.06.2014 : 19:18:35 »

Rava je mal blont, pa nč ne šteka, kaj je tle tolk pogumnega. Huh
Seveda ne upa oporekat, ker je splošno znano, da nemško izobraženim puncam z mojpesneta ni za oporekat sploh in tud jst ne upam  Tongue Evil

Statistika je najin sovražnik in verjetnost, da dobiva to bitko je miniminiminimalna.
Ker bova po vsej verjetnosti popušila, sva rekla, da kad se puši, nek se puši otmeno.

Otmeno pušenje v tem primeru pomeni podaljševanje življenja na najmanj stresen način.
Upam, da sem izbrala pravi način. Take stvari moram dobro naredit, ker mi odpuščanje sami sebi ne gre preveč dobro od rok, zato moram vnaprej preprečit očitke sami sebi, da nisem naredila dovolj.

Nekako se probava boriti po svojih najboljših skromnih močeh.


Draga rava, jaz sem se mocno delala, kao da ne vem, zakaj se v zadnjem casu gre v tej temi, sem jo pa skrbno in z velikim strahom prebirala. Ves, rak v kakrsnikoli obliki je moja nocna mora. Moj najdrazji ati mi je umrl pred 20 leti s to diagnozo. Od takrat pravim, ce sem prezivela to, in vsak dan zivim s tem, da ga ni, bom prezivela vse. Poskusali smo zelo veliko alternativnih stvari itd. Samo da ves, da ti zaradi tega nisem mogla napisati niti besedice podpore.  sram
Ampak danes, ko sem prebrala tole tvoje o pušenju, pa...  ...ze dolgo nisem slisala, da nekdo tako zdravo gleda na tak šit. Saj ne vem, kako bi ti izrazila moje obcudovanje in podporo.  ljubezen Ves kaj, bom kar tako, kot delajo to Nemci (bolj Nemke, predstavljaj si, da si na odru, jaz, ena od tvojih milijon obozevalk, pa stojim med publiko s tole revno tablo: "rava, ich will ein Kind von dir!" hehe...  Wink  Afro
Madonca ima Francl sreco, da te ima... ljubezen Le furajta tako dalje, super sta! Otmeno pušenje je zakonGrin
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2526 : nedelja, 29.06.2014 : 20:26:22 »

Aleksandra, fajn si napisala Smiley. Verjetno kar večino od nas, ki tule mislimo na ravo in Francija, stiska pri srcu, ko podoživljamo podobne izkušnje s hudo boleznijo Sad.

Tole se zdi meni pri vsej stvari tudi zelo pomembno:
... Take stvari moram dobro naredit, ker mi odpuščanje sami sebi ne gre preveč dobro od rok, zato moram vnaprej preprečit očitke sami sebi, da nisem naredila dovolj.
Hudič je, če se potem še leta žreš ob misli "kaj pa če" Undecided

Skratka ... na otmeno pušenje Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2527 : nedelja, 29.06.2014 : 22:24:38 »

En cajt smo žrli persene in se cmerili, pol smo se pa nekako sestavili in mal misliti začeli.
Tako je šlo to.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2528 : ponedeljek, 30.06.2014 : 06:19:13 »

Takelele izkušnje, kolikor so čisti zaje##, so na nek način osvobajajoče.  objem
Sam sebi fejst špegu nastaviš.
Naučiš se določene stvari v lajfu enostavno sprejet. Prej kot jih sprejmeš, prej lahko začneš počet stvari, ki so dejansko pomembne.
In to je predvsem, da si tam za najdražje, ki te potrebujejo. In to sestavljenega in racionalno razmišljujočega.
Ko enkrat storiš vse, kar se storiti da, enostavno živiš in se veseliš vsakega dneva posebej. Ker v življenju je pomembnejša kvaliteta, kot kvantiteta.
Precej si pošlihtaš prioritete v življenju. Začneš živeti za tukaj in zdaj. In v skladu s tistim, kar verjameš, da je prav.
Ja, pušit otmjeno ni noben piknik. Je pa edino, kar je konec dneva pomembno.  Kiss Kiss

Naj vam bo vsak dan poseben in prazničen in nagrajujoč zgolj zaradi tega, ker je.  ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2529 : ponedeljek, 30.06.2014 : 07:34:37 »

Otmeno pušenje v tem primeru pomeni podaljševanje življenja na najmanj stresen način.
Upam, da sem izbrala pravi način. Take stvari moram dobro naredit, ker mi odpuščanje sami sebi ne gre preveč dobro od rok, zato moram vnaprej preprečit očitke sami sebi, da nisem naredila dovolj.

Nekako se probava boriti po svojih najboljših skromnih močeh.

Izbrala sta najboljši način! Verjemi!  Kiss objem ljubezen objem
Obema  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2530 : ponedeljek, 30.06.2014 : 08:34:22 »

Držita se  ljubezen ljubezen ljubezen objem objem objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2531 : ponedeljek, 30.06.2014 : 09:09:57 »

Takelele izkušnje, kolikor so čisti zaje##, so na nek način osvobajajoče.  objem
Sam sebi fejst špegu nastaviš.
Naučiš se določene stvari v lajfu enostavno sprejet. Prej kot jih sprejmeš, prej lahko začneš počet stvari, ki so dejansko pomembne.
In to je predvsem, da si tam za najdražje, ki te potrebujejo. In to sestavljenega in racionalno razmišljujočega.
Ko enkrat storiš vse, kar se storiti da, enostavno živiš in se veseliš vsakega dneva posebej. Ker v življenju je pomembnejša kvaliteta, kot kvantiteta.
Precej si pošlihtaš prioritete v življenju. Začneš živeti za tukaj in zdaj. In v skladu s tistim, kar verjameš, da je prav.
Ja, pušit otmjeno ni noben piknik. Je pa edino, kar je konec dneva pomembno.  Kiss Kiss

Naj vam bo vsak dan poseben in prazničen in nagrajujoč zgolj zaradi tega, ker je.  ljubezen

SinM, točno to Afro objem

Rava & Co., skupaj ste in to je najbolj važno! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2532 : ponedeljek, 30.06.2014 : 14:04:00 »

Takelele izkušnje, kolikor so čisti zaje##, so na nek način osvobajajoče.  objem
Sam sebi fejst špegu nastaviš.
Naučiš se določene stvari v lajfu enostavno sprejet. Prej kot jih sprejmeš, prej lahko začneš počet stvari, ki so dejansko pomembne.
In to je predvsem, da si tam za najdražje, ki te potrebujejo. In to sestavljenega in racionalno razmišljujočega.
Ko enkrat storiš vse, kar se storiti da, enostavno živiš in se veseliš vsakega dneva posebej. Ker v življenju je pomembnejša kvaliteta, kot kvantiteta.
Precej si pošlihtaš prioritete v življenju. Začneš živeti za tukaj in zdaj. In v skladu s tistim, kar verjameš, da je prav.
Ja, pušit otmjeno ni noben piknik. Je pa edino, kar je konec dneva pomembno.  Kiss Kiss

Naj vam bo vsak dan poseben in prazničen in nagrajujoč zgolj zaradi tega, ker je.  ljubezen



Podpis  objem!
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2533 : ponedeljek, 30.06.2014 : 22:04:59 »

Takelele izkušnje, kolikor so čisti zaje##, so na nek način osvobajajoče.  objem
Sam sebi fejst špegu nastaviš.
Naučiš se določene stvari v lajfu enostavno sprejet. Prej kot jih sprejmeš, prej lahko začneš počet stvari, ki so dejansko pomembne.
In to je predvsem, da si tam za najdražje, ki te potrebujejo. In to sestavljenega in racionalno razmišljujočega.
Ko enkrat storiš vse, kar se storiti da, enostavno živiš in se veseliš vsakega dneva posebej. Ker v življenju je pomembnejša kvaliteta, kot kvantiteta.
Precej si pošlihtaš prioritete v življenju. Začneš živeti za tukaj in zdaj. In v skladu s tistim, kar verjameš, da je prav.
Ja, pušit otmjeno ni noben piknik. Je pa edino, kar je konec dneva pomembno.  Kiss Kiss

Naj vam bo vsak dan poseben in prazničen in nagrajujoč zgolj zaradi tega, ker je.  ljubezen


Okay, SinM, definitivno: "SinM, ich will ein Kind von dir tudi!"  Grin  objem  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #2534 : torek, 01.07.2014 : 22:51:11 »

Držim pesti za vaju s Franclnom in sem prepričana, da si nesebično izbrala pravo pot zanj.  Kiss Držita se...
Logiran
Strani: 1 ... 164 165 166 167 168 [169] 170 171 172 173 174 ... 220   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tarica in Gusar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines