mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:03:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Skrivanje tablet v hrano
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Skrivanje tablet v hrano  (Prebrano 11426 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #15 : ponedeljek, 14.02.2011 : 12:40:45 »

Učinkovita varianta je, da daš psu košček salame, sira brez tablete, še enega brez, potem mum uturiš košček s tableto in hitro ponudiš nov košček brez tablete. Če je malo požeruščka, bo šla tableta v želodec, ne da bi vedel.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 14.02.2011 : 12:53:24 »

Aha sem se spomnila še ene stvari. Drobljenje tablet je večinoma (ne vedno)  še manj učinkovito od dajanja cele tablete ali polovičke, ker jih nočejo pojesti zato, ker so običajno slabega okusa. V prahu zmešano v recimo jajce tako pokvari okus celotne količine hrane, in tega potem nikakor ne more pojesti v enem grižljaju
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #17 : ponedeljek, 14.02.2011 : 12:54:23 »

Pri nas pa uporabljamo  samo komando "Odpri"!Brez nepotrebnega odvečnega pregovarjanja.So se vsi tako lepo navadili,da s tem nimam nobenih problemov.
Tjaša
Logiran
Katarinčica
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #18 : ponedeljek, 14.02.2011 : 16:09:05 »

hvala hvala usem Cheesy hahahahaha bomo probal use, nekej se bo že najdlu da bo mali hodičk pogoutnu Tongue
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #19 : torek, 15.02.2011 : 09:54:35 »

Drobljene res ni najboljša vaarianta, saj so tablete večinoma grenke in se okusa prevzame todi hrana, kamor jih želiš zakamuflirati.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #20 : petek, 18.02.2011 : 20:21:51 »

Učinkovita varianta je, da daš psu košček salame, sira brez tablete, še enega brez, potem mum uturiš košček s tableto in hitro ponudiš nov košček brez tablete. Če je malo požeruščka, bo šla tableta v želodec, ne da bi vedel.

Tako delam tudi jaz, zavijem pa v debel kos poli salame, ali pa v sir. V bistvu tablet zarinem v salamo ali sir.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : ponedeljek, 21.02.2011 : 09:15:44 »

Pri nas jemo tablete dvakrat dnevno. Najprej smo jih skrivali v okrogle posladke (pasje). Potem pa smo ugotovili, da je cenejša, bolj zdrava in predvsem privlačnejša hrana za skrivanje sir. Tak, bolj mehek. In, isto kot pravi takoda, enega brez, pa potem enga polnega in takoj za njim že čaka eden prazen (da hitro pogoltne, ker vidi, da bo še  Tongue Evil), če so slučajno tablete nagravžnega okusa (kakšni antibiotiki). Tabletke za ščitnico so pa itak majhne...
Zdaj sploh ne rabim gledat na uro, ker že sama pride in me na posladek spomni....  Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Skrivanje tablet v hrano
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines