mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:34:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ru  (Prebrano 35672 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #105 : četrtek, 14.02.2013 : 10:15:59 »

Ru, čestitke ob obletnici Kiss

Roko te tudi popolnoma razume, kar se vode tiče Wink "Mi smo ornk prizemljeni psi in ne morski," pravi Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #106 : ponedeljek, 05.08.2013 : 17:02:56 »

Po dolgem času se spet javljamo. Imamo se fino, v tej pasji vročini opravljamo jutranje in večerne sprehode, vmesni čas pa gospod pes prespi, presmrči in sanja o lovljenju zajčkov na prijetnih 23stopinjah. V glavnem nam vročina ne pride do živega  Smiley
V tem času od kar se nismo javili so se pri nas dogajale zanimive stvari, šli smo se vrtec in bolnišnico na robu.  Ru se je izkazal za najbolj potrpežljivega psa pod soncem  Kiss  ljubezen , smrklja v vrtcu in pacient pa za najbolj nehvaležni in lumpasti zverini, ki sta non stop napadala gostitelja, ki jima je ljubeznivo odstopil stanovanje  Evil Evil

Vrtec in wipetka Lucy

...je prišla k nam z vso opremo, ki pa jo je Ru takoj olastninil (Ru nima boksa, tri njegove blazine pa so bile cel čas nedotaknjene  Cool


tale idila je trajala zelo kratek čas  objem


Več ali manj pa je stvar potekala v nadlegovanju gostitelja, ki ji je vse dovolil, tako da je bila smrklja mala kar nekajkrat v boksu. Šele sedaj ko je malo večja, dobi kakšno vzgojno od Ruja pa še to po dolgem teženju  Angry




In ker pravice na svetu pač ni, je imela kot gostja privilegije, npr ležanje na kavču in crklanje v postelji  Shocked


Bolnišnica na robu in pacient Goldi

Goldi


Prišel je v transporterju, ki naj bi ga uporabljal tudi kot posteljo...


...kmalu pa se je začela "divja privatizacija"...  Evil


...kar pomeni, da se Ru ni samo zbasal notri ampak, je tam spal cele ure... huh


Maščevanje, ki je sledilo, je bilo kruto in zahrbtno  jezen




Na koncu pa kot vedno hepi end  objem


Lp od nas vseh  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #107 : ponedeljek, 05.08.2013 : 18:35:08 »

Divja privatizacija Face ste! Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #108 : torek, 06.08.2013 : 08:35:01 »

Vauuu, vam tudi ni dolgčas. Fuuuul dobro poročilo dogajanja, Ru in vsi obiski so pa za  Kiss Kiss Kiss ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #109 : torek, 06.08.2013 : 10:05:06 »

Kakšno fajn poročilo! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #110 : torek, 06.08.2013 : 10:24:31 »

Uau, kakšna žurka! In, uživanje na polno!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #111 : torek, 06.08.2013 : 22:59:30 »

Ru, ne samo, da si mi bil od samega začetka zelooooo lepkan, izkazalo se je, da je enako lepkana tudi tvoja dušica  ljubezen Kiss ljubezen

Blagor vsem tvojim sostanovalcem, res  objem ljubezen
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #112 : sreda, 07.08.2013 : 09:46:55 »

 Grin Grin Grin Posc*** sem se.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #113 : sreda, 07.08.2013 : 21:16:28 »

Eh, jaz sem pa vedno mislila, da je Ruju uspelo najti idealen dom Lips Sealed. Zdaj pa tule berem, da se mora še vedno boriti za svoj prostor pod soncem butnglavc. In to s kakšnimi vsiljivci Shocked! Eni se celo nesramno uboge delajo Angry.
Ru  Kiss Kiss Kiss
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #114 : sobota, 10.08.2013 : 10:45:21 »

čarka: ja Ru je res en super fajn pesko  Smiley Obožuje sprehode, tudi malo daljše turce, ful je rad v družbi ljudi, pa vendar ni vsiljiv, drugače pa ima rad svoj mir, in res veliko časa prespi. Nima boksa, pa vendar ni uničil še nobene stvari v stanovanju. Žogice in igračke so dolgčas, če so planeti postavljeni v pravilno vrsto, mi ga včasih uspe zanimirati s kakšno plišasto igračko. Najbolj je pa smešen takrat, ko "osvaja" stvari kakšnega drugega psa. To naredi na zelo prefinjen način, najpej prevohlja teren, nekaj časa kroži okrog objekta zasedbe, počaka da se napr blazina izprazni, potem pa ko ga nihče ne gleda lepo počasi parkira gor svojo rit in naredi najbolj nedolžen frisek  Roll Eyes Grin (kar je čisto lepo dokumentirano na zgornjih slikcah  ). V glavnem je idealen pesko za nas, no sploh si ne predstavljam več da ga ne bi imeli  objem. Res je ena prisrčno zmedena pojavica  ljubezen. No pa da ga ne bom samo hvalila, je tudi vedno lačen  sram, zaradi idealne postavice je skoraj vedno na dieti (za katero skrbim jaz, on se pa z njo ne strinja  Angry), posledično pa krade kot sraka kakšen futr če ima le možnost  jezen No pa kakšno učenje mu tudi ne diši preveč  Tongue Imava par naštudiranih trikcov, pa kakšno vajo za poslušnost narediva skoraj vsak dan, kakšnih višjih ciljev pa nimava, ker do tega ne kaže nobenega veselja  predaja
Mižonny: em... življenje za tega reveža res ni potica  Evil Evil Evil Kmalu zelo kmalu pa ga čakajo še hujše stvari...  Evil Evil V naš domek že nestrpno pričakujemo novega člana, ki ga vsaj v začetku ne bo nadlegoval, bo pa najbrž malo bolj glasen  Grin Cheesy Ampak glede na vse stresne teste (smrklja&Goldi) in Rujeve reakcije, mislim (upam), da večjih težav ne bo.  ljubezen 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #115 : sobota, 10.08.2013 : 11:18:42 »

Ooo, kako lepega in pametnega kuŠka imate vi, Guspa Wink (da o obiskih točno po moje okusu niti ne govorimo, whippet + oranžen maček, ma kje še najdeš lepšo kombinacijo ljubezen)
No, seveda - Ru je glih tako obarvan, s tem da je on kot slikarska paleta, na kateri so se te barve mešale Cheesy ljubezen

Ampak mstar, ko praviš "da ni ravno učenjak", to vendar v sedanjih časih ni nič slabega. To je vendar recept za uspeh Tongue Poglej no, kako obvlada "divjo privatizacijo", to je šele sposobnost! Za to pa res ne rabiš šol in izpitov, kje si pa še srečala kakega tajkuna, ki ne bi imel ponarejenega spričevala Grin

Na zadnjo novico pa : iskrene čestitke in veliiiiko veselja z novim članom krdela bravo objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #116 : sobota, 10.08.2013 : 13:50:26 »

Čestitke! Saj samo "vleko" naštudirata, da bo lahko voziček na sprehod vozil, pa bo. Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #117 : nedelja, 11.08.2013 : 16:11:59 »

O, čestitke  objem!
Mogoče bi bilo dobro, da takoj kupite dve zibki Smiley – naj si najprej Ru eno izbere, drugo imate pa potem za dojenčka  Evil Grin
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ru
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines