mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:59:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Tuje revije
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuje revije  (Prebrano 15364 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« : ponedeljek, 25.07.2005 : 08:39:07 »

Se da preko interneta naročiti tudi kakšno ameriško ali angleško revijo? Na netu nič ne najdem, tako da bi mi kakšni linki prišli zelo prav.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 25.07.2005 : 11:10:43 »

Kaksne revije te pa zanimajo?

Whole dog journal je ena, ki jo bom verjetno narocila.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 25.07.2005 : 11:15:12 »

Nanook, splošne revije ala Moj pes, ampak bolj obširne, strokovne itd.

Tole je internetna revija ne?
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #3 : ponedeljek, 25.07.2005 : 11:18:56 »

Jaz sem imela eno leto naročen Clean Run in Teaching dogs. Ta druga se mi ni zdela preveč uporabna, prva je pa super, samo precej draga.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 25.07.2005 : 11:21:25 »

Kakor je meni znano, lahko Whole Dog Journal dobis bodisi v digitalni bodisi v klasicni-papirnati-obliki.
Mimogrede, marsikako revijo ponuja tudi Amazon, a zal je pri vseh, kar sem jih sama pogledala, pisalo, da jih ne posiljajo izven ZDA.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #5 : ponedeljek, 25.07.2005 : 17:11:07 »

Na iskalcu si poisci: Dog Fancy, AKC Gazette, Animal Wellness Magazine, Dog&Kennel, Modern Dog.
Poglej, ce ti katera odgovarja.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #6 : četrtek, 28.07.2005 : 16:57:52 »

Kaj pa "Our dogs"?
Britanija, malo bližje evropi, pa tudi glede raznih evro vs. ameriški tip so primerni, ker so nekje vmes med obema celinama -zame osebno pa najboljša kinološka nacija na svetu.
pa imaš tudi bogat online arhiv.  Je pa skoraj tednik.
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #7 : četrtek, 28.07.2005 : 17:39:58 »

Meni se zdi revija Our Dogs fantasticna in sem tudi ze razmisljala ali bi se narocila.
Andi, na linku najdes vse informacije: http://www.ourdogs.co.uk/
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #8 : četrtek, 28.07.2005 : 23:46:35 »

hehe, ok, to je minus..........je pač treba znat angleško, heh. spodaj, na tej strani (gornji link) ko klikneš na "Welcome to Our Dogs" in potem na hrvaško zastavico...avtomatski prevodi pa to, haha, ni za razumet, pa sosednja država je. sem mislil do danes, da znam njihov jezik, hahah.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #9 : petek, 29.07.2005 : 18:42:53 »

Pia, tale revija zgleda res ok, sem jim pisala mail kako se lahko plača s čekom ampak žal še ni odgovora. Je pa precej draga (27.000 sit na leto). Pa Modern dog mi je tudi všeč.
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #10 : sobota, 30.07.2005 : 12:49:12 »

kolkor sem jaz razumel obrazec ki ga izpolniš ob prijavi, je treba vsoto za določeno opcijo (tedenski časopis, dostop do web arhiva, zbornik- v tem primeru je za Evropo to 127 funtov) plačat s čekom, ki naj bo izdan na  "Our Dogs" in ta ček, poslati na  "Our Dogs Webteam,
5 Oxford Road Station Approach, Manchester M60 1SX "
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #11 : sobota, 30.07.2005 : 16:01:45 »

Japs altervita, vendar moja banka ne izdaja čekov v roke, temveč jih pošljejo oni v tvojem imenu. Ponavadi pa je treba na hrbtno stran čeka napisati svoje podatke, tako je na Amazonu.
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #12 : ponedeljek, 01.08.2005 : 22:14:45 »


Živjo andi,

Meni je zelo všeč ameriška revija Dogs In Review, ki pa pokriva predvsem razstave, vzrejo, predstavljene so različne pasme. Sem jo imela kar nekaj let naročeno in razmišljam, da bi jo spet naročila.
http://www.dogsinreview.com/dogsinreview/

Na strani imaš tudi link do Dog Fancy in Dog World revije, ki se jih je dalo pred več kot 10 leti kupiti tudi v Sloveniji. Obe reviji sem večkrat kupila in bila nanju celo naročena nekaj časa in sta mi bili zelo všeč, ker vsebujeta veliko koristnih informacij o psih.

Lp,
Nati
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #13 : torek, 02.08.2005 : 08:55:47 »

Meni je pa precej všeč tale revija in razmišljam, da bi jo naročila... : http://www.groomertogroomer.com/
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #14 : sreda, 03.08.2005 : 23:29:02 »

ok, Andi bi sicer angleško ali ameriško, ampak ker je naslov tak, tud tole not paše Smiley

 sosedje hrvati, imajo revijo Naši psi: http://www.iggy-art.com/
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Tuje revije
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines