mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:29:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mali škrat iz žažarskega gozda
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mali škrat iz žažarskega gozda  (Prebrano 50271 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #60 : nedelja, 15.05.2011 : 20:33:03 »

ja, tud jst sem to razmišljala, ma močne baterije Cheesy Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #61 : nedelja, 15.05.2011 : 20:58:40 »

Joj, Kaja, komaj čakam na družinsko srečanje. Brat in sestra, ki imata skupaj MANJ kot 5 kil! Roll Eyes Kiss

K
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #62 : ponedeljek, 16.05.2011 : 06:37:20 »

Citat
ojej, genau za v torbico 
saj sta že z Johanco verjetno skupaj po teži, če ni kunčice celo več skupaj.
v kakšni meri jo pa težkokategorniki kaj komandirajo?

Smo jo poskusili vtakniti v torbico, pa ji ni bilo vsec. Rajsi hodi in zdaj ima ze ful kondicije. Smiley Zorro jo pusti pri miru, samo ko se vrnemo s sprehoda, jo obvezno prevoha. Miki pa se skusa z njo igrat tako kot z Zorrotom. Jo caka v zasedi in skoci nanjo, in jo malo preganja po stanovanju. Obcasno se zadeva ze obrne v igro in malo zalaufata naokrog.  Smiley Najvecje presenecenje pa je moja Bagi, ki jo je dejansko vzljubila.  Kiss In dobila sem celo obcutek, da je vesela, da ima druzbo. Moja Bagi, ne morem verjet! Grin

Xena, druzinsko srecanje sigurno bo. Me prav zanima kaj bosta rekla en na drugega. Smiley Smiley
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #63 : torek, 17.05.2011 : 12:40:13 »

Miki pa se skusa z njo igrat tako kot z Zorrotom. Jo caka v zasedi in skoci nanjo, in jo malo preganja po stanovanju. Obcasno se zadeva ze obrne v igro in malo zalaufata naokrog.

Tole moraš obvezno enkrat posnet!  Grin
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #64 : torek, 17.05.2011 : 12:43:45 »

Jo caka v zasedi in skoci nanjo, in jo malo preganja po stanovanju. Obcasno se zadeva ze obrne v igro in malo zalaufata naokrog. Smiley

Tole se gresta pri nas Vitez in Fižou. Vxi ga je na začetku dvakrat preventivno ošamarila in se ji od takrat striktno umika. Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #65 : ponedeljek, 06.06.2011 : 18:31:11 »

Gelca je pravi postala vodni pes. Cheesy Zdaj je tudi dez ne moti vec in se veselo odpravljamo na sprehode po vsakem vremenu. Smiley







Slike so bolj slabe, se pa vidi, da je mala cisto mokra. Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #66 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:15:53 »

Ojoj, kero mokro ščene! Grin Smiley

Pozdrav od brata in tete! Kiss

K
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #67 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:16:28 »

Kolk je pa lušna! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #68 : ponedeljek, 06.06.2011 : 20:31:00 »

He-he, moker cucek, mislim rečt cuker!  ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #69 : ponedeljek, 06.06.2011 : 21:38:31 »

O, Gelca, mi smo ravnokar nekaj podobnega tipkali v svojo temo. Le da smo bolj štoraste sorte in smo za to rabli kako leto več, hehe Roll Eyes.
Čestitke za pogumno namakanje, sploh ker zgledaš tako sladkana, da si ziher vsaj malo tudi iz cukra!
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #70 : torek, 07.06.2011 : 07:11:40 »

Smo se po vcerajsnjem kopanju odlocili, da bomo dezevne sprehode po travnikih in gozdu uzivali le z Bagi, z Gelco pa le ce ne bo slo drugace. Gelca je bila tako umazana, da niti s tusiranjem nisem spravila iz dlake kosckov listja in peska. Revica je bila cisto nesrecna pod tusem, pa potem se med krtacenjem. Pa jaz tudi, priznam. Malo jo bom se ostrigla, da bo nega lazja, da bi jo pobrila pa sem si premislila. Je vceraj izgledala grozno, ko je bila mokra Grin tako, da bo kar obdrzala frizurco. Kiss

Bagi je v vsem tem casu mirno lezala pred kopalnico. Ko je vstala, se je otresla, z nje je padlo malo listja in peska in psica je bila cista. Smiley Ima res super dlako, vse pade z nje ze med sprehodom, pa se premoci je ne do koze.  Smiley
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #71 : torek, 07.06.2011 : 07:22:59 »

Ko je vstala, se je otresla, z nje je padlo malo listja in peska in psica je bila cista. Smiley Ima res super dlako, vse pade z nje ze med sprehodom, pa se premoci je ne do koze. Smiley
Jaz sem tudi hvaležna za dlako, ki jo ima Missy - nič se ne zapleta vanjo, ne premoči skoz in skoz, ne zapikuje se v tepihe, ni predloga, skratka idealna. Je res zoprno, če moraš vsakič naredit generalko na dlaki, kadar prideš z dežja.
Gelca je pa res ena cukrica mala premočena, ko kakšno ocufano lušno omelce Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : torek, 07.06.2011 : 09:12:59 »

Kaja, pa saj se da dobit kak nepremočljiv tanjši "kombinezonček", a misliš, da ga ne bi hotla nosit?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #73 : torek, 07.06.2011 : 10:46:53 »

Pol se pa vi meni smejite, ker Flipu kosmate podaljske na tacah strizem  Tongue  Boga Angelca, si jo predstavljam  Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #74 : torek, 07.06.2011 : 11:00:20 »

oboh, kok je to kjut pes  Kiss ljubezen ljubezen
moram kar še enkrat citirati fotko


Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Mali škrat iz žažarskega gozda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines