mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:07:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Trzinček Bor
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Trzinček Bor  (Prebrano 45126 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #60 : četrtek, 05.01.2012 : 06:56:20 »

Borček


bratca Smiley


brez komentarja Wink Grin Evil


Nadaljevanje pa mogoče še sledi Wink

Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #61 : četrtek, 05.01.2012 : 16:40:55 »

aska2005 hvaaaalaaa za fotografije  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #62 : četrtek, 05.01.2012 : 22:25:15 »

Borček, ljubček nežni ljubezen ljubezen čisto si se mi vsedel v srce Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #63 : četrtek, 05.01.2012 : 22:28:17 »

jasmina77, ni za kej Wink

šibamo Smiley


poziramo  Smiley





in valjamo Wink


Konec nadaljevanja Grin
Logiran
Čenča :P
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #64 : petek, 06.01.2012 : 22:02:58 »

Joj kok je dober no! Grin Ma ko sem ga vidla v zavetišču se je kar sam s sabi igral.. pa že tko me je na Čenčo ful spominjal...

Taka lušna žverca ;* Upam, da ga spoznam še zdaj ko ni več mladič Smiley)
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #65 : nedelja, 15.01.2012 : 00:52:50 »

14.1.2011 je Bor prišel v naš dom. 1 leto!

Njegova prvotna tema:  http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38815.0.html

Pa še živo se spominjam prvega dne v zavetišču, ki smo ga le našli po nekih mukah, po ustavljanju pri sosedih in ko sem končno mislila da smo že tam  Grin jp parkirala sem pri sosedu, ki me je napotil na hribček gor . Po pogovoru z Ado je spustila pesjanarčke in evo Bor je že bil pri meni s svojim tačkami in svojim pogledom. Sicer sem še iz vljudnosti spraševala  Smiley ampak vedela sem da gre z mano domov. A kar zdaj? Ja kar zdaj  Smiley. Mali lumpi se je poslužil mojih baterij, ki so mi padle iz torbe, pa pokazati je hotel, kdo je glavni svojim prijateljčkom  Smiley . Seveda hvala Adi, ker mi je pomagala namestiti Bora v avto,.. ker mi ga je zaupala.
 Prvi dan je bil najtežji zanj in za nas. Bor se je bal vsega, lubica je bila tako prestrašena, da odkar smo prišli s hribčka v mesto kranj (vmes se večkrat ustavljali, ker je seveda bruhal..) smo se nosili  Wink s kavča do hrane, ja zelo se je bal, ipak je prišel v mesto. Zato sem bila vesela, ker je bila noč, pa da se ljudje niso ustavljali, ker je bil tako prestrašen, bil je povsod samo ne ob meni( med nogami, če bi lahko bi mi skočil na glavo  Sad . Kljub strahu nisem smela obupati in vztrajala s povodcem in hojo ( takrat sem ugotovila, kako je pomembna pravilno nameščena ovratnica) in tisti dan sva se nekako ujela, pač ni mu preostalo drugega  Wink .
Od tistega dne dalje je bilo vse lažje. Prvi teden smo se ukvarjali z njegovim lulanjem ob mojem prihodu oz. z ignoriranjem le tega, pa z driskami...naučila sem se da je treba vztrajati pri tistem kar počneš, komaj sem čakala, da se začne šola, nisem želela napak pri vzgoji. Stric Google je zakon, pa Xena, njo sem prvo poklicala, za informacije in ugotavljala o preusmeritvi pozornosti in ja c u f k a je ZAKON!!! Leto 2011 je bilo čudovito, Bor je zasedel moje srce, celi moje rane. Ko misliš da si prebolel, pa nisi. Moja gimnazijska leta in del študija je bila z nami  Gili, njena smrt je prišla nenadno , v trenutku in po tem šoku dolga leta nisem imela živali. Nisem mogla, zato sem vesela za tiste, ki se odločijo, v trenutku res, lepo je brati luno7.. če bi poznala ljudi, ki jih poznam danes...pa mojpes.net  Smiley
Posvojitev Bora je prinesla toliko lepega in čudovitega, da ne morem opisati, spravil me je ponovno v hribe, mojo ljubezen..vesela sem, vesela da sem tisti dan se odločila za Horjul. Pred tem sem namreč slišala toliko slabega, kolegica je rekla, da je vodja hladna, brezosebna, in ko/če bom poklicala da naj se pripravim  Smiley . V bistvu sem si predstavljala, da dobiva razne klice, tako potencialnih posvojiteljev kot norcev in da osebi, ki skrbi za zavetišče ne smeš nitii zameriti. Je pa res da sem se dolgo odločala za klic   Wink
mesto Kranj pa je meka za Horjulce, srečala sem že Germo, ki je bila takrat tudi tam, kako je zrasla  Shocked, pa... vesela sem za vsakega, ki najde svoj dom, hkrati ogorčena in žalostna, da kakšni ljudje živijo med nami in se izživljajo nad živalmi in še kaznovani niso Sad 

In Ada mi je rekla da Bor rad je in da ima kakšen gram preveč, tisti, ki me poznate veste kaj mislim  Wink Ko bi se držala še pri sebi, tako kot pri Boru, do njega sem nepopustljiva, do sebe pac ne  Angry .

Veselim se novih dogodivščin, novih spoznanj, druženj, predvsem si želim zdravja za mojo lubico,..
In veselimo se šole tako moje kot njegove.
Nekje sem ujela,  da ne dobiš psa takega kot si želiš, ampak takega kot potrebuješ. Pa še kako je res!

Bor  ljubezen  Kiss na mnoga mnoooooga leta....
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #66 : nedelja, 15.01.2012 : 01:00:43 »

Borček, ljubi bratec, vse najlepše ob obletnici Kiss
Da bi z Jasmino se dolga leta skupaj uživala v hribih in druženju s prijatelji (pa da bi ti "mama" za rojstni dan le privoščila kak posladek več, smo na lastne oči videli, da nimaš niti gramčka preveč, si hiter kot veter in gibčen kot gazela Wink
Prijazni, nežni Borček, lepo praznuj Smiley

Mojca in bratec Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #67 : nedelja, 15.01.2012 : 01:02:35 »

Bor, vse naj naj za obletnico ljubezen Upam, da še mnogo let boš razveseljeval Jasmino in njene in lepo praznuj!!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #68 : nedelja, 15.01.2012 : 09:00:29 »

Jasmina77, kako lepo povedano! Smiley Bor, tebi pa vse najboljše za obletnico in naj jih bo še veliko! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #69 : nedelja, 15.01.2012 : 09:36:29 »

Bor in Jasmina, še na mnoga zadovoljna skupna leta!! Kiss

K
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : nedelja, 15.01.2012 : 10:06:20 »

Oooo, lepo napisano - še na mnoga skupna leta Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #71 : nedelja, 15.01.2012 : 10:13:53 »

Čestitke, pa da bi še dolgo uživala skupaj! Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #72 : nedelja, 15.01.2012 : 14:33:18 »

čestitke Kiss
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #73 : nedelja, 15.01.2012 : 17:44:26 »

Bor, čestitke tebi in tvoji familiji ! Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #74 : nedelja, 15.01.2012 : 17:49:47 »

Bor, neskončno in eno samo uživancijo vam želimo iz našega brloga (zelo dobesedno, ker sem šele zdaj ugotovila, kaj pomeni imeti brlog)!
 Kiss ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Trzinček Bor
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines