mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:07:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gita  (Prebrano 46589 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« : ponedeljek, 02.05.2011 : 10:16:26 »

Sedaj, ko je Gita že kakšen teden pri nas, bi bil pa že čas, da se malo oglasimo ...

Stvar izgleda nekako takole: greš na Horjul po majhno, nežno, belo kepico ... in pripelješ domov pravega razbojnika   Roll Eyes  Za tistimi črnimi učkami, ki so tako nedolžno gledale s slikce na forumu, kjer so jo oddajali se skriva mali hudiček  Evil  ki s svojim smrčkom in bučo neustrašno raziskuje svoje novo domovanje. In nas pri tem preseneča z ruševinarskimi in agilitaškimi talenti ... in na trenutke celo poslušnostjo. Jp, jp mali šola ne uide  Cool 

Je pa treba povedati, da imajo psi, ki jih vzgojijo punce iz Horjula (no, vsaj po naših izkušnjah  Afro) nadvse omikane in kulturne navade ... za Gitko namreč nismo pobrisali niti ene lužice, ker nam pride vedno ''povedat'' da bi šla rada ven in nekako ji je celo jasno, da prti, zavese, pohištvo in ostale podobne zanimive zadeve niso namenjene grizenju  Kiss ... no, da v to kategorijo sodijo tudi naše roke se pa še nismo čisto zmenili  Roll Eyes

Ekola, še nekaj slikc pa pozdravček vsem do naslednjič!





 Kiss



 bravo
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.05.2011 : 10:26:19 »

Hehe... sem ti povedala, da je vrag vražji  . Zdravi ste, a ne?
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.05.2011 : 10:59:12 »

A dej, a tale nežna medvedkica da je hudiček Kiss Lubica lepa, je videt, da uživa na polno Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #3 : ponedeljek, 02.05.2011 : 11:09:11 »

Ooooo, bejbika se javlja!  Cheesy  Res je videti tako zadovoljna, da jo je več kot lepo videt  ljubezen  Uživajta (pa še slikiiiiic  CoolKiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #4 : torek, 03.05.2011 : 19:59:17 »

Oooo, cane ciao!  ljubezen  Kiss
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #5 : torek, 03.05.2011 : 22:30:07 »

Gita, pastirska sekcija ti sporoča, da je zaenkrat za tebe tale: http://www.youtube.com/watch?v=zAGzygreEaA  pevka  Pridno rasti in potem pa prepričaj Tvoje, da ti nabavijo še kako Tončko.  Wink
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #6 : sreda, 04.05.2011 : 09:37:52 »

Najprej slikce  Wink









Mala je faca, res veselje ... vsem, ki bi se radi lupčkali z njo naj povem, da je včeraj pomalicala enega fejst velikega hrošča, kurji in mačji hmmmm iztrebek, zadnji trenutek pa sem ji potegnila iz gobca posušeno mumificirano žabo   
Kdo bi si mislil kaj vse se najde na našem vrtu  pevka
Ker je očitno ljubiteljica eksotične kuhinje smo večerjali pomaranče z bananami  Cool

Citat
Poslal: Smetka
Hehe... sem ti povedala, da je vrag vražji  . Zdravi ste, a ne?

Zdrava je, ja ... pravzaprav jo kar razganja od energije in se moramo sproti zmišljevati nove trike kako jo zaposliti  Wink Ne najdem pa vzroka zakaj se praska in ''obira'' kot bi imela bolhe ... frontline ste ji vi dali, med dlako pa tudi nič ne najdem  Huh

Citat
Poslal: enaNika
Gita, pastirska sekcija ti sporoča, da je zaenkrat za tebe tale: http://www.youtube.com/watch?v=zAGzygreEaA  pevka  Pridno rasti in potem pa prepričaj Tvoje, da ti nabavijo še kako Tončko. 

Takole se začne, neda? Pripelješ v hišo psa, potem ugotoviš, da je pastirc, pa da rabi kakšno ovčko, pa ovčka je navajena življenja v tropu zato seveda ne more biti sama in kupiš trop ovčic ... pa 20 ovc in 1 pes to res ne gre ... zato pripelješ domov še enega psa in ....  Grin Grin Grin

Sem pa čisto resno že nekaj časa razmišljala, da bi imela na vrtu par račk, morda tudi gosk? Kaj praviš?  Wink

Pozdravček!

lp i.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 04.05.2011 : 09:46:02 »

Skopaj jo v Plivaseptu. Katero hrano ji daješ, si zamenjala?
Logiran

Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #8 : sreda, 04.05.2011 : 10:10:24 »

Bom skopala, upam da bo pomagalo Smiley

Hranim jo z maxi junior od royal canina. Se pa praska že od začetka (tudi, ko je jedla še tiste brikete, ki ste nam jih vidve dale za domov) tako, da hrana najbrž ni vzrok Huh

lp i.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : sreda, 04.05.2011 : 10:15:35 »

Ušesa so čista in nič pordela?
Logiran

guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #10 : sreda, 04.05.2011 : 10:18:45 »


Mala je faca, res veselje ... vsem, ki bi se radi lupčkali z njo naj povem, da je včeraj pomalicala enega fejst velikega hrošča, kurji in mačji hmmmm iztrebek, zadnji trenutek pa sem ji potegnila iz gobca posušeno mumificirano žabo   
Kdo bi si mislil kaj vse se najde na našem vrtu  pevka
Ker je očitno ljubiteljica eksotične kuhinje smo večerjali pomaranče z bananami  Cool

lp i.

Vsekakor ima prefinjen okus  pevka Ampak luštna je pa tko, da se ji tega res ne more zamerit  Kiss
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #11 : sreda, 04.05.2011 : 11:02:54 »

Ma glej ti to, Alji se oglasi v njeni temi in moment za tem jo že odpelje, ma ne moreš verjet!!! bravo bravo super
Krasna je, pa še obožuje francosko kuhinjo (žabe pa to Evil ).
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #12 : četrtek, 05.05.2011 : 16:13:03 »

Ekola, skopana in puhasta  Cheesy

Upam, da bo gospodična pri volji za kakšen fotosešn  Azn

Smetka, uhlje ima čiste in lepe rožnate barve  Smiley

Moksa, sem bila skoraj eno leto brez psa, noben mi ni sedel, nisem se mogla odločit ... ampak, ko sem videla Gito je bilo to to ... in psička je FANTASTIČNA, me vsak dan sproti navdušuje kako hitro se uči novih stvari, čeprav včasih tako po pastirsko premisli ali se splača  Tongue
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #13 : sobota, 07.05.2011 : 00:51:00 »



A ta tu zraven je pa mentor? Fajn.  Azn

Drugače pa, ja, priporočam neke pašne živali, če imaš možnost. Pri nas imamo še vedno problem, ker se mačke absolutno ne strinjajo z vlogo ovc. No, vsaj to je s časom dojel, da se ne pase otrok in se jih ne zganja v njihove sobe, če so slučajno "pobegnili" ven.  butnglavc

Če sliši ovce, pa pade v neki čisto svoj svet. Na enem sprehodu smo jih slišali s sosednjega brega. V trenutku (sredi poti) se je ulegel v pozo "čuvanje" in obračal samo ušesa. Ko je slišal Tončko iz računalnika (pa je bil samo en čisto kratek "beee"), je bila ista zgodba. Naenkrat je pozabil sopihat in nič mu več ni bilo vroče. Še jezik je pospravil (kar je drugače primer samo pri minus 15) in tako napeto poslušal, da bi ga skoraj razneslo.
Saj drugače so nadomestne dejavnosti, npr. šola ali pospravljanje vejevja ali čuvanje nečesa pred nečim tudi čisto v redu zaposlitev za enega pastirja, ampak čez pravo pašo ga pa očitno ni.  Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 07.05.2011 : 21:31:42 »

Hehe, ja, tak je, če mate doma pastirja Tongue .
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines