mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 12:43:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gita  (Prebrano 46862 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #120 : torek, 19.11.2013 : 10:21:55 »

Živjooooooo!

Nisem ravno forumski človek .... sploh nisem forumski človek .... pa vseeno najbrž malo apdejta v tej zaprašeni temi ne bi škodilo  Wink

Torej: naša baba se ima fajn .... šefica je, jasno, in zato hoče imeti nos zraven čisto pri vsaki stvari, ki jo počnemo. Obožuje ljudi, kakršnekoli .... stare, mlade, velike, majhne, debele, suhe .... samo, da čohajooooo ... čimveč in čimdlje. Ta boljša prijatelja sta z dimnikarjem ker odpre tisto črno luknjo in ji dovoli vtakniti glavo noter   Cool

Pa pohaja rada, kjerkoli in kadarkoli .... vedno za akcijo ne glede na vreme .... in ker ji gre vedno na smeh je malo ljudi, ki jih ne bi omehčala vsaj toliko, da ji rečejo kakšno prijazno besedo.

Tudi doma lepo sprejme vsakega ... se še ni zgodilo, da bi zalajala, ko sliši zvonec .... da pa z repom in zadnjim koncem jasno vedeti, da je pripravljena na čohanje zdej, prec in takoj, ko kdo stopi skozi vrata.

Je pa zato na vrtu pravo okokućno lajalo .... kadar je razpoložena je prav nemogoča ... lajanje je prevzela od drugih psov na vasi in prav hecno je, ko se človek ustavi, ji reče prijazno besedo in jo malo počoha takoj utihne in se hiti nastavljati - tako da se v bistvu bolj dela, da je čuvaj kot da bi zares bila (pa ne tega okrog govoriti ker so sosedom pred kratkim vlomili v hišo  Roll Eyes )








V začetku leta je dobila družbo - dva hrtuna, ki sta pod komando druge šefice. Najprej je bila na smrt užaljena, jih popolnoma ignorirala in se na svojo željo odselila iz hiše. Jaz sem nepričakovano morala na trodnevni seminar doma pa ni bilo nikogar, ki bi uspel prepričati Gito, da je topla hiša vseeno boljša od bivakiranja v pol metra snega na -15st. Da se je pred tem vsak dan stiskala pri meni na postelji ni treba najbrž niti omenjati  Sad



Pa smo tudi to rešili in jo prepričali, da bo kljub dvem mini okostnjakom, ki se sprehajata po hiši še vedno šefica in da se zaradi takih malenkosti res ni treba sekirati  Wink No, precejšnjo vlogo pri tem sta imela tudi tamala dva, ki se sploh nista pustila prestrašiti in sta šefico počasi tako omehčala, da je naposled ugotovila, da cimri sploh niso slaba stvar  Cool

In tako se je začelo ....














Pesjani so sedaj že veliki ... čas je naredil svoje in kar naenkrat se je zgodilo, da smo bili vsi skupaj na sprehodu ... nekje na pol poti sem z Gito hotela sprehod podaljšati ampak šment baba brez hrtunov ni hotela sama naprej  Grin .... in tako smo morale najprej tamala dva spremiti do hiše in ko se je prepričala, da sta na varnem smo šle same še en krog  Kiss






Toliko od naju zaenkrat  Wink

lp i.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #121 : torek, 19.11.2013 : 10:45:14 »

A lahko rečeš kaj drugega kot: iiiiiiiiiii
Cuker, cuker, cuker.. In to skoraj 100kg cukra Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #122 : torek, 19.11.2013 : 10:58:35 »

uiiiiii, kakšna idila!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Gita, kostolomac! Grin Grin Grin
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #123 : torek, 19.11.2013 : 11:50:08 »

Z eno besedo: krasna.  ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #124 : torek, 19.11.2013 : 14:38:34 »

Pri vas se pa cukr kar množi  Cheesy Super ste  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #125 : torek, 19.11.2013 : 15:41:41 »

Jooooooooooooj, ma ne, nooo, kaj vse imate pri vas! Wauuuuuuuuuuu, Gito, prelepo gospodično + še 50 kil hrtje krasote!
Aaaaaaaaaaa, to je pa že preveč cukra zame naenkrat Cheesy

ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #126 : torek, 19.11.2013 : 15:52:48 »

Kako se imate pri vas lepo  Smiley, pa kako lepo posortirani spijo  ljubezen Super ste, le tako naprej  Smiley  Kiss Kiss Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #127 : torek, 19.11.2013 : 16:08:45 »

Vau! ljubezen
Še več takih javljanj...   
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #128 : torek, 19.11.2013 : 17:25:24 »

Oujeeee, kok so kjut!!!
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #129 : torek, 19.11.2013 : 17:45:44 »

Koliko pasje lepote na kupu in vsi ravno pravih velikosti  Cheesy bravo, tako za en kombi skupaj  Grin ljubezen
Logiran
Jasmina&Tara
rad pišem
****
Sporočil: 393


« Odgovor #130 : sreda, 20.11.2013 : 10:00:57 »

Čudovina snežna princeska Cheesy. Hrtolina sta tudi zelo simpatična na svoj način. Hrtke obožujem, njihovo eleganco, baletno hojo, itd Kiss.
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #131 : sobota, 23.11.2013 : 09:02:17 »

Ijoj, Gita se je oglasila!!! veselje Pa še lepša, kot je bla, če je to sploh mogoče ljubezen Očitno ji družba dobro dene  Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #132 : sobota, 23.11.2013 : 23:47:28 »

Srčkana druščina ste... Smiley Prav simpatični so ko spijo eden zravn drugega lepo postrojeni.. Kiss ljubezen
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #133 : nedelja, 07.12.2014 : 07:57:41 »

Mi se še vedno držimo pravila: umazan pes, srečen pes  Tongue




Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #134 : nedelja, 07.12.2014 : 09:04:14 »

Kakšna lepotica  ljubezen, pa še našminkana je  Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines