mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:24:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gita  (Prebrano 46876 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #60 : torek, 16.08.2011 : 11:45:30 »

Po skorajda dveh mesecih je pa že čas, da se spet malo oglasimo. Naša pesjanka je še vedno nadvse scrkljano bitje, kar niti ni čudno glede na to, da je ljubljenka cele vasi (ja, ja večkrat koga ''zalotim'' kako se pogovarja z njo in jo čoha čez ograjo). Krasna kuža je, res!  Kiss Me vedno znova navdušuje kako rada ima ljudi in se na sprehodih kar razneži, ko vidi da nam kdo prihaja naproti  Cheesy Cheesy

Pa vsem, ki ste nama pomagali, ko sem spraševala glede vode se lahko pohvaliva, da je sprejela tuš kot najbolj običajno stvar v življenju  Cool  V banji stoji čisto pri miru, dvigne tačke ko to želim in prav potrpežlivo čaka dokler ne končam. Za nagrado se potem med brisanjem cufamo z brisačo pa malo norenja po hiši potem, ko prideš iz kopalnice, takooooooo paše  Wink

Za največje presenečenje je poskrbela pa včeraj. Od kar sem jo dobila ji voda ni bila preveč všeč. Ko smo šle prvič v dežju skozi vas je tekla od enega do drugega nadstreška v upanju, da ji bom dovolila ostati na suhem. Pa če je stopila v malce večjo lužo je otresala tačke kot mačka.  predaja

No, včeraj popoldne smo bile pa prvič na morju. Sama sicer nisem ljubiteljica morja (da se popravim, sem velika ljubiteljica morja samo gneče na plaži pa res ne maram) so me pa vaše reportaže in slikce tako navdušile, da je bilo treba nekaj narediti. In smo šle … najprej na sprehod in potem še na plažo … dve minuti kasneje se je med brodenjem z odločnimi koraki odpravila proti bolj globoki vodi … in ko je zmanjkalo tal pod nogami zaplavala kot da je to počela že stokrat … in to brez kakršnega koli vzpodbujanja … ko se ji je potem v vodi pridružil še fantič s sosednje brisače, Vit po imenu, je bilo navdušenje popolno. Naša kuža je postala pravi vodni manijak in očitno ugotovila zakaj ima plavalno kožico med prsti   Azn veselje

(… se pa zato jaz sprašujem za koga vraga rabi pastirc plavalno kožico Huh)



Hej – sem vam že povedala, da imam krasno kužo? Wink

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : torek, 16.08.2011 : 20:17:54 »

Kakšen navihan pogled Cheesy Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #62 : torek, 16.08.2011 : 20:30:35 »

Prava lepotička je.  Kiss   Hočemo še  fotk!  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #63 : torek, 16.08.2011 : 21:13:54 »

Haha, to je pa čisti pogled: "Ma kaj me res nihče na tem svetu ne razume?!"
Kiss
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #64 : četrtek, 15.09.2011 : 10:27:43 »

Prava lepotička je.  Kiss   Hočemo še  fotk!  Smiley

Za vse, ki mislite, da je Gita vedno bela lepotička  Roll Eyes









no, sej je ... skoraj vedno  Grin











 Wink lp i.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #65 : četrtek, 15.09.2011 : 20:16:00 »

Bel kožušček umazan od silnega uživanja v naravi.  ljubezen
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #66 : četrtek, 15.09.2011 : 21:19:06 »

A ni fino ker je bela. Vso umazanijo se vidi Evil in jo je potem lahko odstranit Roll Eyes, preden gre na posteljo Wink. Nič bojazni, da ste zgrešili kakšen delček.
Drugače je pa cuker Kiss Kiss, sploh ko tako otožno pogleda, kot na zadnjih dveh fotkah.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #67 : četrtek, 15.09.2011 : 21:24:08 »

Joooj, kakšna dolgonoga bejba je postala ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #68 : petek, 16.09.2011 : 07:29:46 »

Dolgonoga umazanka Cheesy ljubezen
Logiran
MucaMici
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 73


WWW
« Odgovor #69 : petek, 23.09.2011 : 12:12:56 »

Je tako lepe barve, da že kar oči bolijo Wink Luštna Cheesy
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #70 : četrtek, 20.10.2011 : 13:35:23 »

Tole je sicer off-topic ampak ker se je Gita iz Horjula preselila na primorsko, vseeno deliva z vami   Grin

Kako veš da si PRIMORC?  Cheesy  ENOSTAVNO... Stvari ne potrebuješ, ampak jih nucaš. Nič ni tam ali pa tu, ker je vse tm in tlje. Se ne utrudiš, ampak sfukaš. ... ... ... Ne pogovarjaš se, ampak se mjneš. Ni kaj, ni kva, ni kua..ampak enostauno: kej? Ne rečeš odidi, ampak bejži ali šu  Evil Ne želiš…ampak čš! Nimamo kleti ampak mamo hrm. Samokolnica je krjwla. Traktor ni traktor, če ni Ferguson. Nisi pripravljen, ampak uštiman. Ne greš domov, ampak dmu. Ne greš na poroko ampak na whcet (... in pred tem na kulwno). Se ne jezimo, ampak jebmo edn druzga. Nejmmo gostiln mi mamo betule  Grin Jbg ni usak popoun  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #71 : četrtek, 20.10.2011 : 13:44:38 »



Še oznake za hitrost vetra ti manjkajo:

GLIH DE DHNE: DO 50 km/h
DIHA : 50-70 km/h
MLČK ULEJČE : 70-90 km/h
ULEJČE : 90-100 km/h
VEJTRČ : 100-120 km/h
NEJ HUDGA : 120-150 km/h
PIHA : 150-200 km/h
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #72 : četrtek, 20.10.2011 : 13:49:12 »

Ja to pa u Wajdušni obvladajo  predaja  Afro

  Grin  
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #73 : četrtek, 20.10.2011 : 15:48:56 »

 
cats!!!! Tele oznake so svetovne. Ja, res, bojo kar držale  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #74 : petek, 21.10.2011 : 11:59:56 »

Tole je sicer off-topic ampak ker se je Gita iz Horjula preselila na primorsko, vseeno deliva z vami   Grin

Kako veš da si PRIMORC?  Cheesy  ENOSTAVNO... Stvari ne potrebuješ, ampak jih nucaš. Nič ni tam ali pa tu, ker je vse tm in tlje. Se ne utrudiš, ampak sfukaš. ... ... ... Ne pogovarjaš se, ampak se mjneš. Ni kaj, ni kva, ni kua..ampak enostauno: kej? Ne rečeš odidi, ampak bejži ali šu  Evil Ne želiš…ampak čš! Nimamo kleti ampak mamo hrm. Samokolnica je krjwla. Traktor ni traktor, če ni Ferguson. Nisi pripravljen, ampak uštiman. Ne greš domov, ampak dmu. Ne greš na poroko ampak na whcet (... in pred tem na kulwno). Se ne jezimo, ampak jebmo edn druzga. Nejmmo gostiln mi mamo betule  Grin Jbg ni usak popoun  Wink
In št'mamo se str'šno szi našimi žvalmi ku buh zapovej Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines