mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:35:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Gita  (Prebrano 46894 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #75 : četrtek, 27.10.2011 : 17:38:55 »

Končno! Končno sem jo spoznala, lepotico Gito  ljubezen  In zdaj mi je še bolj jasno, zakaj mi je takrat tako padla v oči. Že na fotkah se vidi, da je krasna, v živo je pa sploh  Cheesy Pa kakšen super tandem sta z Alji! Res, očarana sem in navdušena. Naslednjič pa na sprehod (da ne bo več tako bela  Roll Eyes).
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #76 : četrtek, 03.11.2011 : 20:15:00 »

Pa kakšen super tandem sta z Alji!

ha, ha ... zadnjič sva bile tandem ja .... sva prav tekmovali v tem katera je bolj trmasta  trmoglavka jezen 

... ampak ji oprostim, ker je bila danes spet super truper oh in sploh pridna  pevka ...

... in ob takih trenutkih dobi človek čisto mehka kolena  Kiss

... ahhhhhh ...  ljubezen


Takole se pa regeneriramo pred in po mali šoli  Wink



Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #77 : četrtek, 03.11.2011 : 21:53:07 »

Lepotica (pred)šolska Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #78 : petek, 04.11.2011 : 08:51:59 »

Oooohhh Grin Kiss Kiss
Logiran
pi2
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #79 : petek, 04.11.2011 : 20:19:22 »

kok cortkana psička Cheesy

tam, ko je zvita v kuglco me pa čist spomne na snežno kraljico  Kiss
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #80 : petek, 04.11.2011 : 22:25:30 »

Takole je bilo ...

Šla na sestanek. Kot ponavadi, jasno, z Gito. Ko končamo pade ideja za pijačo. Prijazno se zahvalim, namignem na zverino pri mojih nogah in rečem da greva domov. Pa me ustavijo da ne, da imamo po novem tudi v PO lokal v katerega smejo štirinožni kosmatinci. Malce skeptično  Undecided  se jim vseeno pridruživa - sej domov še vedno lahko greva ...

... in smo šli ... že na vratih velik napis, da so psi DOBRODOŠLI ... takoj za vhodom pasja postelja  Shocked (ena od soudeleženk navihano pripomni, da je tam zato, da bodo imele tudi bolhe svežo kri za parjenje - saj veste da ne bo prihajalo do dednih bolezni  Tongue), TRI SKODELICE z vodo in BRIKETI ... usedemo se k mizi, prostora je dovolj tako da se tudi z malo večjo mrcino ne počutiš utesnjenega ... in naročimo (seveda niso pozabili vprašati, če je mogoče žejna). Prinesejo pladenj in ob takih in drugačnih čajih, kavah in kajjstvemšečemu .... vzorček posušenih ribic - ZA GITO  ljubezen ljubezen

... majhna pozornost, ki pa nam pesjanarjem veliko pomeni .... kot kaže bomo kofetkali tudi pozimi  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #81 : petek, 04.11.2011 : 22:44:52 »

Zdi se, da so v tem lokalu dobili novo zvesto stranko.  Wink   Ko bi le bilo povsod tako!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #82 : petek, 04.11.2011 : 22:55:36 »

Waw, sem prebrala skoraj brez dihat! Shocked  Cheesy Kje pa je to v PO?
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #83 : sobota, 05.11.2011 : 01:02:48 »

Ja, SD, jaz tudi... brala, brala, brala in cakala, kdaj pride haklc... pa ga ni, Afro bravo za gazde (in za osebje)! Cheesy
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #84 : sobota, 05.11.2011 : 09:03:14 »

Tole je pa fenomenalno slišat. Čimveč takih osvečencev si želimo, a ne? Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #85 : nedelja, 06.11.2011 : 10:48:33 »

Uauuu, kej takega se mora obvezno razširiti kot dobra praksa  bravo bravo Afro. Vsaj nekaj lokalov naj bo takšnih in ravno prav razporejenih po slo...  Tongue Cheesy
Gita in šefla s frendi so se verjetno počutili carsko...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #86 : nedelja, 06.11.2011 : 17:50:30 »

Jaz sem ena tistih zoprnih lastnic psov, ki v lokal, v katerega pes ne sme, stopijo samo v izrednih razmerah!  Angry Tako da sem zelo vesela, da je zdaj tudi v PO en tak lokal. Vas kontaktiram, če bo želela kdaj v pri vas na kofe.  Smiley
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #87 : torek, 08.11.2011 : 11:43:09 »

Uauuu, kej takega se mora obvezno razširiti kot dobra praksa  bravo bravo Afro. Vsaj nekaj lokalov naj bo takšnih in ravno prav razporejenih po slo...  Tongue Cheesy
Gita in šefla s frendi so se verjetno počutili carsko...

Jah glede na to, da večkrat slišim komentarje v stilu: '' ps nej z nwtri'' ali pa pogled proti Giti in: ''ti pa ne bi smela biti tukaj''  do npr. ''a zdej bo tuki pa pasja šola al kaj?''  Angry
.... je bilo tole supeeer  veselje

Waw, sem prebrala skoraj brez dihat! Shocked  Cheesy Kje pa je to v PO?

V centru, zraven Kompasa oz. kjer je bila nekoč pred davnimi časi delikatesa  Wink Ker smo bili takrat kar velika družba so nas postregli pri mizi, drugače pa tam velja self service.

Jaz sem ena tistih zoprnih lastnic psov, ki v lokal, v katerega pes ne sme, stopijo samo v izrednih razmerah!  Angry Tako da sem zelo vesela, da je zdaj tudi v PO en tak lokal. Vas kontaktiram, če bo želela kdaj v pri vas na kofe.  Smiley

Gita pravi, da bi bila nad obiskom G. Psa navdušena ljubezen
Logiran
Alji
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 60


« Odgovor #88 : sobota, 03.12.2011 : 14:26:27 »

Ej, vam rečem, tole danes je bilo pa kot v risanki ...

... z Gito smo se vračale s sprehoda čez bližnje športno letališče ... pa tale moja šnoflja dvigne nos in pokuka v hanger ... počasi grem dalje ... se ozrem nazaj ... in vidim Gito kako dirja proti meni z kakšen meter dolgo ketno klobas         
ja vem, to ni smešno        jezen  Evil  jezen

Preden sem uspela ugotoviti kaj se dogaja klobas že ni bilo več   pevka Privežem tatico cigansko in se odpravim proti hangerju ... tam pa miza, ponev, kruh, ajvar ...     

... zgodba ima srečen konec ...

... našla glavnega kuharja, pojasnila situacijo, ga nasmejala, kupila nove klobase + flašo terana, da se odkupim(o)  Tongue in celo pesjanki ni bilo slabo (kljub temu, da je v rekordnem času zmazala skoraj kilo klobas) ...
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #89 : sobota, 03.12.2011 : 14:38:54 »

...in celo pesjanki ni bilo slabo ...
K' so ble sveže in domače Wink

...jaz si jo v živo predstavljam
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Gita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines