mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 23:54:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Lastniki večjih / manjših psov
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lastniki večjih / manjših psov  (Prebrano 74632 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #60 : sreda, 03.08.2005 : 09:40:59 »

hm ... pa res Cheesy se opravičujem, ker nisem pravilno napisala tvojega vzdevka.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #61 : sreda, 03.08.2005 : 09:45:02 »

Pa saj nimam nič proti tebi Wink

Moti me le to označevanje, da je skoraj že pravilo da so "cucki" in ne mali psi..da so vsi histerični renčači...kar ni res!

Po eni strani smo pa vsi PROTI označevanju pasem tako in drugače...so samo nevzgojeni PSI itd....

LP
Diana
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #62 : sreda, 03.08.2005 : 09:55:46 »

Ne spomnim se, če se kdaj napisala, da so "cucki", ker mi gre kakršnakoli žaljivka, ki se tiče psov, totalno na živce. Že beseda "pes" ima negativen prizvok Angry.

Pa v prvem postu sem napisala, da nočem, da se koga napada, ampak to ni bilo ravno upoštevano. In nikjer nisem napisala, da so VSI takšni, ampak pri nas je skoraj tako.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #63 : sreda, 03.08.2005 : 10:08:38 »

  ...renčajočega cucka...

No? Roll Eyes

Toliko o žaljivkah, ki ti niso všeč  Roll Eyes Tongue

LP,
Diana
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #64 : sreda, 03.08.2005 : 10:16:02 »

Ja saj sem si mislila, da enkrat pa sem in me je prav zanimalo, če boš šla to poiskat;). Samo verjameš ali ne, sem ene 15 min razmišljala, če naj to napišem ali ne, ker nisem vedela, kako se naj drugače izrazim. Sem bila preveč dobre volje takrat ... Ampak dobro, ne gre za tvojega psa, poleg tega pa je tisto mišljeno samo kot žaljivka za lastnika. Ker mislim, da psi pač odražajo sliko svojega lastnika.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #65 : sreda, 03.08.2005 : 10:39:51 »

Vem da ne gre za mojega psa...vseeno pa ni prav da se tako označuje male pasme...

Sama imam malega psa, pa so mi všeč tudi veliki in v prihodnosti bo mojega malega spremljal tudi veliki, če bo vse po sreči...

Vseeno pa še enkrat ponavljam, da verjetno tudi tebi ne bi bilo všeč če bi za večje pse govorili npr: pasja goveda - kot prispodoba za veličino Grin Grin

Vsekakor pa renčajoč cucek ni žaljivka za lastnika...

Pa pustimo to...

LP,
Diana
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #66 : sreda, 03.08.2005 : 10:54:24 »

Meni  tudi gre na živce ko po cesti hodim z mojo psičko in slišim vzdevke: je na baterije, pantegana, miš, muc ali mi pojejo poletni hit o čivavi kar moj pes ni. naj bojo tiho če ne poznajo pasme. Jaz take ljudi kar napadem sama ker že tako ni pravice na svetu, zato si jo sama naredim, mojega psa ne bo noben zmerjal, še posebaj ker se ne more branit. mene pa si ne upajo Tongue
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #67 : sreda, 03.08.2005 : 11:04:33 »

Meni tudi gre na živce ko po cesti hodim z mojo psičko in slišim vzdevke: je na baterije, pantegana, miš, muc ali mi pojejo poletni hit o čivavi kar moj pes ni. naj bojo tiho če ne poznajo pasme. Jaz take ljudi kar napadem sama ker že tako ni pravice na svetu, zato si jo sama naredim, mojega psa ne bo noben zmerjal, še posebaj ker se ne more branit. mene pa si ne upajo Tongue

A se lahko podpišm pod ta post? Wink

Ne resno, tudi meni gre to na živce...če je že tak cucek na baterije, potem ne vem zakaj se jih vsi tako bojijo? Roll Eyes Aja, sem pozabila...ker so histerični in skoraj vsaekmu odtrgajo pol prsta Grin Grin

LP,
Diana
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #68 : sreda, 03.08.2005 : 11:18:05 »

čeprav moja res renči na otroke in bi kakega lahko ugriznila ampak itak da pazim. Na nonice tudi laja ampak če pridejo zraven se takoj stopi Smiley
je pa čudno in ne najdem razloga zakaj na nonice in nonote lajana ostale ljudi pa ne, razen otrok do5 let Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #69 : sreda, 03.08.2005 : 11:19:47 »

Ja ma kaj pol no. Nekateri imate pse na baterije, drugi na akumulator, tretji pa na kerozin. Pa smo vsi zadovoljni. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #70 : sreda, 03.08.2005 : 11:21:30 »


je pa čudno in ne najdem razloga zakaj na nonice in nonote lajana ostale ljudi pa ne, razen otrok do5 let Huh

Mogoče jo je kdaj kakšen manjši otrok nerodno/nehote pocukal, morda tudi ko ti nisi opazila, in si je to zapomnila?

Moj res ne renči na nobenega...se pa raje izogne božanju tujcev če se lahko..če so pa oni hitrejši se pa diplomatsko potrpi da ga 1x ali 2x pobožajo in se hito umakne.. Wink

LP,
Diana
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #71 : sreda, 03.08.2005 : 11:27:10 »

Nanook, fora je v tem da tebi nobeden ne reče glej kaka krava ali tele ali ne vem kaj, jaz pa slišim vsakega tretjega, brez pretiravanja, in to vsak dan, kar začne že malo najedat. Angry


mel, možno je to kar praviš ker drugega razloga ni, čeprav res nisem nikoli videla da bi ji kdo kaj naredi ker ni bila v otroški družbi , mogoče 2x.

Glede božanja tujce pa odvisno kako pristopijo k njej, če jo euforično pokličejo začne skakat od veselja, če pa pride počasi in boječe se raje umakn.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #72 : sreda, 03.08.2005 : 11:42:19 »

Japajade. Seveda govorijo "lejga psa na baterije" oz. "A je na baterije?". Jaz pa pac preprosto odgovorim: "Ne, na akumulator". Pa imam mir. Revcki se pac ne zavedajo, da velikost ni vse. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #73 : sreda, 03.08.2005 : 11:48:03 »

Jaz praktično ne srečam človeka ,ki takoj ko vidi taro ne bi vprašal ali je na baterije. Si mislim svoje in se res ne splača jeziti na take ljudi. Edina stvar ki me pa vedno bolj moti, da bi vseeno lahko bili bolj izvirni, če že morajo kaj pripomniti - vedno isto, baterije muca, miš , podgana, veverica... Tako da skozi eno uho not skozi drugo ven.
Se res splača izgubljati živce zaradi tega? Mislim da imam mnogo bolj pametne stvari za delati, kot pa da bi vsakega ko reče kaj takega napadla ali ga poskušala prepričati ali karkoli...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #74 : sreda, 03.08.2005 : 12:02:22 »

Pa saj tudi jaz v 95% preslišim...in kdo je rekel da izgubljam živce?

LP,
Diana
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Lastniki večjih / manjših psov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines