mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:22:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Agresivna psička
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Agresivna psička  (Prebrano 12942 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 12.05.2011 : 07:16:36 »

Pje, se vidi, da smo še čisto zeleni...  (beri novi uporabniki)
Večina, kar se da povedati v zvezi s Cezarjem Millanom je bilo že povedano, in sicer na naslednji povezavi: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36513.0.html

Priporočam branje vsem, ki premišljujejo o implementaciji vseh CM metod.

tinchy104 prav zate pa (če boš slučajno brala tole temo) sledeče: tvoji starši vedo o tvojih sprehajalskih aktivnostih? Tudi o tem, da bi "obračala psico na bok"?   Shocked
Če ne, te prosim, da jim to poveš in ravnaš v skladu z njihovimi navodili.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : četrtek, 12.05.2011 : 08:12:40 »

tinchy104 prav zate pa (če boš slučajno brala tole temo) sledeče: tvoji starši vedo o tvojih sprehajalskih aktivnostih? Tudi o tem, da bi "obračala psico na bok"?   Shocked
Če ne, te prosim, da jim to poveš in ravnaš v skladu z njihovimi navodili.
To, da sprehaja agresivno psico je že prav, da vejo, če bodo pa navodila v zvezi s prihodnjim ravnanjem glede psice prava, to je pa že druga debata. Morda pa ne vedo, kaj bi bilo primerno in je bolje, da vpraša strokovnjake.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #17 : četrtek, 12.05.2011 : 08:25:35 »


PS: Po drugi strani pa sama že nekaj časa s pridom uporabljam »šuš-kanje« za opozorilo, da se nekaj ne dela tako, kot sem ukazala… 


Hehe, ko jaz "zašuškam", misli Bučko da je nekje v bližini mačka. Pri nas to ne deluje.  Smiley
Logiran
tinchy104
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 12.05.2011 : 17:32:25 »

tinchy104 prav zate pa (če boš slučajno brala tole temo) sledeče: tvoji starši vedo o tvojih sprehajalskih aktivnostih? Tudi o tem, da bi "obračala psico na bok"?   Shocked
Če ne, te prosim, da jim to poveš in ravnaš v skladu z njihovimi navodili.


ja vejo za moje sprehajanje in to, ampak živim samo z mami in babi... mami se na smrt boji psov, babi jih pa sovraži, tako da onidve nasvetov ne morata dajati.. za strokovanjaka pa.. zakaj pa bi jaz trošila denar, če psička ni moja?? (sprehajanje je brezplačno) Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : četrtek, 12.05.2011 : 19:03:18 »

za strokovanjaka pa.. zakaj pa bi jaz trošila denar, če psička ni moja?? (sprehajanje je brezplačno) Wink


Kdo bo odgovoren, če se vama kaj zgodi, pride do kakega incidenta, napada, ugriza??

k
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 12.05.2011 : 19:08:11 »

Glede na starost tinchy104 bi rekla, da v vsakem primeru lastnik psice.
Logiran

tinchy104
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 16.05.2011 : 13:06:39 »

Kdo bo odgovoren, če se vama kaj zgodi, pride do kakega incidenta, napada, ugriza??

k

mimogrede.. dovolj poznam pse in se tudi ne spuščam po nepotrebnem v nevarnosti, tako da lahko garantiram, da do napada ali ugriza NE BO prišlo! Smiley drugače pa hvala za skrb Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : ponedeljek, 16.05.2011 : 15:19:48 »

mimogrede.. dovolj poznam pse in se tudi ne spuščam po nepotrebnem v nevarnosti, tako da lahko garantiram, da do napada ali ugriza NE BO prišlo!

Tvoj prvi post žal dokazuje ravno nasprotno. In GARANTIRANJE, da do napada ali ugriza ne bo prišlo, vse skupaj še potrjuje. Če ti lastnik psičke ne plača sprehajanja, pa se morda problema zaveda, naj vama plača obisk pasje šole.

k
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #23 : ponedeljek, 16.05.2011 : 16:58:23 »

Kako lahko garantiraš, da do ugriza ne bo prišlo, če pa psico skušaš ob srečanju z drugimi psi obračati na bok? Če boš s takim in podobnim ravnanjem nadaljevala, ti lahko garantiram, da do ugriza prej ali slej BO prišlo, ugriznjena boš po vsej verjetnosti kat ti, nasrkal bo pa pes.
Logiran
tinchy104
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #24 : nedelja, 06.01.2013 : 23:17:18 »

Sem po dolgem času našla tole temo pa jo ponovno prebrala Smiley

Samo toliko da povem, če bo slučajno še kdo bral - do sedaj ni prišlo do NOBENEGA napada ali ugriza, psička se je naučila ignorirati pse, ki so na dvoriščih, nekatere ignorira tudi ko se srečamo.. Spoprijateljila se je tudi z eno psičko, tako da ji gre zelo v redu. Upam, da sem vam dokazala, da je vse mogoče. Delali pa sva predvsem na ignoriranju psov in ko je spoznala, kaj želim od nje, si je to hitro zapomnila in pridno uporabila.

Kar pa se sprehajanja tiče - za sprehajanje nočem nobenega denarja, še posebej ne za to psičko, saj sva z lastnikom zelo dobra prijatelja. +Psička me pozna že vrsto let in tudi ko sem jo še kakšno leto nazaj poskušala obračati na bok, ji ni niti na kraj pameti prišlo, da bi me ugriznila! Je že res, da je lahko zelo agresivna, ampak ugriznila pa ne bo NIKOLI nobenega človeka. Wink Samo v vednost, ker nekateri pač mislite, da delam brez pameti (glede na mojo starost), ampak morate vedet, da vedno premislim preden kaj naredim, saj nočem nobene od naju ogroziti oz. spraviti v nevaren položaj.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Agresivna psička
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines