mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:50:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bekica aka Tončka in pujs Pujs
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bekica aka Tončka in pujs Pujs  (Prebrano 14578 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 22.05.2011 : 18:56:54 »

uživačica lepa še dobro,da si s piknika ušla!Uživaj Cheesy Smiley Wink Kiss Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : torek, 02.08.2011 : 11:43:06 »

Bekica se ima še vedno ful fajn, pred časom je dobila še cimro Piko (ovčka, ki misli da je fenek), tako da ne rine več h kuri, ki misli da je petelin.


Fotk je zelo malo, ker enostavno ni bilo časa.

Kura, ki misli da je petelin (pa zdaj ne vem al je Izi al Srečko al še kakšna tretja?)


Sta pa tako Bekica kot Pika zelo razvajeni ovčki. Najraje imata cukrčke in briketke za konje, ampak samo iz roke; če kaj pade na tla, ne bosta pojedli. Niti če tisto na tleh pobereš in spihaš ne. Bekica je precej zrasla, pa postriženi sta bili.

Takole smo šli na pašo (Pika je malo zatem dobila svoj povodec, ker ni ubogala na "Ne tega jest!").


Takole smo se učili hodit-ob-strani-in-ne-jest-rož-dreves-grmovja-itd.


Ravno ob klikanju je pa kartice zmanjkalo, tako da bo filmček kdaj drugič (razen če bi kdo gledal klikanje raci in odpoklic gosi).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #17 : torek, 02.08.2011 : 11:45:12 »

Ja, bi Shocked
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #18 : torek, 02.08.2011 : 12:22:30 »

Narrenhaus Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : torek, 02.08.2011 : 12:31:39 »

Nujno!
Joj, kakšen užitek je takšne zgodbe gledat in brat!  ljubezen
Bravo, Tončka! Pa še prjatlco si dobila! Upam, da je tudi njej uspelo s kakšnega piknika zbežat!  Kiss Kiss
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #20 : ponedeljek, 08.08.2011 : 19:39:14 »

razen èe bi kdo gledal klikanje raci in odpoklic gosi.

Bi, ja.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 11.08.2011 : 14:27:28 »

Za filmcek mi pa vedno casa zmanjka + se malo materiala moram nabrat, ker mi ni uspelo posneti odpoklica (ampak sem to sele naknadno ugotovila). butnglavc Pa se dve novi goski sta prisli ljubezen. Pa en zelvak Vili. ljubezen

Sicer se je pa v preteklih dneh izvalilo kar nekaj zivalic, med drugim pa se je zgodilo tudi tole:

Ena kura (pozabila ime, jih je prevec) si je nagrabila ene 15 jajc in kot pridna kura sedela na njih in izvalila 4 piscancke (1 je rumen). Potem pa je imela valjenja poln k... in je Petra morala ostala jajca prestavit v inkubator. Med temi jajci je bilo tudi eno deloma strto, ampak je k sreci opna ostala cela. Sledila je "operacija resi jajce": iz ta male posodice za smetano je izrezala primeren kos plastike in vse skp oblepila z medicinskim selotejpom, prestavila jajce v inkubator, povisala vlago in... cez tri dni se je izvalil piscek, ki mu je ime MacGyver (kaj pa drugega?!).  Cool (selotejp rulz!)
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #22 : četrtek, 11.08.2011 : 14:33:53 »

Mali McGajver....  ljubezen
Pri nas je takoj za selotejpom še silikon...  Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #23 : četrtek, 11.08.2011 : 18:29:34 »

Videli in crkljali tiste mali piscancke... in vse ostalo tudi. ljubezen
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 11.08.2011 : 20:02:28 »

A Chick Norrisa si vidla?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #25 : sobota, 13.08.2011 : 07:06:50 »

Un polomljen petelin?
Logiran

Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 13.08.2011 : 10:29:48 »

Super ste!
Čaki, ovčko si naučila odpoklica? Shocked Svetovno! Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 13.08.2011 : 11:28:34 »

Kaja, ja.
Itlam, ovcke se nimajo odpoklica, na zvizg pa pridejo gosi in race, Sasko (racka) pa celo na ime (naucila jih je Petra, midva s Saskotom sva pa zadnjic probala targeting in je cist raztural).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #28 : torek, 04.10.2011 : 07:54:08 »

Pujsu je ime Pujs in se ima fino, slikice v kratkem. Je zelo priden, mali cukrcek, vsi so navduseni nad njim, pa tudi njemu je vsec. Kiss
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #29 : torek, 04.10.2011 : 15:22:46 »

Slikce, slikce, jaaaa (še najraje gasilske) Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bekica aka Tončka in pujs Pujs
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines