mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 08:42:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli  (Prebrano 50827 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #15 : sobota, 14.05.2011 : 18:00:20 »

Meni je tudi dvakrat na mesec s šamponom veliko.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #16 : sobota, 14.05.2011 : 19:04:53 »


Ja, saj živim v bloku Cheesy Tongue ... Smo pa bolj na mirnem, Neli pa vsaj vsak vikend vzamem na deželo, tudi h kakšnim prijateljem itd. in jo potem tam spustim, imamo seveda vse ograjeno, je varno, skratka Smiley .

Ajšo kopam enkrat mesečno, če pa se kopa v kakšni luži, pa ji potem doma samo umijem tace Wink . Moram ji pustiti, "vsako tele ma svoje vesele" ... Pa še tako lepo jo je gledati Smiley .
 

Ma, sploh ne vem, zakaj sem sklepala, da živiš v hiši, najbrž zaradi tega, ker sem videla Neli v travi  Smiley Roll Eyes

Ajša je pa ful lepo bela  Smiley Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #17 : sobota, 14.05.2011 : 19:13:27 »

Ma ja, dvakrat mesečno se kopa s šamponom tako ali tako samo razstavce...

branka, čisto logično si sklepala Grin . Jaz bi isto. Sedaj, ko pa se tako dobro razumeta, je pa Ajš že prav tečena, ko vidi Neli se ji dobesedno prilepi na rit in potem tam okoli vse prešnofa Grin  Roll Eyes . Pridna in potrpežljiva Nelča pa seveda vse pusti Roll Eyes . Neli je pravzaprav edina žival, kateri Ajša pusti, da se igra z njeno naj žogico (drugim psom tega običajno ne dovoli).
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #18 : sobota, 14.05.2011 : 19:13:55 »

 Cheesy prekrasni punci, fotke malih lepotičk so pa  Cool
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 14.05.2011 : 20:16:58 »

Hvala Ana, zaenkrat se nam še ljubi Smiley .

(izven teme: gledamo Erovizijo... Kaj mislite, a bo naša prišla vsaj med prvih deset Tongue ??)
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #20 : petek, 20.05.2011 : 15:29:28 »

Pravkar sem se vrnila s dolgega, dvournega sprehoda po naravi, kjer sem zelo uživala.
Najprej smo se podali na bljižni hribček, nazaj grede pa sva se z Mojo ustavili še v parku. Jap, danes je vroče in tudi jaz nisem izjema, zato mi je celo (pazite to zdaj!) Moja dovolila, da odplavam en krog po ribniku, čeprav ni bil ravno najbolj čist. "Ampak preprečit Malemu malteškemu vodnemu psu veslje med prinašanjem pedmetov iz vode je ja težko", je rekla Moja. Ja pajade. Išče vedno neka opravičila, če kdaj popusti pri vzgoji in mi dovoli da delam prosrto po prešernu  Evil  Grin .
Ampak, ne, sprehod pač ne more minit brez teženja, "zdaj pa se bomo slikali"  jezen ...


Slike so seveda nastale PRED mojim slavnim plavanjem Roll Eyes Tongue

Moj nedolžni pogledek...  Roll Eyes




Moji šefici naj fotka sploh  Tongue Grin . Ker mam (baje) tak cute tace Grin



Daj mi priboljšek, no, to je izkoriščanje, ne grem se več  jezen . Vedno mi nardi isto... Nastave priboljšek pred moj nos, pa ga ne smem pojesti, dokler se ne oglasi fotoaparat  Angry Shocked  jezen



Ku-ku  Tongue





Toliko za zdaj Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #21 : petek, 20.05.2011 : 15:47:59 »

 Kiss  Kiss otilubi mali beli pujsek luštkan navihan 

ko sem bila enkrat med dopusti varuška dveh pesjanov, sta se mi zjutraj (ko se mi je najbolj mudilo v službo) povaljala v eno crkovino - že tisto je bila živa groza, pa sta bila kratkodlaka.
še pomislit si ne upam kako bi bilo, če bi kaj takega tale tvoja lumpa naredila  Shocked

Nelči pa tako izgleda, kot kaka igračka Smiley
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #22 : petek, 20.05.2011 : 19:25:54 »

Hehe, sem mislila, da bo tudi kakšna fotka po plavanju. Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #23 : petek, 20.05.2011 : 20:14:43 »

Ajš ni nobena izjema - še posebej dobre za "odišavljanje" so crkjene žabe in pasja lulanca  predaja butnglavc bruham ...
čaja - može, to še sledi  Wink . Enkrat tudi med plavanjem  Tongue .

Sva pa danes na sprehodu po parku šle mimo nekega fanta z stafordom. Najprej vse ok; Ajša ga malo pogleda, pa vidi, da ni nekaj zanimiv, zato se mu niti ne približuje. Kar naenkrat pa se pes (bil je privezan, hvala bogu) začne agresivno dreti na tamalo in kaj nardi lastnik, ded, da mu ne rečem drugače?! S vso močjo ga brcne v mednožje   Lips Sealed !!! Pes je tako zacvilil od bolečine, da je bilo kar groza, ded se pa še bolj dere: "Šuti, pes, kaj je s tabo narobe, šuti!!" Katastrofa!! Seveda nisem mogla kar mirno mimo in sem dedu nekaj zabrusila nazaj, da je prav zaradi tega - lastnikovega obnašanja takšen, kot je. In njegv odgoor: "Vse smo že poskusili, edino to pomaga!" Ja, seveda, zakaj potem pes znori vsakič, ko vidi drugega psa  Roll Eyes Shocked ??! Sem srečala in videla že mnogo skrbnikov, ki imajo možgane narobe obrnjene, ampak ta primer me je resnično šokiral. Redko kdo pričakuje, da bo videl pobesnelega človeka (in prav takšneg psa), ki brca žival v mednožje...

Neli's report:
Tudi življenje nas, kuncev, ni kaj prida boljše. Da moram vsak dan prenašat to malo, belo ščene, ki me tam zadaj celo prevoha  Shocked . Nezaslišano. Drugače pa uživam v svojih zrelih letih, pridno kosim travo, radovedna pa sem samo še bolj. Škoda, da nimam kakšnega kunčjega prijatelja (me res zanima, kako bi se Nelč, ki je takšna ognjevita kunčca, no sedaj več ne tako, razumel z drugim Tongue ) .

No, saj vidite, kakšna krivica se mi dogaja - ščene na prostosti, jaz pa v tej kletki  jezen predaja



Eh, ko ima svojo žogo, sem jaz samo še ena žval' več  sram Lips Sealed Še pogleda me ne!



Moj lepi levi profil Azn



In telešček



Še Ajšk (malo zadeta od žoge  Grin )

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #24 : sobota, 21.05.2011 : 12:39:19 »

Ooooo, lej kaj sem našla!  Cheesy Lepe živalce imaš.  ljubezen Nelča je pa kopija mojega pokojnega Meona!  Kiss
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #25 : sobota, 21.05.2011 : 18:10:27 »

Kako sta lušna, ko tako uživata na travi Cheesy

Jao, kaj vse lahko srečamo na enem sprehodu  Angry Sem brez besed, kar je naredil tisti fant svojemu psu.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #26 : sobota, 21.05.2011 : 18:31:52 »

O, lubica mala navihana, ti pa uživaš  Smiley pa imaš res lepe tačke, take mal rumene  Tongue ampak ti vseeno pašejo.  Wink Mi smo se tud kopali, sicer samo Bučko, Pika se ni hotela.  Smiley  Tistega fanta neumnega bi pa jaz kar iz hlač stresla  Angry Angry
Meni je pa najbolj všeč druga fotka, na kateri Ajša kuka iz drevesa  Kiss Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #27 : sobota, 21.05.2011 : 18:47:27 »

Ej, a si prepričana, da ti Ajša kaj od žogice ne požre dol? Je kar lepo obdelana. Jaz mu takih, ki se dajo trgat, nisem hotela kupit.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 21.05.2011 : 19:08:18 »

Jinx daj, prilepi kakšno slikico, če jo imaš in če se ti bo dalo, da jo Nelči pokažem (pa mene firbec matra Tongue ) ljubezen ... sicer so pa tako ali tako vsi kunčki sčadki in puhasti ljubezen
Kiss Meonu

Ja, tudi jaz sem bila čisto zgrožena, nisem mogla kar mirno iti dalje. In potem se nekteri čudijo, zakaj je njihov pes popadljiv in agresiven  Roll Eyes Angry ... Kako že pravijo - kakršen lastnik, takšen pes  Evil .

Sanco1a, brez skrbi, vsako žogo po določenem času tako obdela, sem pa 100% prepričana, da ničesar ne zaužije, ker potem po stanovanju ali po travi najdem vse ostanke (enkrat sem jih za poskus sestavila nazaj na žogo in ni manjkal niti eden) sicer pa ima žogo samo, ko sem zraven, prav zaradi tega - da je ne bi obdelovala. Ima namreč blazno finto, da se novih žog ne želi niti pritakniti, zato prosim prijatelje, če mi dajo stare žoge svojega psa, ker ima take najraje  Grin  butnglavc . Morajo stare vsaj nekaj mesecev živet. Jaz pa dam v zameno njim nove žoge Cheesy .
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #29 : sobota, 21.05.2011 : 19:15:57 »

Ima namreč blazno finto, da se novih žog ne želi niti pritakniti, zato prosim prijatelje, če mi dajo stare žoge svojega psa, ker ima take najraje  Grin  butnglavc . Morajo stare vsaj nekaj mesecev živet. Jaz pa dam v zameno njim nove žoge Cheesy .

Grin ful zanimivo.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 18   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela snežinka Ajša in njena dolgouha prijateljca Neli
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines