mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:43:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 33   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobri vojak Švejk  (Prebrano 93801 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #15 : četrtek, 02.06.2011 : 06:42:53 »

Iiii, lepi Švejk ljubezen. Čist tak je kot sosedov Miki, ki je nadkulski maček Cheesy
Zadnje mrtvožitje Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 02.06.2011 : 08:19:22 »

IIiii, Švejk, tebi je pa fajn globoko padla sekirca v med Cheesy
Mrtvožitje je pa  ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #17 : četrtek, 02.06.2011 : 10:31:27 »

Ne morem verjet, da takole skulirano leži par dni po prihodu domov - ma kera faca bravo  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #18 : četrtek, 02.06.2011 : 10:52:33 »

Ja ti trpeči maček  Kiss Jst bi tud takega mačka  Roll Eyes pevka
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 02.06.2011 : 14:46:53 »

Ja, bi ga Muri malo arije naučil peti Grin .
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #20 : četrtek, 02.06.2011 : 19:32:51 »

Ooooo, Švejk, a tale dom si ti čakal tam gor na hribčku? Pametno, pametno!  ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #21 : torek, 14.06.2011 : 21:37:13 »

"Torej, če imaš mačka moraš imet vse pršraufano in pribito".

kaj kej dogajate? ste že vse pršraufal?
kako sta tigrčka?
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #22 : torek, 14.06.2011 : 21:48:57 »

Smo kar odstranili tisto kar ni bilo fiksirano Tongue. Muc je že uspešno preživel en vikend v Brežicah, drug teden bo pa šel malo na obalo Smiley. Pa enormen praskalnik je dobil (najbrž smo edina garsonjera v Lj, ki ima glede na kvadraturo tako razkošen praskalnik Grin). Slikce in detajli pridejo še na vrsto, trenutno se neuspešno izogibam temu zelenemu forumu vegi
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #23 : četrtek, 23.06.2011 : 15:38:40 »

No, da podelim malo novega foto materiala Smiley.
Ker nas je mamaF čisto fascinirala s Kursinkom, sta se tamala dva pri hiši odločila, da bosta tudi malo povadila Evil


nomnomnom, dober ušesek Cheesy


še malo redčenja dlake na trebuhu..."no dej še mal bol na levo"


Uf, ja...nato sledi moja največja napaka v življenju...fuj in fej...baldrijanov povšter - le kaj sem mislila?!!! Shocked Lexi se je tudi vidno zgražala Wink sicer glede na omamni vonj bruham, bi pričakovala, da bo maček kaj več časa preživel na njem, pa ni! Izdajalec! Angry


še malo borb (glejte šapkice Kiss)


In naša nova pridobitev:


itak je že skoraj takoj dol butnu Roll Eyes Grin se je ujel zadnjo sekundo


mrnjav, kok se mam jst fino


...in sem takšen kot smo se dogovorili - sladek in prijazen in cartljiv Evil...ekhm


Danes nas čaka popotovanje do Kopra - upam, da brez večjih travm. Drugače je muc popolnoma neproblematičen. Če ima na izbiro odprta vrata od spalnice ali kopalnice, ga zagotovo najdem kako analizira tuš kabino (me zanima, če bo še tako zagret, ko/če ga bo kaj "doletelo" Evil). Se tudi zelo rad pogovarja - na srečo, samo ko se ga ogovori Wink, pa ponavadi okrog petih zjutraj malo počivka - najbrž moramo vsi vedet, da je šel na jutranjo potrebo Roll Eyes. Pa v prejšnjem življenju je bil zagotovo papiga Grin - v naročju (vsaj do sedaj) mi ni še obležal, na ramo pa bi z veseljem splezal kadarkoli, bučman smotan...in potem se malo nosimo gor in dol Cheesy...in ker je talentiran v prostem padu, mu ponavadi rata, da pač pade dol, ko se hoče razkomotit (no, to se ponavadi zgodi, ko čepim, da me ne bo kdo kam prijavil Tongue).

Uh, pa še eno ugodno prostorsko rešitev smo udejanjili - iz pisalne mize smo odstranili predale in imamo wc lepo noter zapeštan. Tako ne raznašamo več peska iz hodnika po vseh prostorih, ampak je tako lociran samo v dnevni
Lep pozdrav in mrnjaaaaav!


Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #24 : četrtek, 23.06.2011 : 15:50:07 »

 ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 23.06.2011 : 16:20:53 »

Ooo, Kursink vam gre super od tac Cheesy Bravo!
Sicer se pa glede baldrijanovih pripomočkov tudi jaz globoko strinjam z Lexi Tongue Nebodigatreba, je hujši kot sto let stare nogavice Evil

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : petek, 24.06.2011 : 06:47:50 »

Uau, kakšno užitkarstvo. Pa kej se dobijo mačke, ki se tako ujamejo s psi? No, in obratno... Pri nas se s psom ujame tanajmlajši Tačko, ampak le z drgnjenjem ob tace, psica prav dosti ne reagira, mu pa pusti Kiss... Takšnih osladnih kot jih dobimo od mamaF in riry pri nas nikoli ne doživimo.... vegi
Še dobro, da dobim take doze, kar se tiče kursuinkov, cukra tukaj in pri mamiF ...  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #27 : petek, 24.06.2011 : 07:01:30 »

Luna7, ves naš kič je le stranski produkt intenzivnih treningov Kursinka
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #28 : petek, 24.06.2011 : 07:58:19 »

Mnja, no...lih takega čist tapravega kiča še nismo doživeli, hehe, mi je pa všeč, da psica počasi razume, da me ni treba več čuvat, če maček skoči proti meni Grin in ji tudi ni več nujno potrebno vedet kje se dotična pošast nahaja.
Mene pa zanima, če sem mačka ful prikrajšala za divjanje Undecided? Namreč v naši mini garsonjerici pač nima neke možnosti divjanja, tudi ni kazal tendence k temu (očitno, ker ni imel možnosti sram). Trenutno (smo pri mojih starših) pa laufa kot največji psihopat iz ene sobe v drugo . Ga je prav luštno gledat. Res neverjetno kako so te živalce prilagodljive Kiss.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #29 : petek, 24.06.2011 : 09:12:44 »

O, kakšen kič na kubik Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 33   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: dobri vojak Švejk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines