mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 16:45:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Kaj pa, ko ti psa nočejo cepit???
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pa, ko ti psa nočejo cepit???  (Prebrano 22382 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #75 : četrtek, 09.06.2011 : 17:36:58 »

alexy, ti si dolžna prijavit v osmih dneh, tisti prejšnji lastnik pa odjavit.
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #76 : četrtek, 09.06.2011 : 18:43:16 »

Mi smo meli, ker je bila tamala pisana na vzreditelja, njegovo izjavo o izpisu iz registra in ko jo je dejansko izpisal dan potem, ko smo jo odpeljali, smo šli lepo s tem listkom do veta in jo vpisali v predpisanem roku. Napisano smo imeli tudi, da ni prišla v stik z divjimi živalmi in sploh ni bilo problema. Knjižico o cepljenjih je pa dokončno izpolnil kar na naše ime na dan predaje. Je do izbire mladičev imel vpisane le čipe mladičkov... Čitalec je imel kar doma, tetovirani pa niso bili.
Sej ni komplicirano, samo prebrat je treba prej na VURS-ovi strani pogoje in se jih držat.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #77 : četrtek, 09.06.2011 : 22:03:13 »

Samo še to, če komu kdaj pride prav: z enim cepivom enega proizvajalca se lahko cepi steklino od 4. tedna dalje, samo malo je treba pogledat, kdo ga ima ali pa ga vnaprej naročit.

Ja, to pa poznam, so meni enkrat naredili tole pred leti, ko sem želela mladičko peljat na Evropsko razstavo, sicer smo cepili pri ene 8. tednih, pa vseeno, bilo je prej kot je s klasičnim cepivom.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #78 : četrtek, 09.06.2011 : 22:10:40 »

Saj ne, da ti hočem to obesit, ampak če res vsega ne veš, potem ni grozno težko nelegalno uvozit. In prav nobenega, niti najmanjšega problema ne bi imela, če bi bilo vse legalno.

Sem se pozanimala, preden sem šla po psa in naredila točno tako, kot so mi rekli (VURS).
Zakompliciralo se je pri tem, ko sem želela psico cepit.
Po ponovnem klicu na VURS in na še nekaj telefonov sem dobila odgovor, da je vse po pravilih in OK.
Ja, potem pa res ne vem več, na koga naj se pri naslednjem uvozu še obrnem, da res ne bom delala česa mimo zakona, no.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : petek, 10.06.2011 : 07:19:58 »

Ja, pol pa ne vem, kje je problem, da so te na meji obrnili in da ti psa niso hoteli vpisat, res ne vem. Nimam pojma, na koga se obrnit.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #80 : petek, 10.06.2011 : 07:59:27 »

jaz bi šla do druge veta , najbolj enostavno. Dvomim da imaš smolo da naletiš na dva pretirano vestna. Če pa jmaš ekstra smolo,  greš pa k tretjemu- sej jih je dost. Vsaj kužne bolezni ne bi smel bit problem cepit nikakor. Streklino pa  cepiš kasneje, ko se vse dokumente poštima.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #81 : petek, 10.06.2011 : 11:35:01 »

Saj zdaj je urejeno in vse štima.
Žalostno pa, da se šetkaš od poncija do pilata in da v bistvu nikoli ne veš ali so pridobljene informacije pravilne ali ne.
Vidim, da je isto pri najdbi strupa npr., ko noben ne ve, kaj in kako očitno.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #82 : petek, 10.06.2011 : 12:36:33 »

...od dobre volje posameznikov... nihče pa ne nosi posledic za svoja (ne)dejanja...  Lips Sealed
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #83 : petek, 17.06.2011 : 21:21:55 »

Tule sta dva dopisa od VURSa (poslana na KZS).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Kaj pa, ko ti psa nočejo cepit???
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines