mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 15:40:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: NUJNO prosim za pomoč - mačji urin
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO prosim za pomoč - mačji urin  (Prebrano 13638 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« : petek, 10.06.2011 : 08:48:25 »

Pozdravljeni,

lepo prosim za nasvet na kakšen način lahko odstraniš mačji urin (samec) iz sedža v avtomobilu?! Smrdi tako grozno....  Undecided
Logiran
Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #1 : petek, 10.06.2011 : 09:12:45 »

Zanesljivo z Urine-Off(om).
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : petek, 10.06.2011 : 09:13:42 »

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1314
Logiran

roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #3 : petek, 10.06.2011 : 09:16:22 »

Sem ravno sedaj zasledila na mojpes.net

Pa me zanima, glede na to, da gre to za sedež v avtu - ali to sredstvo kaj uniči barvo? V kolikšen času pa je viden uspeh oz. neuspeh?

Klicala sem tudi že po vseh možnih avtopralnicah  in so mi dejali, da za 100 % mi ne morejo garantirati uspeha (cenovno od 90 - 180 eur)   Undecided

Tako da res ne vem kaj naj sedaj...
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #4 : petek, 10.06.2011 : 09:25:45 »

Globinsko pranje avta. Ampak tisto pravo globinsko, ko avto pustiš tam kar nekaj ur. Menda tega ne delajo povsod. Jaz ti sicer lahko priporočam eno avtopralnico, ampak je na obali.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #5 : petek, 10.06.2011 : 09:26:59 »

Meni urin-off sploh ni tak fajn in ko se pomeša z urinom, mi ima oboje skupaj zelo zoprn vonj, ki se mi zdi da me še bolj zasleduje, kot sam urin Roll Eyes

Nazadnje se mi je najbolje obnesel kar navaden spray za odstranjevanje madežev, s katerim namakamo madeže na cunjah preden jih damo v pralni stroj. In tudi diši bolje Tongue
Logiran

roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #6 : petek, 10.06.2011 : 09:38:46 »

Kupila sem urin-off; bom takoj ko pridem domov poiskusila......

Kar se tiče globinskega čiščenja (to ne delajo vse avtopralnice ja); samo, so me tako spravili v dvome ko so začeli naštevati, avto se mora dobro presušiti - to morajo narediti v izkušeni ljudje (ja, kako naj jaz to presodim kdo je izkušen in kdo ne?), da se potem ne pojavi še plesen, tisti ki to naredi za 100 eur sigurno ne naredi dobro,... itd, itd, itd.....

Skratka, eno veliko sra...   ko pa sem samo hotela pomagati  sram
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #7 : petek, 10.06.2011 : 10:40:46 »

Globinsko pranje avta. Ampak tisto pravo globinsko, ko avto pustiš tam kar nekaj ur. Menda tega ne delajo povsod. Jaz ti sicer lahko priporočam eno avtopralnico, ampak je na obali.

 Wink

Je pa res da stane kar nekaj čez 100 €, avto pripelješ zjutraj in odpelješ ob koncu delavnika. Sicer z mačjim urinom nimam izkušenj (hvala bogu vsaj nekaj  Roll Eyes), o ostalem (pa ne bom povedala čem  Tongue), kar se je kdaj nahajalo v mojem avtu, pa ni niti sledu. Tudi plesni ne.  Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #8 : petek, 10.06.2011 : 11:16:12 »

Pa saj daš spucat samo en sedež ne celega avta.
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #9 : petek, 10.06.2011 : 11:28:22 »

Potrebno bi bilo čiščenje dveh sedežev ja; samo so me opozorili, da je možno, da pride potem do različnih tonov barv....
Kar je malo "adijo pamet" glede na to, da gre za avto, ki služi prevozu ljudi (ne domačih)...

Zanima me le še to, tisti, ki ste že uporabili to čistilo Urine off; kako hitro začne delovati in pa to, dali vam je čistilo povzročil kaj škode na blagu?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #10 : petek, 10.06.2011 : 11:31:53 »

OK, kaj pa če potem, ko spusaš, prevleke oblečeš čez? Pa te ne sekira barva originalnega blaga spodaj?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #11 : petek, 10.06.2011 : 11:49:16 »

Odvisno koliko je avto not umazan.
Mi smo imeli avto z belimi sedeži in smo kar pogosto globinsko čistili samo prednja sedeža (je bilo poznat barvo od jeansa, ipd). Če je pa avto not fejst umazan (kot je bil npr.moj terenc, ki sem ga dala globinsko spucat prvič po treh letih) pol je pa videt kateri del je bil očiščen.
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #12 : petek, 10.06.2011 : 18:00:06 »

Evo, porabila skoraj ves urin off....sedaj čakam, da vidim kakšna bo zadeva ko se posuši...
upam, da bo OK....

najlepša hvala vsem za nasvete!
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #13 : petek, 10.06.2011 : 18:14:48 »

Skogkatt meni je začel urine off nazarensko smrdeti, ker sem ga imela celo večnost doma preden je Orinđ prišel. Se je pokvaril in skupaj z urinom res smrdel do neba. Pa se je meni zdelo, da je včasih imel čisto prijeten vonj. Sem šla po novega, ta pa prav lepo diši Smiley)
Skratka, ne sme se pokvariti, ker očitno tisti encimi ali karkoli že, udari ravno na kontra  slaba prebava

Po mojih izkušnjah deluje odlično in 100% odpravi vonj.
Logiran

roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #14 : petek, 10.06.2011 : 18:53:59 »

Jaz sem ga kupila danes (ma da je svež).....saj sploh nisem vedela da kaj takega obstaja.
Upam, da bo res tako, kot ste napisali.... ker drugače mi bo moj zavil v... Lips Sealed
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: NUJNO prosim za pomoč - mačji urin
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines