mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:41:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Smrkanje
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Smrkanje  (Prebrano 13919 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #15 : torek, 08.11.2005 : 15:34:05 »

Jaz pa "take in podobne zadeve" (recimo limono) zmešam s skuto in polijem po briketih. Med ji polijem kar preko briketov. Tudi propolis bi ji, raje kot s sladkorjem, dala s skuto ali s pašteto, kefirjem, rumenjakom.... Nešteto možnosti Wink Samo s sladkorjem ne Smiley
Logiran
tajci
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 70


« Odgovor #16 : torek, 08.11.2005 : 15:39:26 »

Jaz pa "take in podobne zadeve" (recimo limono) zmešam s skuto in polijem po briketih. Med ji polijem kar preko briketov. Tudi propolis bi ji, raje kot s sladkorjem, dala s skuto ali s pašteto, kefirjem, rumenjakom.... Nešteto možnosti Wink Samo s sladkorjem ne Smiley

Jah sej vem da ni dobro ker se njegovih zob tiče,ampak to je najbolj učinkovit način da to poje. Drugače tudi jaz raje kot to uporabljam med, čeprav sem se bala, da nebi dobil reakcije, zato ker je alergičen na čebelje pike.
Logiran
fairy
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #17 : torek, 08.11.2005 : 23:02:00 »

Zivjo!

Pisem kar pod to temo, ker je najblizje mojemu vprasanju, upam, da je ok. (Ce ni, se opravicujem.)

Malo prej sem pri svojemu 14 letnemu psu opazila zelen izcedek iz leve nosnice. To sem opazila ze nekajkrat, vendar ze kar nekaj casa nazaj in izcedek se nikoli ni bil tako obilen. Gre za prehlad ali kaj drugega? Bila bi hvalezna, ce bi mi kdo odgovoril. Sicer bom vprasala veterinarja, vendar imam ze kar malo slab obcutek, ker jih vedno nekaj sprasujem.

Hvala in lp,

Ana

Ne vem, ce je tole se aktualno, ampak glede na starost in prizadetost samo ene nosnice, pa glede na to, da je izcedek gnojen, je  predvsem potrebno izkljuciti, da ni vzrok v zobu. Malo poglej, kako so njegovi zobje, ce se slucajno kaninus meje, potem obisk pri veterinarju (ki se spozna na zobe in ima dobrega anestezista!!!) ne bo odvec.
Zaradi napredovale parodontalne bolezni kost med zobom in nosno votlino "pregnije" in pride do povezave med ustno in nosno votlino. Posledica je zahajanje hrane v zep ob zobu, od tam v nos in prisotno je kronicno vnetje, ki se nikdar ne umiri samo od sebe.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #18 : četrtek, 10.11.2005 : 15:43:34 »

Mojega so tako zdravili z antibiotiki kar nekaj časa, dokler sama nisem videla, da to ni več ničemur podobno, zamenjala še 5 veterinarja - le ta je ugotovil, da gre za gronolom, ki pa je zaradi nepravilnega zdravljenja močno napredoval - mali je šel na operacijo - puljenje zobka...

LP,
Diana
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Glava  |  Tema: Smrkanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines