mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 21:02:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Grifon brabanson  (Prebrano 24776 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #45 : sreda, 08.11.2006 : 11:14:27 »

Ja točno tako se imenuje film.

A ste ga videli zadrgnjenega SAMCA, kako je vzljubil tega kosmatinca Wink So očitno res nekaj posebnega Smiley Smiley Smiley

namesto samca - strica - pardoooon
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #46 : ponedeljek, 13.11.2006 : 12:40:06 »

Hej, hej, pa se jaz malo po dolgem casu. No, moja mala zverinica , kot je napovedala Sonja, ni niti malo vec tako mirna kot je bila, ko je prisla k nam. Je pa totalno osvojila srce vse moje druzine in vseh, ki so jo spoznali. Tudi jaz bom prilepila slikice sem, samo da jo poslikam. Jaz ne vem, kdo mi je po takem nakljucju poslal mojo Maniko, ampak jaz sem cisto zaljubljena v mini psa, kar se mi je se pred nekaj meseci zdelo nemogoce, saj smo vedno doma imeli velike. Vsakic, ko se vozim domov se ze na avtobusu smejim, da jo bom spet videla, kako se spremeni skoraj v skakajoco zelvo*ti psi namrec imajo kr debel vrat in ko glavo nasloni nazaj je tako smesna, haha* od veselja, ko pridem domov. Pa kako pametno je to bitje!!!!Pardon, da morim z samimi superlativi, ki jih ima vsak za svojega psa, sem pa res cisto nora nanjo Smiley

Sem pa Ulo videla na pasji razstavi pa je vsaj enkrat vecja od moje, hehe.Prava lusna zverinica. Tisti, ki je risal gremline, je sigurno poznal to pasmo, hehe.(Jih je treba stran od vode in hladilnika držat;). No, toliko za sedaj, se pa definitivno kmalu slisimo.

Pa se to - clovek od katerega sem dobila jaz mojo zverinico je rekel, ko sem jo vzela v narocje - there, now you are addicted with griffons - imel je prav. Smiley
Pa na Animal planetu je ena reklamica, kjer ena tale dva nasa nastopata.

Lp
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #47 : torek, 14.11.2006 : 16:26:06 »

 Cheesy no Mano čakamo slikce
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 16.11.2006 : 23:12:24 »

Mano, jaz tudi cakam slikice Cheesy
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #49 : četrtek, 23.11.2006 : 08:52:35 »

Medtem,ko čakamo na slikce,pa tale iz našega tabora Smiley
Ula ne rabi odejice za pozimi,si kar sama poišče najtoplejši kraj v stanovanju Cheesy Cheesy

Na sprehode pa pozimi tako ne hodi-je premrzlo Tongue
Lani smo ugotovili,da je pogruntala,kako se da fino iti na sprehod tako,da te nekdo nosi in opazuješ okolico iz varnega,toplega naročja!
Ko smo se vračali s sprehoda,je pričela šepati in seveda je bilo potrebno takoj ukrepati Roll Eyes -nesli smo jo domov in jo natančo pregledali,a nič!Naslednji dan isto,pa spet naslednji dan isto-hja,potem pa mi je kapnilo,gospodična se raje nosi in od takrat seveda nič ne šepa Tongue Cheesy Grin
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #50 : četrtek, 23.11.2006 : 10:53:25 »

Hi hi. Prebrisanka mala Smiley
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #51 : četrtek, 23.11.2006 : 21:56:03 »

 Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy ne moreš verjet kako so psi prefrigani ali ne Grin Grin Grin
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #52 : nedelja, 26.11.2006 : 19:16:39 »

ej, mi lahko kdo hitro pove, kako se da slike gor?

Helena
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #53 : nedelja, 26.11.2006 : 20:11:50 »

Sonja ful lepa slika:-)
Helena, mislim da lahko dodajajo slike samo tisti ki imajo midi paket. Lahko posljes meni na mail in bom jaz prosila naso dezurne dodajalko slik pri kavalirckih(Varjo) da jo doda.
lupceka Maniki:-)
Logiran
PIDU
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #54 : nedelja, 26.11.2006 : 20:44:02 »

 Huh Undecided če pa lahko tudi jaz dam gor Undecided
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #55 : nedelja, 26.11.2006 : 21:28:51 »

Pidu, ti lahko das kljub temu da si mini? No pol pa tak. Jaz nisem ziher ampak sem pac to prebrala pri kavalirckih.
Torej povej Heleni kak se dodaja Grin
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #56 : nedelja, 26.11.2006 : 21:52:43 »

Sonja, zakon fotka. Smiley
 A se jih nic ne boji, ko so tako vecji od nje?
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #57 : nedelja, 26.11.2006 : 23:59:49 »

Hej, slik je kr dosti (zdaj ko sem not padla), tak, da bom kr poslala tebi Ulpi, da se jih da gor. Ti že pošiljam mail Smiley

Torej jutri verjetno Smiley

Lep pozdrav vsem in hlava za zanimanje kljub čakanju.
(To smo pravi pesnajarji Smiley

Helena
 
Logiran
sonja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 356


« Odgovor #58 : ponedeljek, 27.11.2006 : 08:45:52 »

Mano,ne Ula se mastinov sploh ne boji Shocked
Po moje sploh ne registrira,kaj bi ji lahko naredili Tongue
Vedno hoče zraven mene za ograjo in potem pride do  lovenja,iskanja najbližjih skrivališč,tu pa tam do kakšnega obešanja na mastinske  gobce(brezuspešno Grin ),ter seveda kakšne "palačinka" variante s strani mastinov;taco na Ulo in beži ,če moreš Tongue Tongue
Logiran
Mano
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #59 : sreda, 29.11.2006 : 21:14:41 »

Hoj, sem nazaj! malo je trajalo ampak zdaj so slike tukaj   Smiley Smiley Smiley. NO, pravzaprav sem jih poslala Jani, da jih bo dala gor. Verjetno bodo že jutri, ker je ona kr hitra, zato jih jaz napovem že prej. Dolgo je trajalo, ker sama nimam digitalca pa smo šli oldfashioned way- porabit film pa skenirat pol po sreči še sposodit digitalca itd...  Poznate izraz, da je nekdo ko carica Milica? Taka, ko se pusti razvajat, visoko nosi glavo in ne dvomi v svojo kri dive? No, taka je naša Mano. Vsi jo obožujemo, in ker ji je rodovniško ime Otilija (Tilka na Štajerskem), jo kličemo veliko krat tudi carica Tilica Smiley. No, in sledi pisanje po njenem nareku (he, he- ni se mi zmešalo samo tak ljubko se mi zdi  Wink)
Helena

Lepo pozdravljeni se z moje strani! No, jaz sem tista Mano, o kateri se moja oseba pogovarja kar brez mojega pooblastila. Sem slišala, da vam je obljubila slike Pa da že kr dolgo čakate...Hja, tak pa je to, če prehitro obljublja, predenj si uspe sposoditi digitalni fotoaparat. Poleg tega pa.....KOLIKO KRAT SEM JI ŽE REKLA, DA NAJ SLIKA KOGA DRUGEGA, JAZ TEGA NE MARAM!!!! No, sej me je vseeno preprosila, ampak sem pristala samo zato, ker upam, da mi bo zdaj dala mir. Sej drugače sem kr vredu punca pravijo, ampak slikat.....hjoooo, kak je tooo meni teeeečččno. Ampak, če smo že vse predstavnice našega klana tukaj se mi je zdelo primerno, da se odzovem še jaz. No, slike bom komentirala, ko bodo gor, da sploh vidim katere bodo. Do takrat pa lep pozdrav! 

Mano royalblood carica Tilica


Pa še lep pozdrav od Helene Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Grifon brabanson
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines