mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:05:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes in studij
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes in studij  (Prebrano 8967 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sebi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #30 : četrtek, 04.08.2005 : 06:28:00 »

Malo tako BTW: jaz imam danes s seboj v službi mojo pesiko - vse se da, če se hoče! Kjer je volja je vedno tudi pot!
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #31 : četrtek, 04.08.2005 : 15:53:46 »

No drugače pa tudi jaz LIZA ne vidim problema, da bi se vozila domov. No to mislim le, če bi imela lasten prevoz. Avtobusi, vlaki,... bi ti res vzeli veliko več časa.

Bomo pa kmalu okusili kako je s študijem in kaj se da, kar se hoče.  Grin  Wink

Lp
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #32 : četrtek, 04.08.2005 : 19:34:38 »

No še ena koristna informacija, kje lahko dela študent in ima še psa zraven - zoo trgovine. Samotu mislim na ta manjše trgovinice, ne na velike. Tam te itak samo izkoristijo.
Jaz sem delala v mali zoo trgovinici in Tara je bila skoz z mano. Kupila sem pa jo tudi med tem ko sem delala tam, tako da je praktično odraščala med ljudmi in drugimi kužki. Je pa to res ful fajn da je bla z mano cel dan, pa še delala sem nekaj, kar me zanima in mi je všeč Smiley
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #33 : četrtek, 04.08.2005 : 21:33:52 »

Problem je pri tistih, ki imajo malo vecje mrcine. Undecided

Imej v mali ZOO trgovini recimo novofundlanca. Ljudje se notri ne bi mogli priti.  Wink
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #34 : sobota, 06.08.2005 : 21:43:31 »

No, to pa me res zanima...A je res dovoljeno imeti psa na faksu med predavanji? Moj ceprav ni mini, se zna narediti nevidnega Wink (beri: je zelo priden), sam mislim da na nasem faksu to nebi bilo dovolj.
Najti stanovanje zraven faksa in da ti pustijo imeti psa, pa je ze pravi cudez...vsaj v Lj. Sej jaz sem imela eno taksno, pa mi potem cimre niso pustile imeti psa. Nastevale so en in stoti izgovor, bolj kot to, pa mislim, da je bila krivec favsarija.
Pa kljub temu mislim, da ni noben problem biti student in imeti psa. Vazna ni kvantiteta ampak kvaliteta casa ki ga prezivis s svojim kosmatincem, pa tudi kaksna predavanja se da kdaj spricat in si lahko vec casa doma.
Liza tebi bo veliko lazje, saj bosta imela kosmatinca druzbo, ko te ne bo doma, edino vroca obdobja psice bodo lahko malo vecji problem. Prav zaradi druzbe si jaz tako zelim se enega kuzka in cakam na to psicko (btw: oploditev ni uspela, tako da je oktobra se ne bo Sad )...
Logiran
Blumina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 186


« Odgovor #35 : petek, 04.11.2005 : 12:42:52 »

Glede na to, da se je v tej temi govorilo o studiju in stanovanjih kjer so dovoljeni stirinozni prijatelji upam, da lahko tole tule objavim.
Moja hci isce cimro v enosobnem stanovanju (Lj.-Bezigrad). Ce koga zanima naj mi poslje privat, prosim.
Kot receno stirinozec ni problem, ce je le dobro vzgojen  in ni ravno 90 kg mrcina, ker bi bilo drugace stanovanje manjse on njega  Wink Smiley
Cau
Blumina
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes in studij
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines