mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:11:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: kašelj - mladiček
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: kašelj - mladiček  (Prebrano 2550 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AishaVoltury
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« : ponedeljek, 04.07.2011 : 20:06:44 »

pozdravljeni!
pred dvema dnevoma smo prinesli domov mladička, DA, psička, stara 2 meseca. psički so veterinarsko pregledani, cepljeni, gre za preverjeno leglo in vzreditelja, tudi dokumenti so urejeni, rodovnik in cepljenje. že vzrediteljica je povedala, da so morda lahko malo prehlajeni zaradi poslabšanja vremena v zadnjih dneh, ampak da bi ne smelo biti kaj hujšega.
saj tudi ni, ampak psička vseeno malce pokašljuje, in kot novopečena lastnica sem prestrašena, ko berem o teh šumih na srcu in vodi v pljučih!! zakašlja morda 6x na dan (danes sem prav štela!), izmerila sem ji vročino in je nekje 38,2 približno (kar naj bi bilo normalno), zelo je ješča in razigrana psička!
no, naročeni sva pri veterinarju čez dva dni, da malo počakamo in spremljamo stanje, ampak vseeno me zanima mnenje kaj bi lahko bilo to? ali lahko kaj naredim, da tudi tistih nekaj kašljajev ne bo več?
 aja, zanima me ali je normalno da mladički hitro dihajo ko spijo?  Grin nekoliko sem paranoična morda, ampak utrip ima mnogo hitrejši od mojega, in to ko spi kot angelček!!
hvala, lp!
prestrašena novopečena lastnica
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: kašelj - mladiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines