mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 03:16:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: drugačna barva na taci
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: drugačna barva na taci  (Prebrano 4041 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
spelcy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 102


« : četrtek, 07.07.2011 : 16:47:11 »

Predvčerajšnim sem pri psički opazila, da se ji je spremenila barva na eni zadnji taci. Sicer je tribarvna, tačke ima pa na koncu bele. Zdaj ima na tem belem predelu rdečkasto rjav flek. Danes sem se lotila malce bolj natančnega pregleda dlake. Videti je, da se je dlaka spremenila od korenine navzgor, se pravi čisto cela. Je pa med dvema "prstoma" opaziti nekakšne "pikice", večinoma take rdečkaste barve kot je zdaj dlaka, sem pa tja pa kakšna črna. Kaj bi to lahko bilo?
Logiran
spelcy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 102


« Odgovor #1 : četrtek, 07.07.2011 : 16:56:42 »

Sedaj sem videla temo http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,29127.15.html , vendar se nič ne omenja, da bi se obarvala tudi sama dlaka... Je vseeno možno, da gre za isto stvar?
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #2 : torek, 19.07.2011 : 10:00:34 »

Kaksna p je barva koze na tem mestu? Rdeckasto obarvanje dlake je velikokrat lahko znak glivicnega vnetja, ampak takole an pamet se pac ne da reci kaj bolj gotovega.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: drugačna barva na taci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines