mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:17:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Evropska razstava psov, Leewarden/Nizozemska, 1.-4.9.2011
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Evropska razstava psov, Leewarden/Nizozemska, 1.-4.9.2011  (Prebrano 11147 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 11.07.2011 : 22:43:47 »

Komaj je za nami World Dog Show v Parizu, že se je treba pripravit na Euro dog Show na Nizozemskem Smiley

Evropska razstava psov, Leewarden/Nizozemska, 1.-4.9.2011

- spletna stran - https://www.eurodogshow2011.nl/

- sodniki (Za EDS in za CAC) - KLIK (.pdf)
- BIS sodniki za EDS - KLIK (.pdf) Smiley
- BIS sodniki za CAC - KLIK (.pdf) Smiley
- informacije o sodnikih - KLIK
- predstavitve sodnikov po pasmah za EDS in CAC - KLIK

- online prijava za EDS in CAC - KLIK
- print prijavnica za EDS in CAC - KLIK (.pdf)

- online prijava za JH - KLIK
- print prijava za JH - KLIK (.pdf)

- lokacija - KLIK

Zadnji dan prijave je torek, 12. julij 2011! - KLIK

- Participation dog with cropped ears is NOT allowed.
- Participation dog with docked tail is NOT allowed. Participation dog with docked tail is ALLOWED provided ... KLIK

Zagotovo spletka EDS 2011 že zdaj čisto drugače izgleda od spletke za WDS 2011 Smiley
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1 : torek, 12.07.2011 : 06:46:29 »

Citat
Zagotovo spletka EDS 2011 že zdaj čisto drugače izgleda od spletke za WDS 2011

Itak.  Smiley Pa BIS sodnike so imeli ze na nasi evropski. Cool
Logiran

natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #2 : sreda, 10.08.2011 : 17:17:54 »

100x lahko drugače izgleda  Angry statistika je OBUP

Statistika specialk

Statistika EDS
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #3 : sreda, 10.08.2011 : 17:50:26 »

ne morem verjet  Undecided 128 pudljev na EDS??? pa toliko jih je na vsaki razstavi v skandinaviji  Shocked Shocked Shocked

a je kdo našel podatek koliko je vseh psov???

grem štet še za specialko pudlje ... upam, da jih je več kot 50  Sad
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #4 : sreda, 10.08.2011 : 17:56:32 »

 Sad Sad Sad Sad  53 ... ne morem verjet ... kot zanimivost  ... v innsbruck-u ta vikend je prijavljenih v soboto 37 in v nedeljo 40 pudljev .... na specialki evropske pa 53 ... uf ...

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #5 : sreda, 10.08.2011 : 18:23:16 »

saj ne vem, če sem dobro preštela (ne morem verjet, da je tako mala številka)  ... SAMO  7238 psov prijavljenih na EDS???  Shocked Shocked Shocked Shocked
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 10.08.2011 : 19:38:37 »

Huh, prav zares presenetljivo, da so kataloške cifre na EDS komaj mal čez 7000, na specialkah pa okrog 3500 Huh
Vseh barv nemških dog je na EDS prijavljenih 83 in obojih barvnih verzij bokserjev komaj 34, na specialki pa 37 nemških dog in 21 bokserjev.
Se bojim, natis, da je tisto, kar si naračunala za pudlje, kar prav, ker so tole za doge naravnost smešne cifre.
Logiran

efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #7 : četrtek, 11.08.2011 : 12:54:07 »

Kratkodlakih weimarancev je samo 48 (na EDS v Slovenjii jih je bilo 95), dolgodlaki pa so pičli 4.
Sicer pa tudi mi ne gremo: smo ves denar pustili v Parizu pa okoli Leeuwardna smo bili kar 4krat v preteklem času (od avgusta 2009 do avgusta 2010), ko smo šele tretjič uspešno parili našo muhasto bejbo (prvič pa smo šli psa samo pogledat:-)).
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #8 : četrtek, 11.08.2011 : 13:38:08 »

A sem cisto slepa ali na EDS ni prijavljen noben Podenco Ibicenco?

Ali roka za prijavo niso podaljsali? Na njihovi spletki vidim, da je zadnji rok 1.7.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #9 : četrtek, 11.08.2011 : 13:42:44 »

Kratkodlakih weimarancev je samo 48 (na EDS v Slovenjii jih je bilo 95), dolgodlaki pa so pičli 4.
Sicer pa tudi mi ne gremo: smo ves denar pustili v Parizu pa okoli Leeuwardna smo bili kar 4krat v preteklem času (od avgusta 2009 do avgusta 2010), ko smo šele tretjič uspešno parili našo muhasto bejbo (prvič pa smo šli psa samo pogledat:-)).


 Grin Grin Grin Grin a vi tudi

pa še jana je zrihtala eno reč na ta dan ... je pa ja to bolj važno kot ena evropska  Grin Grin Grin Grin
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #10 : četrtek, 11.08.2011 : 13:45:46 »

A sem cisto slepa ali na EDS ni prijavljen noben Podenco Ibicenco?

Ali roka za prijavo niso podaljsali? Na njihovi spletki vidim, da je zadnji rok 1.7.

hja ... če ti je odprlo nizozemščino potem mogoče ne najdeš pasme (se tolažimo ane)

so podaljšali ... bil je do ali 12 ali 14.7, po koncu WDS, pa predno sem prišla domov vem, da je bilo že konec. itak je pa zmanjkalo cekinov tako kot je napisala že efica ... kar ga nismo porabili v parizu je ostalo pa še v oberwartu in splitu  Grin Grin Grin
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #11 : petek, 12.08.2011 : 10:41:22 »

Jaz se sploh ne čudim,da je tako malo prijavljenih psov.Kolikor sem jaz slišala je bil WDS Pariz kar velik finančni zalogaj.Mislim,da bodo morali med WDS in EDS narediti večji časovni razmak,da si bodo ljudje malo finančno opomogli Wink
Tjaša
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #12 : petek, 12.08.2011 : 14:45:06 »

lunca,
to je bilo izpostavljeno ze lani, ko je bil EDS v Celju. Pa tudi, da bi bilo morda bolj logicno, da je EDS pred WDS. Ampak...
Ze lani so ljudje jamrali, da je bila Danska odisejada drag spas, letosnji Pariz pa ni bil le konkreten financni zalogaj, ampak, kot pravijo tisti, ki so bili tam, tudi totalen organizacijski fiasko.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #13 : petek, 02.09.2011 : 23:48:42 »

Rezultati za četrtek, 1. 9. 2011:


EURO DOG SHOW

- za III. FCI grupo so TUKAJ, vendar jih je treba gledati skupaj s katalogom, ki je TUKAJ.
- za IV. FCI grupo so TUKAJ, katalog pa TUKAJ.
- slike MAIN RING THURSDAY

Adijo pamet je tale sistem Tongue
Sem šla iskat po ključu SLR in mi vrže ven edino tole:

III. FCI 

JACK RUSSELL TERRIER
Judge: Mrs. Maite Golzalbo Lorenzo (ES)
FEMALES
INTERMEDIATE CLASS
374 Inverbrae Mahogany Saintly, SLR JRT 000094, G.: 24-10-2009, F.: F. Foster, V.: Inverbrae Mahogany Cassia, M.: Inverbrae
Celebration, Eig.: L. Premk
kataloške številke ni v rezultatih

SCOTTISH TERRIER
Judge: Mr. Ronnie Irving (GB)
MALES
INTERMEDIATE CLASS
549 Peabar Fire Ball, SLRST 175, G.: 4-2-2010, F.: M. Fegus Siroka, V.: Beinneins Advocate General, M.: Peabar Cranberry, Eig.:
K. Langeac
kataloške številke ni v rezultatih

Pojma nimam, ali je bil v III. grupi še kakšen slovenski pes, videt pa ni bilo nobenega drugega, ki bi bil vpisan v SLR.
V IV. grupi mi ne vrže ven nikogar.

National Show

- II. FCI - rezultati + katalog
- V. FCI - rezultati + katalog
- VI. FCI - rezultati + katalog
- VII. FCI - rezultati + katalog
- VIII. FCI - rezultati + katalog
- IX. FCI - rezultati + katalog

II. FCI

GREAT DANE, BLACK AND HARLEQUIN
Judge: Mr. Evgeny Kuplyauskas (RU)
FEMALES
INTERMEDIATE CLASS
1925 Nerissa from Valvasorʼs Land, SLR ND 001744, G.: 12-2-2010, F.: Owner, V.: Gallileo from Valvasor’s Land, M.: Zsa-Zsa
from Valvasor’s Land, Eig.: S. Pors en E. Golob
rezultati - CAC

GREAT DANE, BLACK AND HARLEQUIN
Judge: Mr. Evgeny Kuplyauskas (RU)
FEMALES
OPEN CLASS
1929 Eneja Valvasor Maly Smok, SLR ND 001818, G.: 2-8-2009, F.: M. Kalita & M. Smok, V.: Alano’s Shtat Znak Zorro, M.: Lyina-
Buba Oregon, Eig.: S. Pors en E. Golob
rezultat - RES CAC

GREAT DANE, BLACK AND HARLEQUIN
Judge: Mr. Evgeny Kuplyauskas (RU)
FEMALES
CHAMPION CLASS
1932 Gaynor from Valvasorʼs Land HR Ch., SLR ND 001548, G.: 30-1-2008, F.: Owner, V.: Manolo v.d. Ofnethohle, M.: Orabella
from Valvasor’s Land, Eig.: S. Pors en E. Golob

GREAT SWISS MOUNTAIN DOG
Judge: Mrs. Ramune Kazlauskaite (LT)
MALES
CHAMPION CLASS
2324 Klark CIB EWʼ10, SLRVPP 000166, G.: 8-8-2004, F.: K. Jus, V.: Blad, M.: Brina od Radovne, Eig.: U. Vuga en Z. Munih
rezultat - CAC

GREAT SWISS MOUNTAIN DOG
Judge: Mrs. Ramune Kazlauskaite (LT)
FEMALES
CHAMPION CLASS
2331 Princess Leia from Swiss Star CIB, SLRVPP 000350, G.: 8-8-2007, F.: I. Lipenska, V.: Karhunkierros Darko, M.: Faith
from Swiss Star, Eig.: U. Vuga en Z. Munih

V. FCI

SAMOYED
Judge: Mrs. Vija Klucniece (LV)
MALES
INTERMEDIATE CLASS
377 Anatina Duran Duran, SLR Sj000883, G.: 23-12-2009, F.: M. Kavcic, V.: Cabaka’s Yacker of McCoy, M.: Anatina Bye-Bye
Blue, Eig.: M. Kavcic

SAMOYED
Judge: Mrs. Vija Klucniece (LV)
MALES
CHAMPION CLASS
382 Anatina Webmaster CIB, SLR SJ 000828, G.: 5-11-2007, F.: M. Kavcic, V.: Anatina Voyage-Voyage, M.: Anatina Bye-Bye
Blue, Eig.: M. Vidic

VI. FCI

RHODESIAN RIDGEBACK
Judge: Mr. Damir Skok (CR)
MALES
CHAMPION CLASS
796 Myollnir Kyala CIB/AT/HR/SI/ME/BA Ch., SI SLRRR000042, G.: 17-6-2006, F.: Kyala, V.: Jockular Jamal Aquamarin, M.:
Lani Kyala, Eig.: S. Bracun

VII. FCI

IRISH RED SETTER
Judge: Mr. Josef Nemec (CZ)
MALES
OPEN CLASS
1064 MʼEudail Apollo CIB, SLR IS 001109, G.: 7-4-2008, F.: A. Pokorn, V.: M’Eudail Take That, M.: Free Minds Esa, Eig.: A. Pokorn

IRISH RED SETTER
Judge: Mr. Josef Nemec (CZ)
FEMALES
VETERAN CLASS
1085 Yesterdayʼs Hero Red Roses in Diamond CIB LU/SI/VDH/AT/SK/IT/CZ/RO/XS/MN/HU/HR/PL, SLR IS 001022,
G.: 24-1-2002, F.: Th. & Th. Hövener, V.: Meadowlark’s Midas Touch, M.: Tiffany Ankaranska, Eig.: A. Pokorn

IX. FCI

MALTESE
Judge: Mrs. Tiina Taulos (FI)
MALES
OPEN CLASS
2339 Rhapsodyʼs Smart Remark, SLRML 000560, G.: 18-9-2005, F.: T. Holibaugh, V.: Divine’s Marc of Friendship, M.:
Rhapsody’s Calamity Jane, Eig.: A. Mali

MALTESE
Judge: Mrs. Tiina Taulos (FI)
MALES
OPEN CLASS
2340 Maltangel Let the Earth Rejoice, SLRML 000559, G.: 30-5-2007, F.: S.M. Riley, V.: Divine’s Bright Morning Star, M.:
Maltangel I Will Rejoice, Eig.: A. Mali

MALTESE
Judge: Mrs. Tiina Taulos (FI)
MALES
CHAMPION CLASS
2346 Sun Isleʼs Perfect Piece of the Puzzle CIB US/AT/SI/HU/HR Ch.WW, SLRML 000481, G.: 25-2-2004, F.: E. Flewellen,
V.: Sun Isle’s Risque Rules, M.: Sun Isle’s First Amendment, Eig.: A. Mali

BICHON FRISÉ
Judge: Mrs. Paula Heikkinen-Lehkonen (FI)
FEMALES
JUNIOR CLASS
2369 Alisha Petris of Diablodogs, SLRBif 000036, G.: 2-5-2010, F.: K. Jezek, V.: Hardy Flap’s Famous Flamenco Dancer, M.:
Iwanka Charnett, Eig.: A. Prosenak en P. Lozej
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #14 : sobota, 03.09.2011 : 07:24:58 »

Tudi jaz vec kot toliko Slovencev nisem našla. Vem le, da je bil Zivin Klark tudi najlepsi samec (za BOB ga je premagala meni osebno ne prevec skladna psica, ampak OK). Slavijina psica iz vmesnih je odnesla tudi BOB, njene sampionke ni bilo. Danes imajo se evropsko in drzim pesti, da kaj odnesejo.
Pokornove s sestri ni bilo, Lana pa je z enim jack ruslom dobila odlicno, za druge ne vem.

Imajo pa organizacijo v nulo postimano, skoraj nobenih zamud, informacije na vsake koraku (verjetno je odvec povedat, da vsi cvekajo po par jezikov), da so prijazni. Govorila sem s kar precej razstavljalci in v večini so vsi zadovoljni, tudi taksni, ki niso nic pobrali. Zunaj je dovolj prostora, za spuscanje psov, do vceraj so pridno pospravljali tudi kupcke, ki so jih lastniki pozabili. Roll Eyes Malo nas edino mede njihov sistem podeljevanja nazivov. Saj bi razlozila, ampak po dveh dneh, se vedno nisem sigurna kako gre. Definitivno na glavo obrnjeno od nasega sistema (najprej podelijo CACIB, potem en CAC, za katerega se potegujeta tudi mlad in veteran...potem pa sem se izgubila). Wink

jana, slike imam, ampak je vsak vecer toliko stvari, da enostavno nimam casa, da bi jih objavila. Mogce mi danes uspe. lp
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Evropska razstava psov, Leewarden/Nizozemska, 1.-4.9.2011
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines