mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:35:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Psička si liže tačke
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička si liže tačke  (Prebrano 12029 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #15 : torek, 19.07.2011 : 09:58:31 »

Psico peljite k veterinarju, ki bo pogledal v cem je tezava in predpisal primerno terapijo in po potrebi zascitni ovratnik.

Dvomim, da bodo razne maze pomagale pri odpravi vzroka za oteklino ...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : torek, 19.07.2011 : 10:03:43 »

Mi smo tačko namazali, dali čez gazo in povili s povojem (ki je bil malo raztegljiv). Ker je začela zadevo cufat, smo popolnoma oblepili (tudi široko levo in desno od povoja, da povoj ni lezel dol) s tistim belim širokim flajštrom od Tosame (mislim da se reče Mikropore) na modrem stojalu in je izgledalo kot da ima gips. Ko smo šli pokazat k vetu, nam je dal pa za domov tisti ˝povoj˝, ki je kar samolepilen in s katerim psom zadeve povijajo oni.
Vsekakor pa pojdite pokazat k vetu, mi smo predolgo pacali in ko je že en teden izgledalo OK in sem mislila, da se je zadeva sanirala, je psica postala ful nervozna in ko sem podrgnila po prizadetem predelu, je koža na področju velikosti manjšega kovanca dobesedno razpadla, notri pa je bilo vse vneto in zagnojeno.
Ker pa pri ˝mokrih˝ zadevah ni preveč dobro, da se grejejo in pacajo pod povojem, morda res dobite ovratnik - mi ga nismo, ker je antibiotik ful hitro in dobro prijel.
Logiran
ArcaneWater
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #17 : torek, 19.07.2011 : 11:06:51 »

Ni tak da bi bilo zelo zatečeno, kolikor so veterinarji rekl so rekl da je možna alergija, ali da išče pozornost al pa da je nervozna, in da naj dokler ni veliko probamo kar z kremo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #18 : torek, 19.07.2011 : 11:28:00 »

Nabavite si satelit (plastični ovratnik) in ko ji namažete, ji ga dajte gor, da se bo krema lahko vpila.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Psička si liže tačke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines