mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 03:19:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije za horjulske mačke - vabilo, seznam, čvek ...
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobrodelne licitacije za horjulske mačke - vabilo, seznam, čvek ...  (Prebrano 15961 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #45 : sreda, 03.08.2011 : 08:02:48 »

jana tam pri hmoo6 je napaka pri nellchy je 1€ ne pa 11€ Smiley

jao, nellchy, oprosti, moja napaka in je že popravljeno Smiley
Če še kdo najde kje kaj, naj me, prosim, opozori Smiley
Logiran

MucaMici
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 73


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 03.08.2011 : 08:06:52 »

Juhuhu...res lep zbran znesek Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #47 : sreda, 03.08.2011 : 08:17:05 »

Jana, tisti šik bata čevlji.... so mi prav in bi jih vzela, sem pa pozabila licitirat... (marička, lahko bi celo ostala brez njih  butnglavc ....)
Logiran
vellamo
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #48 : sreda, 03.08.2011 : 08:30:38 »

Imam malo začetniško vprašanje. Wink Pri rednih licitacijah ob nakazilu denarja dodam pripis "licitacija 10" (recimo, da je bila oznaka licitacije 10), a zdaj pa napišem "za horjulske mačke 10"?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #49 : sreda, 03.08.2011 : 08:37:56 »

vellamo, dovolj je, če napišeš samo oznako licitacije, npr. hm001, za redne licitacije pa npr. lic6052. Zagotovo bo jasno.  Wink Smiley
Logiran
vellamo
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #50 : sreda, 03.08.2011 : 08:47:00 »

Saj vidim, da sem tako ali tako napisala narobe, sem mislila pod primer napisati "lic10". Smiley No, zmedlo me je pa to, da v navodilih za te licitacije piše: "obvezen pripis: za horjulske mačke". Bom pa naredila tako, kot si predlagala, saj je logično.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : sreda, 03.08.2011 : 08:53:03 »

luna7, vsekakor so čevlji tvoji Wink

Če bi še kdo kupil predmete, ki v rednem delu niso bili prodani, naj se javi v posamezni temi in naj me na to opozori, da popravim seznam Smiley

vellamo, tako je prav, kot je napisala luna7. Licitacijske oznake sem si izmislila zato, da lažje operiramo s podatki o pravi licitaciji, donatorju, kupcu, plačilih ... Ker je licitacij res že ogromno, mnogokrat gre tudi za istovrstne predmete, bi bila zmešnjava samo z nazivi predmetov zagotovo popolna, tako pa kar lepo teče. Čisto prav bo, če boš uporabljala oznako licitacije, ko boš s kom o njej komunicirala - z donatorjem predmeta ali s kupcem, glede plačila ali če boš iskala informacije pri meni ali karkoli drugega. Smiley

Tisti "za horjulske mačke" je ostal od ene prejšnjih posebnih licitacij, ko se je dalo nakazati tudi na društvo Repek, kjer pa res morajo vedeti, za kaj je donacija namenjena, da lahko razporedijo namensko tudi denar. Nič pa ni narobe, če se pri nakazilu v Horjul napiše zraven licitacijske oznake tudi "za horjulske mačke" Wink.
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #52 : sreda, 03.08.2011 : 17:29:52 »

Super znesek! veselje

se opravičujem za dvojni post, vendar sem prišla na idejo, da bi lahko naslednjič dala nekaj knjig v ta namen. Sama imam založbo in mi ostane kakšen izvod knjig, ki se ne prodajo. Pravzaprav nameravamo natisniti žepnice in bi lahko nekaj izvodov uporabili za licitacije. Zame je to pametno porabljen denar.

Odlična ideja! bravo Knjige imamo zelo radi. Cheesy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 04.08.2011 : 09:20:32 »

Kar bom napisala, je po eni strani čisto OT, po drugi strani pa niti ne...

Stori, kar moreš,
s tem, kar imaš,
tam, kjer si.


Se mi zdi, da je v največji možni meri ubesedljeno tisto, kar licitacije so.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #54 : četrtek, 04.08.2011 : 09:32:10 »

Pod zgornji post se pa tudi jaz podpišem! Ta pravi!  ljubezen Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #55 : četrtek, 04.08.2011 : 09:35:49 »

Stori, kar moreš,
s tem, kar imaš,
tam, kjer si.


Se mi zdi, da je v največji možni meri ubesedljeno tisto, kar licitacije so.

 Bingo!!! super Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #56 : četrtek, 04.08.2011 : 09:36:35 »

To sem tudi hotla nekako povedat s svojim "podpisom" ...
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #57 : četrtek, 04.08.2011 : 19:55:19 »

Jana, v licitacijski temi Poletno branje 1 (knjiga B) marrana knjigo, ki jo je kupila, odstopi meni, če se seveda vsi strinjajo.

(Za naslednjič si bom zapomnila, da je čas na forumu malce drugačen, kot na mojem računalniku.  Roll Eyes  Tongue)
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #58 : četrtek, 04.08.2011 : 20:35:19 »

Ali lahko denar pustim v Galiju takrat, ko izlicitirani predmet prevzamem, ali pa ga moram nujno nakazati?
 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #59 : četrtek, 04.08.2011 : 20:43:10 »

Lahko tudi v Galiju, daš v mucka v kuverti, na katero napišeš, za katero licitacijo se gre in tvoj nick.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne licitacije za horjulske mačke - vabilo, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines